Solistki Program Krótki

jw
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#16

Post autor: Haley452 »

No zaje...fajne te PCS, nie powiem. Jestem totalnie zniesmaczona. Nawet nie oglądałam, a wiem, że Żenia i Alina nie zasługują na taką przewagę. Alina to już w ogóle. Ona z wieloma powinna tam przegrywać i to znacznie.

Szkoda Riki, miałam nadzieję, że wygra, ale ma za dużą stratę, jak Alina zawali to Kaori da radę. I w sumie lepiej, żeby tak się stało. A Rika niech po prostu pojedzie czysto.

Mam wrażenie, że obecnie PCS i to zwiększone GOE cofają nas prosto do epoki 6.0. Żadnych podstaw do takiej a nie innej oceny, tak jest, bo tak.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#17

Post autor: blue cat »

Mnie też szkoda Riki, ale ona chyba padła ofiarą rozbuchanych oczekiwań u siebie- Japończycy już, już widzieli ja w glorii chwały, druga Mao, pokonujaca dziewczyny Eteri. Stres, własna publika i wyszło jak wyszło, choć może jeszcze coś nadgoni, wszystko się może zdarzyć. Widać, że i u Elizabet magia Eteri dziala- mam wrażenie że dostaje wyższe PCS niż u Briana, mimo że jakiejś wielkiej różnicy na korzyść przynajmniej ja tu nie widzę.


Esperanza
Posty: 81
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

#18

Post autor: Esperanza »

Żalosne jak promują Evgenię. Prawie 37 za komponenty? A Miyahara 34 z hakiem? I nie ma wymówek , ze Japonka ma niedokrętki, skoro zaliczyli tez jedno Rosjance. Smiech na sali. Evgenia przy Satoko to jak ciężarówka przy porsche ;)


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#19

Post autor: Kathiea »

Zgadzam się, że Satoko zasługiwała na wyższe PCS. ELizabet dostaje PCS za nazwisko Eteri, i tak samo ALina, a Żenia chyba na pocieszenie, bo TES nie daje rady...


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#20

Post autor: kasik8222 »

Ja dopiero nadrabiam, ale już zdążyłam się zorientować, że na youtube robi się z Bell drugą Tonyę Harding. Takie teorie oczywiście wysuwają fani drugiej zawodniczki. Niektórzy naprawdę są w tym fanatyczni.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#21

Post autor: Kathiea »

kasik8222 pisze:Ja dopiero nadrabiam, ale już zdążyłam się zorientować, że na youtube robi się z Bell drugą Tonyę Harding. Takie teorie oczywiście wysuwają fani drugiej zawodniczki. Niektórzy naprawdę są w tym fanatyczni.
Ja omijam ten temat szerokim łukiem.... Nie ma to jak robienie dramy dla dramy.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#22

Post autor: Kathiea »

Bradie pojechała super, aczkolwiek dalej mnie nie zachwyca.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#23

Post autor: Kathiea »

Sofia zrobiła tyle, ile potrafiła, ale przegrywa z Tennell.


iselinka
Posty: 36
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#24

Post autor: iselinka »

Dziewczyny dają z siebie wszystko a sędziowie i tak robią po swojemu... Nie chce się tego oglądać.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#25

Post autor: Kathiea »

Ok, brak mi słów na sędziowanie, ale Elizabet jest pierwszą seniorką, która wylądowała poczwórny skok! Gratulacje! Kazachstan ma znowu medal MŚ w ŁF :)


iselinka
Posty: 36
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#26

Post autor: iselinka »

A pierwszą seniorką z 4S nie była Miki Ando? Czy ona w juniorach skakała?


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#27

Post autor: justyna »

Miki skakała 4S w juniorach. Yep


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#28

Post autor: kasik8222 »

Do mnie nie trafia ai łyżwiarstwo Kaori ani Tursynbayewa, ale brawo za salchowa. Fajnie, że Medvedeva uratowała dla siebie ten sezon, da jej to pewnie kopa do dalszej pracy z Orserem. Fani z Japonii musza być rozczarowani chociaż Kihira i Satoko zrobiły co mogły. Ogólnie poziom na plus.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa świata ”