No to jedziemy!

Wszelkie kwestie techniczne, sugestie, wygląd forum, problemy z mechaniką forum itp.

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

No to jedziemy!

#1

Post autor: holloko »

Puk puk? No, to chyba się udało?

Przeniosłam co mogłam, chyba nic nie zginęło, jeśli cokolwiek nie działą tak jak powinno - dajcie znać. W najbliższych tygodniach będę ciut grzebać na zapleczu, więc jeszcze trochę powinno się pozmieniać, ale w miarę możliwości obędzie bez utrudnień.

Wszelkie pytania czy tam sugestie i propozycje ulepszeń - techniczne, organizacyjne, estetyczne (stare emotikonki zaginęły w akcji :( ) przyjmuję na klatę :)

A teraz usiądźmy wygodnie i nacieszmy nową przestrzenią. Wasze zdrowie! <winko>


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#2

Post autor: yenny »

Udało się, oj udało <rotfl> <brawo> <serducho> <winko>


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#3

Post autor: kasik8222 »

Melduję się :)
Twoje zdrowie, Moja Droga <brawo> <brawo> <brawo> <soczek>

[ Dodano: 2018-10-03, 20:16 ]
Tak na szybko, pierwsze wrażenia. Czy wam też mienią się confetti przed oczami i czy można to wyeliminować, bo jednak rozprasza uwagę?

[ Dodano: 2018-10-03, 20:17 ]
Proponuję także ciemniejszy niebieski odcień forum, tak jak dawniej :)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#4

Post autor: yenny »

Oj, na chwilę fajerwerki zostawmy. To jak mały sylwester.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
musia
Posty: 46
Rejestracja: 7 lat temu
Kontakt:

#5

Post autor: musia »

No to , jestem i ja.

Witam wszystkich <radocha>


Awatar użytkownika
golew
Posty: 105
Rejestracja: 6 lat temu

#6

Post autor: golew »

Ja tylko czytam, ale witam się z Wami :)

PS. Jakby się dało wyłączyć te fajerwerki i te skaczące emotki... ja to chyba starej daty jestem i wystarczy kilka fotek stojących w miejscu.

PS2. Jest tu może ktoś jeszcze że staaaaaaaaarej listy mailingowej, sprzed forum na walleyu?


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#7

Post autor: Svietka »

Melduję się i ja :)


Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#8

Post autor: Dżameli »

Ja też :) Póki co również bardziej czytająca, ale staram się na bieżąco śledzić pierwsze zawody na YT :)


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#9

Post autor: blue cat »

Ja też się melduję :) Wszystko działa, tylko dołączam się do apelu o usunięcie tych mieniących się punkcików.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#10

Post autor: Hortensja »

Jestem i ja. Brawo, ze wszystko dziala, jest archiwum i nawet logowac sie mozna na te same dane :)


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#11

Post autor: holloko »

Fajnie że tyle osób obecnych :)

Fajerwerki już zniknęły. Co do wyglądu forum i emotikonek - przyznam, że ściągnęłam pierwsze lepsze które znalazłam, więc jak najbardziej można na spokojnie poszukać innych opcji. Specjalnie dałam inny styl, żeby się odróżniało od starego forum póki tamto jeszcze wisi, ale wszystko można zmienić. Jakieś propozycje? ;)

Widzę też, że shoutbox wysiadł, poza tym kopie zapasowe się same nie zrobią, więc mam co robić, liczę więc na zrozumienie że wszystko będzie w swoim czasie <prosi>


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#12

Post autor: yenny »

Holloko, i tak zrobiłaś gigantyczną robotę, więc działaj na spokojnie. <brawo> dla Ciebie

PS. Emotki spoko. Podłubię i ja w wolnej chwili i dodam coś w klimatach świątecznych/okolicznościowych jak się da.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kibic
Posty: 75
Rejestracja: 10 lat temu

#13

Post autor: kibic »

golew pisze:Ja tylko czytam, ale witam się z Wami :)


PS2. Jest tu może ktoś jeszcze że staaaaaaaaarej listy mailingowej, sprzed forum na walleyu?
Ano jest.
Zwykle też tylko czytam, ale miło jest poczytać różne ciekawe wypowiedzi. :)


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#14

Post autor: Kathiea »

Ja również się melduję :)

Tak z ciekawości: były rozsyłane maile?


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#15

Post autor: yenny »

Hej, były, nawet kilka razy dwa razy - wysyłałam e-maile z mojego adresu, bo w pierwszym zrobiłam błąd i bezpośrednio z panelu administracji lyzwyfigurowe.czo.pl - zarówno z jednego jak i drugiego ok 6 adresów było nieaktualnych lub błędnych bo dostałam informację o niemożliwości dostarczenia emaila.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Odnośnie forum”