Taniec Krótki

jw
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Taniec Krótki

#1

Post autor: Kathiea »

Rytmiczny brzmi tak głupio, że zostaję przy starym nazewnictwie :)

Zaczyna się o 4 rano. Muszę powiedizeć, ze walka o podium zapowiada się bardoz interesująco. Choc jestem przekonana, że H/D wyciągnęło wnioski z 4CC, to jednak Chock/Bates dużo zyskali na ich błędzie, bo będą mieć benefit bycia mistrzami 4CC. Zapewne obie kanadyjskie i rosysjskie pary też zdołają namieszać :) No i nie zapominajmy o parze włoskiej!


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#2

Post autor: Kathiea »

Myślałam, że hiszpańskiej parze może uda się wemknąc do top 10, ale KanaDuńczycy ich pobili, więc to oni mają szansę na top 10.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#3

Post autor: blue cat »

Natalia i Maks będą najdalej na 11 i jest PB- 73,64 <brawo> Generalnie poziom jest wysoki, zostały jeszcze 3 pary, ale już widać że będzie ostra walka.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#4

Post autor: Kathiea »

Wow, nie sądziłam, że sędziowie będą gotowi dać 2 pary w top3. Byłam pewna, ze moc Montrealu zwycięży, a tu proszę! Trzeba przyznać, że obie pary pojechały znakomicie. H/D są wtym sezonie wybitnie niezapamiętywalni dla mnie, więc nie żal mi, że sa na niższej pozycji, choć różnice punktowe sa tak małe, pomiędzy miejscami 2-6, że pewnie będą jeszzcze ogromne przetasowania w FD.


iselinka
Posty: 36
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#5

Post autor: iselinka »

Cieszy mnie bardzo wynik naszej pary :) Obejrzałam dzisiaj dwie ostatnie grupy i bardzo przyjemnie się oglądało. Muszę jednak powiedzieć, że ja specjalnie nie znam się na tańcach, ale do tej pory pary często miały bardzo różne poziomy w sekwencjach obowiązkowych, a tu same 3 i 4, no i wszystkie pary z SB. Czy to zawodnicy się tak poprawili, czy specjalista techniczny popłynął?


Esperanza
Posty: 81
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

#6

Post autor: Esperanza »

Szkoda mi G/P - byli świetni. Powinni być na 3 miejscu zamiast S/B , którzy chyba pomylili sezony


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#7

Post autor: blue cat »

W ogóle wszystkie pary kanadyjskie były świetne, super się oglądało. Szczerze powiedziawszy nie chciałabym podium z dwoma parami rosyjskimi, nie że ich nie lubię, tylko jakoś ich programy w tym sezonie do mnie nie przemawiają, podoba mi się tylko FD SinKatsow. Trzymam kciuki za Kanadyjczyków, choć trochę mi się to gryzie z jednoczesnym pragnieniem żeby Natalia i Maks wskoczyli do top 10 a do tego trzeba by pokonać Laurence i Nicka. Nowa kiecka Natalii budzi we mnie mieszane uczucia bo jest fajna i elegancka ale jakoś wolałam tamta zielona.


Esperanza
Posty: 81
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

#8

Post autor: Esperanza »

A jak tak patrzę , to G/F otrzymujące mniej punktów za SS niż S/B i C/B jest zabawne.

Amerykańskie pary, ogólnie słabiutko. Wlosi i Kanadyjczycy powinni być nad nimi.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#9

Post autor: Kathiea »

Amerykańskie pary słabiutko, to prawdo. Mi się SInkatsy nawet podobają, choć najlepsze FD wg mnie mają Gilles/Poirier, to jednak nie wroże im duzego awansu. Z RD to bardzo podoba mi się W/P. Chyba jednyny program, który taprawdę kojarzy mi się z Tango Romantica. No i P/C pokazlai dziś klasę. Ale ogólnie mam wrazneie, że sedziowei popłyneli z tym, zę kazda para właście SB miała.Poziomy pewnie niektóryz poprawili, bo zapewne pracowali na tym, ale niektore pary miała lepsze wykonanie RD w tym sezonie winnych zawodach.


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#10

Post autor: Svietka »

Piper i Paul byli świetni, uwielbiam to jak oni wchodzą w każdy taniec całym sobą, nigdy nie jadą obok tylko zawsze są tam na maxa. Występ przepiękny! Z pierwszej 10 to mój ulubiony.

A w kategorii "najlepiej ubrani" to jak dla mnie dzisiaj Weaver/Poje - przepięknie wyglądali :>pojechali także super.
Od 2 do 4 miejsca różnice nieduże więc mogą być przetasowania.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa świata ”