Rostelecom Cup 2018

blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Rostelecom Cup 2018

#1

Post autor: blue cat »

To już 5 tydzień z GP i przenosimy się do Rosji- jak ten czas leci:)
Trzymam kciuki za wszystkich i na początek pozwolę sobie wrzucić to na co najbardziej czekam i trzymam kciuki czyli moją kochaną Gracie (do końca nie byłam pewna czy wystąpi)

Forma jeszcze nie taka jak dawniej, ale niech walczy, pokona swoje demony i wraca, bo przynajmniej ja za nią tęsknię jak cholera.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#2

Post autor: justyna »

Ciekawa jestem powrotu Gracie. Nie przepadam, ale po tym co przeszła życzę, żeby to były dla niej fantastyczne zawody. Fajna obsada, bo w sumie w każdej konkurencji jest ktoś ciekawy. Moja mama się strasznie jara bo Saszka i Wania. Najwyższa pora zjeść jakieś śniadanko i brać się do oglądania :D

[ Dodano: 2018-11-16, 13:42 ]
No i w MegaSport Arenie dzieją się cuda.
Hanyu wiadomo
Drugi Moris O-O
Trzeci Majorow O-O
Czy ktoś wie, czy z Koljadą pracuje psycholog sportowy?


Awatar użytkownika
golew
Posty: 105
Rejestracja: 6 lat temu

#3

Post autor: golew »

justyna pisze:Czy ktoś wie, czy z Koljadą pracuje psycholog sportowy?
P. Magda mówiła w relacji, że Rosjanie bardzo nie lubią pracować z psychologami, bo "przecież nie mam problemów psychicznych"...

Yuzuru - brak słów po prostu. Magia w czystej postaci... aż się nie chce wierzyć, że mężczyzna może być tak wrażliwy i pokazać coś tak pięknego.

Ale poza nim i Gruzinem właściwie nie mieliśmy czystych, dobrych przejazdów :( skoro na piątym miejscu mamy Niemca z poprawnym, ale nie rewelacyjnym programem, to to źle świadczy o poziomie zawodów.

Teraz czas na tańce :)


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#4

Post autor: justyna »

No poziom u panów był cokolwiek fatalny.
U par tanecznych niewiele lepiej.
Podium dla mnie perfekcyjne <radocha>


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#5

Post autor: blue cat »

Podglądam sobie między pracą którą zabrałam na nieszczęście do domu, a serce mi się rwie do TV a nie do pracy:) Między Yuzu a pozostałymi jest przepaść, taka prawda. Moris się wreszcie zebrał do kupy, ale jego program jak dla mnie taki sobie. W tańcach myślałam, że przewaga StepBukinów u siebie będzie większa i moim zdaniem trochę za dużo im sypnęli w PCS kosztem Christiny i Anthony'ego. Plus dla Kaliszków, PB (chyba?) i trzecia ocena techniczna. Ale generalnie tańce nie porywają, brak wielkich nazwisk i tym samym emocji. Szkoda, że Chock i Bates nie wykurowali się jeszcze i musieli się wycofać, bo byłoby ciekawiej. Nie wiem kto tam wcisnął pannę Morozov z partnerem- nawet to miłe w odbiorze, ale można byłoby dać to miejsce komuś bardziej rozpoznawalnemu, bo tę parkę to szczerze widzę pierwszy raz (a może widziałam, ale jakoś nie zapamiętałam). Np. nie wiem czemu Szewczenko i Eremenko siedzą ciągle w juniorach, czy on już 20 nie przekroczył?


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#6

Post autor: justyna »

Da u Igora jest 21 let xD.
No wstawienie Morozovej bo Morozow to żart. Zwłaszcza, że lepsi Szpiliewaja/Smirnow siedzą na CSie w Austrii. Aleksandra przecież prawie wyleciała z patternu a w PCSach tego nie widać. Pani Halino xD Patterny to pani degraduje, a Natalii na płaskich krawędziach to już pani nie widzi? xD


Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#7

Post autor: Dżameli »

Yuzuru. To było piękne <radocha> StepBukiny również, uwielbiam ich RD <zakochany> Większość przejazdów niestety, które obejrzałam, średnio ciekawa, tak jak pisaliście dużo błędów, zwłaszcza u panów, trzymam kciuki za Kolyadę, żeby dobrze pojechał program dowolny.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#8

Post autor: kasik8222 »

Oj, lecą rekordy, lecą, ale gdzie jak nie w Rosji? Obejrzałam sobie Gracie i zgadzam się z jedną z opinii na youtube, że dziewczyna powinna w pierwszej kolejności wystąpić w zawodach regionalnych, a nie zaraz tak z grubej rury, po takiej przerwie taki występ może ją złamać, a szkoda by było. Wiadomo, że miała ze sobą spore problemy, do tego albo ten kostium ją pogrubia albo naprawdę przybiła na wadze. Mam nadzieję, że jeszcze jej zobaczymy w lepszej dyspozycji, ale faktem jest, że wystawienie jej w GP chyba nie było najlepszym pomysłem. Tak czy inaczej, ciesze się, że jest z nami.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#9

Post autor: kasik8222 »

Jedyne co mnie zainteresowało przy okazji SP Tarasovej i Morozova to nowy fryz Trankova, bo jaki program jest każdy widzi. Swoje i tak w tym sezonie zdobędą, nie ma bata.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#10

Post autor: justyna »

Ja się właśnie w ogóle zastanawiam czy ten start to był dobry pomysł. Z takim poziomem przez sectionals, regionals, czy jak oni to tam nazywają by się nie przebiła, więc wzięła udział w GP żeby zdobyć wejściówkę na Mistrzostwa Kraju. Pytanie tylko czy to nie jest zbyt dużo dla dziewczyny po takich przejściach wyjść na taflę kompletnie bez formy, wyglądając tak jak wyglądając i wystawiając się na jeszcze większe ryzyko backlashu w internecie od ludzi, którzy nie rozumieją jej problemów.


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#11

Post autor: Svietka »

kasik8222 pisze:Jedyne co mnie zainteresowało przy okazji SP Tarasovej i Morozova to nowy fryz Trankova,
Całkiem twarzowy, nie powiem.... :) jak i cały Trankov zresztą <lol>


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#12

Post autor: holloko »

Yuzuru uszkodził sobie kostkę na porannym treningu (podobna sprawa co rok temu na NHK), dowolny pojechał wbrew zaleceniom lekarza. Teraz kica o kulach, finał grand prix i mistrzostwa Japonii pod dużym znakiem zapytania. Bardzo dużym.

Ja się pytam, czy ten jego pech nie może mu w końcu odpuścić?

<beczy> <beczy> <beczy>

(Obudziła mnie wiadomość od znajomej, która była na tym treningu i te kilka godzin czekania w niewiedzy po to aby na konferencji prasowej potwierdziło się najgorsze mnie uszkodziło. A do tego urlop mi się kończy ;( Nie wiem czy dam radę cokolwiek dziś nadrobić.)


Efforts will lie, but will never be in vain.
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#13

Post autor: blue cat »

A do tego urlop mi się kończy ;(
Znam ten ból, ja wczoraj znowu całą sobotę spędziłam w pracy i oczywiście nic nie widziałam na żywo. A poza tym tak mnie podłamała Gracie, że nawet nie chce mi się oglądać. Z jednej strony dobrze, że się wycofała, bo i tak nic by tu nie ugrała, ale z drugiej szkoda, bo dla osoby po przejściach nie ma nic gorszego niż poczucie, że się jest zbędnym w tych zawodach. Cóż, może jestem naiwna, ale jeszcze wierzę w cud. Druga załamka to Polina, woda na młyn tych którzy mieli jej za złe opuszczenie Eteri.


Awatar użytkownika
golew
Posty: 105
Rejestracja: 6 lat temu

#14

Post autor: golew »

Jestem nie w temacie - o co chodzi z Gracie?

Nawet nie żartujcie, że Yuzuru znowu kontuzja ;-( nie zgadzam się i już, taki artysta nie może znowu opuścić głównej części sezonu :|

Nadrobiłam sobie wczoraj całe GP (niech żyje Eurosport Player) i trochę brakowało mi jednak poziomu w porównaniu do NHK czy do poprzednich sezonów. U panów prawie brak czystych programów, nawet Yuzuru słabiej, ale jak już wiem co się stało, to inaczej na to patrzę. Sympatię moją zyskał Morisi, jeszcze może będą z niego ludzie ;) fajnie też Fentz.

U pań Eunsoo <brawo> podnieść się po słabszym shorcie nie jest łatwo. Paganini występowała gdzieś wcześniej? Jakoś jej nie kojarzę, a tu proszę, wystarczyło pojechać czysto short i na tle innych występów z błędami wybić się na dobre miejsce.
Ps. A gdzież to jest mamusia Tursynbajewej? <rotfl> czyżby Eteri nie była tak sympatyczna jak Orser i nie pozwala się wtrącać? ;)


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#15

Post autor: blue cat »

W telegraficznym skrócie- Gracie bardzo słabo pojechała short, a z dowolnego się wycofała. Brak formy, co tu kryć. Alexia Paganini kiedyś reprezentowała USA, ale trudno jej się tam było przebić, więc jako że ma szwajcarskie korzenie, zdecydowała się na zmianę flagi.
Ps. A gdzież to jest mamusia Tursynbajewej? <rotfl> czyżby Eteri nie była tak sympatyczna jak Orser i nie pozwala się wtrącać? ;)
Eteri wystarczy za dwie mamusie, babcię i teściową <lol>


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”