Finlandia Trophy

Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Finlandia Trophy

#1

Post autor: Kathiea »

Wrzucam temat, bo dużo ciekawych zawodników :)

WYNIKI

Oficjalny LIVESTREAM

Jest też nieoficjalny livestream na youtubie, ale nie jestem w stanie podać linka dopóki się nie zacznie któraś z konkurencji.

Ja na razie widziałam co prawda tylko Lizę Tuktamyshevę. Dziewczyna wróciła do skakania 3A! Co prawda jakość jeszcze nie najwyższa, ale jestem pewna, że jeszcze ja zobaczymy w lepszej formie :)

Jakby ktoś chciał poogladać, to ten użytkownik yt ma wiele programów z Finlandii: https://www.youtube.com/channel/UCymKAI ... r3w/videos

Dzisiaj o 12.00 startuje Taniec Krótki ze Stepanovą i Bukinem w grupie pierwszej :)

[ Dodano: 2018-10-06, 11:30 ]
Pomyłka, zaczęło się o 11. I niestety nie ma streamu na yt :(

[ Dodano: 2018-10-06, 15:06 ]
Stream na yt: https://www.youtube.com/watch?v=UMzKx910QQk


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#2

Post autor: yenny »

Ja też tylko Lizę widziałam i moje serce mocniej zabiło, super, że walczy i nie daje za wygraną. Mam nadzieję, że da radę z fasolkami od Eteri, powiem Wam, że mnie szlag trafia jak widzę wyniki, ledwo takei maleństwo od ziemi odrośnie, nauczy się kilku trudnych skoków i momentalnie w pcs walą jej jak ta lala. A w większości naprawdę umiejętności interpretacyjne nie są jakies wyjątkowe, o doborze muzyki do programow nie wspomnę...
:|
Filmik na yt Lizą pokazujący pełną rotację, parawidłowe krawędzie i miny Eteri - bomba :p
Wrócę do ostatniego challengera i zwycięstwa Aliny - ok, była najlepsza, ale to nie jest ani program ani wykonanie programu na rekord. Nie wywracała się, ale i nie były to tak lekkie skoki jak jeszcze rok temu, pierwsza połowa to najazdy i zbieranie się, noga wolna długo zostaje z przodu, potem tak koślowo zabiera ją do tyłu, no nie, ja jestem na nie. Owszem, jej program zyskuje jak pojedzie bez upadków, ale jest to program mało nowatorski, oklepany, bez tego czegoś.

Wracając do samych zawodów - obsada taka sobie, a Rika Hongo po sp jest 15 <szok> Nie była nigdy artystką, ale była solidna i w takiej konkurencji powinna być w czołówce...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#3

Post autor: kasik8222 »

Rika wydaje się teraz strasznie "przyciężkawa". Nie wygląda to wszystko obiecująco na dłuższą metę. W sumie druga połowa jej SP daje radę i doceniam oryginalny wybór muzyczny, ale ogólnie nie powala i nie rokuje.


Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#4

Post autor: Dżameli »

Mi również Liza bardzo się podobała, muzyka do niej dobrze dobrana, może zagrać, trochę dramy na lodzie odstawić, wydaje mi się że dobrze się czuje w takim klimacie :) Program krótki Tarasovej i Morozowa to niestety nie moja bajka :( dobrym posunięciem z ich strony lub ich trenera byłoby odejście od stylistyki podobnej Candy Manowi ale co kto lubi... Natomiast taniec krótki Stepanovej i Bukina - tak, tak, tak! <zakochany> Przepiękna, rytmiczna pierwsza część, i chociaż tam było krótka przerwa (chyba coś na lodzie się znalazło?), to część z tango również dobrze pojechali. Ach Iwan, super z niego łyżwiarz :)


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#5

Post autor: Kathiea »

Dżameli pisze:Mi również Liza bardzo się podobała, muzyka do niej dobrze dobrana, może zagrać, trochę dramy na lodzie odstawić, wydaje mi się że dobrze się czuje w takim klimacie :) Program krótki Tarasovej i Morozowa to niestety nie moja bajka :( dobrym posunięciem z ich strony lub ich trenera byłoby odejście od stylistyki podobnej Candy Manowi ale co kto lubi... Natomiast taniec krótki Stepanovej i Bukina - tak, tak, tak! <zakochany> Przepiękna, rytmiczna pierwsza część, i chociaż tam było krótka przerwa (chyba coś na lodzie się znalazło?), to część z tango również dobrze pojechali. Ach Iwan, super z niego łyżwiarz :)
Podczas RD non stop spadało confetti na lód, dlatego Stepanova/Bukin mieli przerwę. A jak już oczyszczono lód, to gdzieś tam przeleciał ptak, który bodajże uwił sobie w hali gniazdo xD Ale mi też się S/B podobali :) Do T/M się chyba nigdy nie przekonam. Nawet jak czysto wykonują programy, to brakuje im tego czegoś. Miałam nadzieję, że Trankov coś zmieni, ale niw. I ktoś wie, czemu Valentina Chebotareva była z nimi?

Na gorąco, to obejrzałam ostatnich czterech zawodników u solistów, i w sumie wszyscy mi się podobali i to mimo, ze żaden nie zdołał pojechać czysto.

[ Dodano: 2018-10-07, 15:22 ]
Ostatnia grupa solistek teraz, jakby ktoś chciał oglądnąć: https://www.youtube.com/watch?v=tf9yuox0IKE


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Challenger”