to dokąd teraz?

Wszelkie kwestie techniczne, sugestie, wygląd forum, problemy z mechaniką forum itp.

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

superspy
Posty: 7
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#31

Post autor: superspy »

Jak z przenosinami ?
Jeśli jakieś wsparcie potrzebne to się też mogę dołożyć.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#32

Post autor: yenny »

Hejka, jak pisałam, w tym tygodniu damy znac co i jak - na pw i e-maile.
Planowane "otwarcie" ;) nowego forum 3 paxdziernika, ale jeszcze może się zmienić, w każdym razie adres dostaną wszyscy, tak byśmy się nie pogubili.

[ Dodano: 2018-09-27, 08:21 ]
Hej po raz kolejny.
Tadam - ogłaszam nowy adres naszego "domku"
http://www.lyzwyfigurowe.com.pl/

Oczywiście to dzieło Holloko, od a do z.
Plan wygląda tak. W niedzielę pada to forum. W poniedziałek będzie dostęp do plików archiwalnych. Przenosiny forum potrwają jakieś 3 dni.
Logowac się od nowa raczej nie będzie potrzeby, ale to zobaczymy. W razie co proszę o cierpliwość.
Niestety ja w weekend będę niedostępna. Idę wysyłać e-maile :)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
musia
Posty: 46
Rejestracja: 7 lat temu
Kontakt:

#33

Post autor: musia »

yenny

nastąpił problem z adresem z maila. "Zjadłaś" z w adresie. Jest lywy Ma być lyzwy

I proponuję nazwać wiadomość - np. przenosiny forum łyżwiarskiego. Gdyż ta wiadomość inaczej umknie jako niepotrzebna reklama


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#34

Post autor: yenny »

Dzięki.
Już poprawiam
Poprawiłam.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#35

Post autor: holloko »

Jeszcze słówko ode mnie.

Planowane otwarcie nowego forum to 3 października (środa) wieczorem ale ze względu na to, że pliki archiwalne z tego forum dostaniemy dopiero poniedziałek/wtorek to ta data może się nieznacznie zmienić. Postaram się wszystko postawić jak najszybciej, ale wiadomo jak to bywa ;) Jeżeli pojawią się jakieś obsuwy, to będziemy informować na maile oraz pojawi się info na stronce - tak czy inaczej nie denerwować się, forum na pewno będzie :)

Konta użytkowników i historię postów na 90% uda się zachować, więc loginy i hasła pozostaną te same. Natomiast nie wiem, czy uda się odzyskać wiadomości prywatne. W każdym razie, jeżeli ktoś posiada jakieś treści, które chciałby zachować, to polecam na wszelki wypadek sobie skopiować. Ze swojej strony zrobię co mogę, ale przezorny zawsze ubezpieczony ;)

Najprawdopodobniej znikną różne kwestie dekoracyjne, czyli awatary, podpisy, ikonki, nagłówek, no i struktura forum, podział na subfora itd. Ostrzegam zatem - na początku może być bałagan :P

Na stronie obecnie znajduje się pole newslettera do wpisania maila. Wszyscy, którzy podali już swój adres Yenny mogą zignorować, pozostałych zapraszam - to jeszcze jedna forma kontaktu, tak żeby się w tych zwichrowanych paru dniach nie pogubić.

Wysyłać wieści w świat - a nuż ktoś jeszcze się nie zorientował, a nuż są tacy, którzy zapomnieli albo w ogóle nie wiedzą, że istnieje polskie forum o łyżwiarstwie - wkrótce będzie dobra okazja żeby dać czadu.

Proszę o wyrozumiałość i widzimy się za zakrętem :00:


PS. Tymczasem, dopóki jeszcze mogę, wstawię ikonkę która najlepiej zobrazuje mnie przez następne kilka dni: :11:


Efforts will lie, but will never be in vain.
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#36

Post autor: kasik8222 »

jesteś niesamowita :39:
Jak klikam w en adres przy "przeprowadzka" to wyskakuje not found, jak klikam to co wklepała Yenny w poście to jest ok.


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#37

Post autor: holloko »

Dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione :)


Efforts will lie, but will never be in vain.
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#38

Post autor: blue cat »

Holloko- czapki z głów :00: Swoją drogą dobrze że na początku sezonu to całe zamieszanie, na najważniejsze eventy będziemy już ogarnięci. Jakbyśmy musieli się przenosić na przykład w środku GP, to byłaby masakra.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#39

Post autor: yenny »

Blue cat, już tak było, jak w 2013 roku zlikwidowano nagle walleya, zostaliśmy na przysłowiowym ... lodzie ;)
Dziś forum działało, minęły trzecie zawody z serii GP a jutro nie było nic. Nawet wyjaśnienia, czy komunikatu, że zostanie zlikwidowane. Dopiero potem pan Jacek komuś wyjaśnił, że koszty, ze czas.
W każdym razie szok był wielki, tym bardziej, ze nie znaliśmy się poza forum, nie mieliśmy swoich e-maili czy nr komórek, nic kompletnie.
Z Kasik znalazłyśmy się bodajże pod jakimś filmikiem na yt, ktoś pisał ws, kontaktu na facebooko walleya, ktoś pod artykułem o łf na onecie. I jakoś poszło, dziś nie wiem jak to się udało, że po kilku dniach gadaliśmy już o NHK Trophy, a po kilku tygodniach było nas całkiem sporo, zebrało się 90% starej paczki z walleya, doszły nowe osoby i już o ZIO w Soczi było z kim i gdzie pogadać.
Dziękuję :02: Wtedy to Kasik i Hayley tak mnie zdopingowały, ze się udało. A potem dołączyła Poice i bardzo pomogła technicznie.

No i dziękuję Holloko, nie wiecie nawet jaka ona jest zdolna, ja bym się obecnie chyba zapłakała jakbym musiała od nowa zaczynać. Wielkie :pada: :pada: :pada: Holloko


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#40

Post autor: blue cat »

O matko, to współczuję. Cud, że się odnaleźliście. Obyśmy już nigdy nie musieli się przeprowadzać :)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#41

Post autor: kasik8222 »

Doskonale to pamiętam. Jesteśmy tak zakręcone, że nikt nas z internetu nie wykurzy ;)


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#42

Post autor: Svietka »

ojejku dawno tu nie byłam a sezon coraz bliżej więc zaglądam a tu taki news... znowu od nowa. pamiętam jak nam tamto forum zamknęli bardzo dobrze...


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#43

Post autor: kasik8222 »

Svietka, dobrze że jesteś, bo znowu musiałabym cię szukać po youtubach z programami Yagudina ;)


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#44

Post autor: Svietka »

Pamiętam pamiętam Kasik..... :D nie no dostałam maila od Yenny, teraz jest łączność także już się nie zgubię. Ja zwykle latem zanikam łyżwiarsko ale jak się sezon zbliża to wracam a jakże.
Boże dziękuję Ci za Holloko :00:
Jeśli trzeba się składać to oczywiście nie ma żadnego problemu z mojej strony tylko dajcie znać.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#45

Post autor: yenny »

Hej.
Z opłatami na razie spoko, zakup domeny to groszowe sprawy. Zobaczymy jak będzie później, za utrzymanie domeny też nie jest to jakaś wielka opłata, więc jak tylko takie koszty będą to składka na samą domenę nie będzie potrzebna.
A jak coś wyskoczy to dam znać.

Ale mi się na wspominki wzięło, kurcze, to już za chwilę 5 latek temu forum by stuknęło...

[ Dodano: 2018-09-30, 16:28 ]
Hejka, do zobaczenia na nowym forum!!! :00:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Odnośnie forum”