Programy 2018/2019

Wszystko co ogólne, zmiany, programy itd
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#31

Post autor: LittleLotte »

Sunghoon Park
SP: Your Song; choreo: Drew Meekins
FS: The Phantom of the Opera; choreo: Akiko Suzuki
Nie mam pojęcia kto to jest, ale te wybory mnie ujęły.

Jestem ciekawa w a jakim wydaniu to Don't Cry For Me Argentina Dabin. Oraz jej wybory trochę mnie przerażają.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#32

Post autor: yenny »

Też nie znam tej łyżwiarki, bo zakładam, że to łyżwiarka ;) mam nadzieję, że Your Song to wybór Eltona Johna. A Upiór... cóz, znów nadzieja, że Akiko wydusi z tego coś, czego nie widzieliśmy.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#33

Post autor: LittleLotte »


Alina Zagitova - SP
I Jezu, ile ona urosła?

[ Dodano: 2018-08-04, 23:28 ]

Nathan Chen - FS


Satoko Miyahara SP


Marin Honda SP


Kaori Sakamoto SP


Eunsoo Lim SP

[ Dodano: 2018-08-04, 23:29 ]

Starr Andrews SP


Yuna Shiraiwa SP


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#34

Post autor: yenny »

Alina wyrasta na piękną kobietę, ale faktycznie przez te kilka miesięcy sporo się wyciągnęła i nieco przytyła. Skoki przycieżkie, ale to początek sezonu, zobaczymy co dalej. Niemniej - zupełnie inna dziewczyna!


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#35

Post autor: holloko »

Alinka wyrosła ślicznie ale ten program jest tak bardzo zły.

Eunsoo Lim
FP:

Starr Andrews
FP:
(Nie polecam, to jest dosyć smutne).

Mako Yamashita
FP:

Boyang Jin
SP:

Shoma Uno
SP:
FP:
Z przykrością stwierdzam, że w przypadku Shomy trudno mówić o jakichkolwiek programach... Dowolnego w zasadzie nie ma. W krótkim jest bezsensowne jeżdżenie w kółko z doczepioną sekwencją kroków.

Mitsuki Sumoto
SP:
FP:

Sota Yamamoto
SP:
FP:
Chyba mój ulubiony program dowolny panów jak na razie.

Peng/Jin
FP:

Wang/Liu
FD:

Komatsubara/Koleto
FD:

Ryom/Kim
FP:

Satoko Miyahara
FP:
Absolutnie prześliczne. Za dodanie "Zimy" Vivaldiego należą się brawa. :s:

I na deserek :shock:
Alexandra Trusova
FP:


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#36

Post autor: yenny »

Dziewczyny, dzięki za linki, pooglądałam trochę i pragnę podzielić się wrażeniami ;)

Aliny program nie jest taki zły, zwłaszcza w pierwszej części. Ona pięknie prowadzi ręce, ma miękkie ruchy, sporo gracji. Niestety jest to pierdylion szósty program o Upiorze - czyli w sumie już o niczym, bo ona nic odkrywczego nie pokazuje. Nieco mniej baletowych ruchów i inna sukienka na plus. Ogólnie - przypomina mi Elenę Radionową :)
A jak się po programie Aliny obejrzy Trusową to i ten program Aliny bardziej się podoba. Trusowa - owszem, trzy quady, WOW i takie tam, ale cala reszta... Biorac poprawkę na jakość nagrania... Nie, nie nie i jeszcze raz nie. Muzyka sobie, choreografia sobie. Dziewczyna się stara, w sumie to jeszcze juniorka, ale jakoś nie powala i nie zachwyca. nie życzę źle Alinie, ale jak proces dojrzewania da się jej we znaki, to już wiemy kto będzie następną pupilką.
A powiem Wam, że ten program wypada jeszcze gorzej jak się po nim obejrzy FP Satoko. Tak, to :s: gdyby jeszcze skoki były nieco wyższe. Ale zostawmy technikę - na początku kręciłam nosem na te tangowate rytmy, ale program się obronił. Przecudna choreografia, przecudnie wkomponowana w muzykę, każdy ruch ręki czy nogi podkreśla poszczególne smaczki muzyczne, no jestem pod wrażeniem. Wielkim. Tylko te skoki niech poprawi i będzie genialnie.
Na razie program który zrobił na mnie największe wrażenie z wszystkich obejrzanych.
Po Satoko trudno też oglądać Shomę i nie sposób nie zgodzić się z Holloko o jeździe w kółko. No i skad było wiadomo, że w tym sezonie modne będzie MR i Sonata :-D

cdn


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#37

Post autor: justyna »

Moje UwO serduszko placze widzac choreografie Aliny
Danill dlaczego?!


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#38

Post autor: Hortensja »

Dla mnie program Aliny jest koszmarny. Wszystko: muzyka, choreo, stroj i wlosy (oczywiscie to show, wiec rozumiem ze nie ostateczny). Jedynie ona sama rzeczywiscie wyglada slicznie. Mam nadzieje, ze z czasem to bedzie chociaz troszke lepsze.

Trusovej to ja nawet nie chce ogladac, srednio mnie interesuja quady skskane przez mala dziewczyne, a reszta taka sobie.

Eunsoo ladny short, FP...wolalam Mariah.

Marin Honda za duzo sie usmiecha, jak widac nadal jej tego nie oduczyli.

Nathan zapowiada sie ok, aczkolwiek to jeszcze bardzo "work in progress".

Shomy ksiezycowa rzeczywiscie nie za wiele oferuje, ale moim zdaniem to jest zupelny poczatek programu. Potencjal to to ma. Krotki jest swietny, super choreo i pasuje do jego stylu. Chetnie bym zobaczyl z jego strony znowu jakies rytmy elektro, no ale jesli on sie w tych klimatach czuje dobrze, to niech mu bedzie.

A Bradie ktos zamieszczal? i kombinacja 3Lz+3Lo.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#39

Post autor: blue cat »

Alina nie pasuje do Upiora. Naprawdę nie rozumiem po jaką cholerę dają jej takie programy. Kiedy oglądam Ex Aliny do Różowej Pantery, wydaje mi się, że ona ma potencjał, jeżeli chodzi o muzykę bardziej rozrywkową. Dać jej coś popowego, ale w dobrym stylu. Bo niestety ten program na tle innych programów do Upiora, które widziałam, niczym się nie wyróżnia.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#40

Post autor: kasik8222 »

Peng/Jin naprawdę mi się podobają. Peng poza tym z każdym rokiem ma lepszy image. Bradie należą się brawa, bo chyba bycie do końca kariery blond księżniczką Disneya to nie jest jej cel.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#41

Post autor: yenny »

Brawa dla Bradie, widać, że poszła do przodu.

Wiecie co, obejrzałam Alinę nie wiem który już raz i uwazam, że wcale nie jest tak źle. To znaczy - fakt, mogłaby pojechać coś bardziej energetycznego, młodzieżowego, z tzw. "jajem", jak pisałam - nie pokazuje w tym upiorze niczego ciekawego, ot Upiór jakich widzieliśmy już dziesiątki, jest średnio ze skokami, ale jak dla mnie - nie ma całkowitej tragedii. W pierwszej części pięknie pracuje rękami i tez - jak wyżej pisałam - nie ma tych baletowych ruchów i sztywnych sukienek, więc jest lepiej.

Peng/Jing - jestem pozytywnie zaskoczona. Oby tak dalej.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#42

Post autor: joasia »

Na oficjalnym facebooku Natalii i Maksa są reportaże z przygotowań do sezonu (TVP Toruń i Bydgoszcz).Do współpracy nad programu został zaproszony choreograf Polskiego Baletu Narodowego.Na 2 tygodnie nasza para pojechała też do Rosji na treningi.Wszystko idzie chyba ok.Ja mam tylko jedno spostrzeżenie,nasza Natalia musi zeszczupleć.To jest po prostu konieczność.Naczytałam się ostatnio wywiadów z Wiktorią Sinicyną Marią Sotskovą, wszystkie na dietach, zamknięte lodówki mają. Bardzo trzymam za naszą parę i cieszę się z tego, że Pani Sylwia doprosiła choreografa z baletowym rodowodem.


joasia
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#43

Post autor: yenny »

Powiem szczerze, że ostatnio skupiłam się na Justynie i Jeremim, no Montreal, Scott itd :mrgreen: A o Natalii i Maksie nie myślałam za bardzo, w sumie do tej pory tez i informacji było niewiele, tylko o treningach u bodajże Żulina. w zeszłym roku długo wbijali się w sezon, ich jazda była dość ciężka, bez ślizgu, błysku. Na ZIO było już o niebo lepiej, ale ich zeszłoroczne propozycje programów nie do końca mi odpowiadały. Oby w tym roku było tylko lepiej, mam nadzieję, że nasze pary z rywalizacji wyciągną co najlepsze.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#44

Post autor: justyna »

A ja się właśnie tak zastanawiam, czy powinna schudnąć czy to taki typ budowy ciała, bo Maddison Hubbell też wygląda przyciężko a jest obudowana mięśniami jak trzeba. Z materiałów TVP wiadomo, że polski duet w RD jechał będzie tylko tango bez innych dodatowych rytmów, a choreografia FD ma być bardzo modern. Zobaczymy je na Nepeli.


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#45

Post autor: joasia »

Mnie też to wpadło do głowy, bo Madison to kawał baby jest, Zahary również nie jest popierdółka, ale dają radę.Z tym, że jednak partnerowi przy tych obrotowych podnoszeniach czy zwisach góra-dół partnerki byłoby łatwiej. W zeszłym roku Maksim miał operację przepukliny, ja akurat też miałam przepuklinę operowaną i wiem, że należy się oszczędzać, chociaż z tym bywa różnie (nosi się zakupy). A jeszcze inna rzecz przychodzi mi do głowy.Nie wszystkie ćwiczenia ogólnorozwojowe mogą być konieczne dla łyżwiarzy i osób po operacjach brzusznych.Np deski, proste brzuszki, dźwiganie ketli, wszystkie ćwiczenia, które mięśnie proste brzucha uaktywniają.Tak czy siak, będę czekać na ich tango i taniec nowoczesny, bo im życzę jak najlepiej.


joasia
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie ”