Oko na młodych

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#16

Post autor: yenny »

Zapowiada się całkiem nieźle, zupełnie jak nie od Eteri. Mnie przypomina Adelinę Sotnikową.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
golew
Posty: 105
Rejestracja: 6 lat temu

#17

Post autor: golew »

Fajnie poczytać taki wątek od początku ;) Niektóre z wymienionych 4-5 lat temu nazwisk rzeczywiście zrobiły wielkie kariery, a tylko niektórzy zniknęli zupełnie.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Oko na młodych

#18

Post autor: tatianalarina »

W poście założycielskim była wspomniana Gubanowa i proszę, właśnie wygrała ME, chociaż kto z nas by spodziewał się, że dojdzie do tego taką wyboistą drogą? Ale ja nie o tym. Oto sensacja Mistrzostw Juniorów USA 2023, niespełna 14letni Kirk Haugeto, co prawda dopiero 7 miejsce, ale wszyscy zawodnicy przed nim byli 2 lata starsi albo więcej. Oglądanie dziecka jadącego do muzyki z filmu, którego (mam nadzieję) nie oglądał i kojarzy go najwyżej z aluzji w "Zwierzogrodzie" to przyjemność trochę perwersyjna, ale chłopak ma osobowość.



Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Oko na młodych

#19

Post autor: yenny »

Ach, kiedy to było :-) jak zaczynał się ten wątek.
Faktycznie Anastasia robi karierę i po pozytywnym pierwszym wrazeniu jest tak samo obecnie, a taka Kamila, która podobała mi się jako juniorka, w pierwszym seniorskim sezonie nie dość, że zrobiła się kopią innych dziewczyn od Eteri to jeszcze brała doping...

Kirk faktycznie obiecujący <brawo>


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”