Zawody

Wszystko o ME :-)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#16

Post autor: yenny »

kasik8222 pisze:Młodzi Rosjanie, niby ładnie, pięknie i miło, ale to wszystko jeszcze takie "dziecinne" w odbiorze.
A ja się z tym nie zgodzę. Moim zdaniem nie jest to dziecinne, do Dziadka do orzechów nie da się pojechać jak do nastrojowego rocka czy bluesa. Jechali o wiele lepiej i płynniej niż np. jeździ małżeństwo Knerimów, którzy są starsi, dojrzalsi. U Saszy i Dimy nie widać już "kanciastości" i niepewności, jaką widać np u młodych Niemców. Obie pary były na WaecawCup w 2017 roku i Sasza z Dimą zrobili ogromny postęp pod względem wyrazu, a Minrewa i Nolan tylko technicznie się rozwijają tak naprawdę. A wie ktoś co z drugą parą niemiecką, Anniką i kurcze, zampomniałam jak on ma na imię??
Wracajac do Saszy i Dimy, wolę ich w takim repertuarze, sp do Oczu czarnych jest niezbyt trafiony moim zdaniem.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#17

Post autor: blue cat »

A mnie trochę szkoda T/M bo pojechali wczoraj ten program naprawdę fajnie, przez głupi błąd Żeni w kombinacji odjechała im szansa na złoto. A ta szansa naprawdę była, bo jak lubię Vanessę i Morgana tak wczorajszy przejazd nie był najlepszym w tym sezonie, zwłaszcza u Vanessy- podpieranie się ręką, trochę niepewne na moje oko lądowania. Jeżeli chodzi o Annikę i Rubena, musieli się wycofać z powodu kontuzji (chyba jej). Szkoda, bo to fajna para, ale Minerwę i Nolana też się miło ogląda. Zresztą obie pary niemieckie to miła niespodzianka, spodziewałam się że po odejściu Aliony i Bruna będzie tam ziała pustka, ale na szczęście ktoś tą pustkę zapełnia.


Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#18

Post autor: Dżameli »

Podglądam same wyniki w pracy, Natalia i Maks na 4 miejscu, brawo! <brawo>


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#19

Post autor: justyna »

Siergiej Baranow rozdawał dzisiaj te poziomy w tangu jak cukierki dzieciakom w szkole. Ty masz cztery, bo ciebie lubię, ciebie nie to jeden xD
Ale niech mu będzie. Dobre otwarcie i oby tak dalej, bo odległości punktowe od 4 dół bliziuteńkie.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#20

Post autor: Haley452 »

Ależ piękny wynik Natalii i Maksa! Powiedziałabym, że pomógł start w ostatniej grupie, ale PCS z czołówki mają najniższe, więc po prostu sami sobie to wywalczyli świetnym technicznie przejazdem. Brawo! <brawo>
Mam nadzieję, że po FD spadną maks. o 1-2 pozycje (spadną raczej na pewno, przynajmniej za S/K)

Justyna i Jeremie niestety znowu słabo, szkoda. Gdyby pojechali na miarę swoich możliwości, pewnie byliby w finale.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
golew
Posty: 105
Rejestracja: 6 lat temu

#21

Post autor: golew »

Jupi jupi jupi :)
Piękny przejazd Natalii i Maksa. Chyba częściej powinni losować ostatnią grupę ;) fajnie, że się nie spalili i wytrzymali psychicznie jazdę w najlepszej grupie.
Rzeczywiście ta pierwsza część tanga dla większości najlepszych par tylko na drugim poziomie a u nas na szczęście obie na czwartym :) i uff, że twizzle w końcu udane, bo jak widać na przykładzie Katsalapowa lód dziś był śliski.

Jako osobie totalnie nie znającej się na regulaminie tańców, odbierającej je tylko odczuciowo, jedyne co mnie "raziło" u naszej pary to te dwa zatrzymania. Może są ważne dla tego tańca, ale np. Bukina jedzie cały program na mega tempie, a przynajmniej takie wrażenie robi.


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#22

Post autor: Svietka »

Naprawdę 4 miejsce??? Nie mogę uwierzyć muszę to zobaczyć....szok ...Ale się cieszę <lol>


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#23

Post autor: yenny »

<brawo> Super wynik. Balam si trochę czy psychicznie dadzą radę i dali! Ufff oby tak dalej.Z wyników w sezonie obawiałam się,ze pójdą w dół,bo sporo par z 1szej 10 miało lepsze wyniki. Teraz podobnie pojechać fp i nawet jak spadną do 6tego miejsca to i tak be ok. Szkoda Justyny i Jeremiego. Więcej napiszę jak obejrzę ;)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#24

Post autor: blue cat »

Siedzę w pracy i tylko w przerwach podglądanie wyniki, czuję że jestem chora i grypa mnie nabiera ale taka mi radość Natalia i Maks dziś sprawili że nawet się lepiej poczułam- będzie ostra walka w dowolnym, SinKatsy łatwo siebie dadzą. Szkoda J&J no ale i tak jest to historyczny dzień dla polskich tancow


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#25

Post autor: blue cat »

Miało być SinKatsy się nie dadza- pisze z telefonu a przez katar ledwo na oczy widzę:(


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#26

Post autor: Svietka »

Natalia i Maks <oklaski> <oklaski> super występ! jejku jakby tak utrzymali to miejsce .... byłoby cudownie. W ogóle tak miło się na nich patrzyło w k&c taki spokój od nich wszystkich bił zwłaszcza od Sylwii, taka spokojna, wyważona ale na pewno w głębi bardzo bardzo się cieszy. Widać, że jest bardzo za nimi. Jutro chyba zejdę na zawał z nerwów.

S/B - bardzo podoba mi się ich RD, był ogień, był żar, super.
P/C - pięknie, stylowo i sensualnie, pojechali świetnie.
G/F - oni w ogóle jakoś tak średnio mi się podobają i nie mogę się przekonać do ich tańców, ale brawa i tak się należą, są bardzo pracowici i krok po kroczku dotarli do czołówki europejskiej no i wydają się baardzo sympatyczni.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#27

Post autor: blue cat »

Viveca <radocha> wreszcie europejska solistka nie będąca Kostner wcisnęła się na podium bo ta dominacja Rosjanie była już nudna. Sofia wygrala, to też niespodzianka, ale Alina sama się pozbawiła szansy bo program z błędami i bez polotu. zresztą Sofia pojechała super, w kontraście z Alina widać że czuje muzykę i po prostu bawi się ta burleska. Nie rozumiem czemu Alexis tak spadła, myślałam że dadzą jej więcej bo to był naprawdę fajnie pojechały program.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#28

Post autor: blue cat »

Edit- Alexia oczywiście miało być ale mój telefon wie lepiej <lol>


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#29

Post autor: kasik8222 »

Ktoś zwrócił uwagę na jedną ważną sprawę. Dziewczyny trenowane przez Mishina bawią się tym co robią, są radosne. Dziewczyny od Eteri mają nos na kwintę.


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#30

Post autor: Svietka »

Bardzo młodziutkie to podium w paniach.
Jeżeli o mnie chodzi to 16 - latka jadąca do Carmen w rajstopach naciągniętych na łyżwach jakoś mi się gryzie. Dla mnie Carmen to kwintesencja kobiecości i zmysłowości i mimo że Alina jest przezdolna i prześliczna to nie - nie pasuje mi to. Kto jej kazał jechać do Carmen? jeżeli w wieku 16 lat jedzie program do Carmen to do czego pojedzie w wieku lat 25? Jest wielkim talentem oczywiście ale wolałabym zobaczyć ją w czymś lżejszym.
Taka Lecavelier - bardzo mi się podobała, dziewczyna ma dużo gracji w ruchach, prowadzeniu rąk, głowy, w sylwetce i to widać od razu. Miły program w odbiorze. Przyznam się, że nie poznałam Jouberta w pierwszej chwili. Rękawki w kurtce bardzo mnie rozproszyły <rotfl>
Brawa dla Finki no i dla Sofi - ależ wystrzeliła w debiucie...


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Europy”