Solistki Program Krótki

jw
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Solistki Program Krótki

#1

Post autor: Kathiea »

Bardzo ciekawa sytuacja u pań, powiedziałabym, że nie ma żadnej murowanej kandydatki na złoto. Za to jest kilka, które mogą wygrać, ale równie dobrze, wylądować poza top6.

Eurosport będzie transmitować od 8.30 <radocha>

Wyniki i kolejność startową można znaleźć tu: http://www.isuresults.com/results/seaso ... ta0203.htm


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#2

Post autor: holloko »

Mam bardzo ambitny plan ogarnąć dwie ostatnie grupy na żywo, oby się udało <radocha>
Nie ukrywam, że całym sercem jestem za Riką i już od kilku dni się denerwuje na zapas. I liczę na to by Eunsoo wywalczyła dwa miejsca dla Koreanek w przyszłym roku. Nie narzekałabym na japońskie podium, ale wiadomo że nie ma co nawet o tym marzyć
(Zdecydowanie w tym sezonie jeśli chodzi o solistki u mnie bardzo azjatyckie nastroje <serduszka>
W ogóle, przede wszystkim, liczę na w miarę rzetelne sędziowanie bo co się w tym sezonie odp... odwala zaczyna mi przeszkadzać w śledzeniu tej dyscypliny <nie powiem>


Efforts will lie, but will never be in vain.
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#3

Post autor: Kathiea »

Ja w tym sezonie zdecydowanie kibicuję też raczej azjatyckiej stronie, mam nadzieję, że wygra albo Kaori <serducho> , albo Rika. Szkoda, że Federacja Rosyjska nie wysłała Lizy, z seniorek ja lubię najbardziej, ale cóż, zostaje mi kibicowanie Sofii, jako że wielką fanką Evgenii czy Aliny nigdy nie byłam.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#4

Post autor: Kathiea »

Oglądnęłam parę zawodniczke, na razie bez zachwytu.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#5

Post autor: Kathiea »

Cała grupa 4 to jedno wielkie rozczarowanie za wyjątkiem Yi Christy Leung.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#6

Post autor: Kathiea »

Grupa nr 5:
Loena i Nicole Schott super, Nicole Rajicova beznadziejnie.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#7

Post autor: Kathiea »

Ok, ELiska zakwalifikowana, mój koncert życzeń na tę grupę został spełniony <lol>


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#8

Post autor: Svietka »

Oglądam Panie. Jestem aktualnie na zwolnieniu więc mogę sobie na to pozwolić. Nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałam tyle grup :)
Niemka i Belgijka na duży plus.zaraz ostatnie dwie grupy.typuje japońskie podium.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#9

Post autor: blue cat »

Ja u Loeny miałam cichą nadzieję na trochę więcej, ale i tak jest dobrze. Szkoda Alexii, nie tak to miało wyglądać. A w ogóle, gdzie jest Viveca Lindfors?


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#10

Post autor: Svietka »

przedostatnia grupa, poza Francuzką, naprawdę dobre przejazdy.Sofia mi się podobała bardzo i Bell też.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#11

Post autor: Kathiea »

Elizabet nagle zaczęła dostawać wysokie noty... hmm. Na szczęście sędizowie nie są totalnie ślepi i Kaori dostała wyższe.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#12

Post autor: Kathiea »

blue cat pisze:Ja u Loeny miałam cichą nadzieję na trochę więcej, ale i tak jest dobrze. Szkoda Alexii, nie tak to miało wyglądać. A w ogóle, gdzie jest Viveca Lindfors?
Bodajże złapała kontuzje jakąś, tak mi się kojarzy. Już chyba ze 2-3 tyg. temu było wiadomo, ze Peltonen ją zastapi na MŚ.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#13

Post autor: Kathiea »

Jak ALina pojedzie tak dowolny, jak tera zkrótki, to Rika nawet z dwoma 3A nie da jej rady. Za dużo straciła. Wielka szkoda, bo miałam nadzieję, że będe powrównywalne wyniki po krótkim :( No i ja lubię 3A mocno, więc żałuję, że nie mogłam kolejnego oglądnąć. I nie bardzo rozumiem, gdzie ALina jest taka lepsza w PCS niż Kaori? Normalnie żart. Nie powinno być aż takiej różnicy. Evgenia nieźle, ale jednak była gorsza i to widocznie i od Aliny od Kaori, i nawet od ELizabet.


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#14

Post autor: holloko »

Yyy... No tak. Co to się tam porobiło w PCS to jakaś porażka - Satoko tyle samo co Elisabet, Rika prawie tyle co Bradie, Alina i Żenia z taką (kompletnie nieuzasadnioną) przewagą że równie dobrze od razu dajcie im medale, po co się męczyć z zawodami.
Panelu technicznego tam chyba nie było, ten 3T Bell taki czysty i dokręcony wow.
Masakra. Szkoda mi łyżwiarek z dobrą techniką, krawędziami i i programami, bo zmarnowały tyle czasu, a wystarcza odpowiednia flaga lub trenerka.


Efforts will lie, but will never be in vain.
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#15

Post autor: justyna »

Nie mam siły komentować pracy panelu sędziowskiego, więc powiem wam, że niezła afera się zrobiła.
Na treningu Eunsoo Lim i Mariah Bell miały małe starcie. Znaczy koreańska wersja jest taka, że Eunsoo została zaatakowana przez Marię od tyłu i specjalnie przeleciała jej łyżwą po nodze, także potrzebna była interewencja medyczna. KSU podobno będzie wypełniało oficjalną skargę, bo wojna pomiedzy paniami trwa cały sezon, a tu Bell się trochę przesadziło.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa świata ”