Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#31

Post autor: Halka »

,
Cześć, wysyłam link do kontrolnych testów, program krótki dziewczyn.
Witam na forum, wcześniej byłam joasią, teraz będę halką.


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#32

Post autor: Halka »

Hej, co do tanga oblivion, to posłuchajcie w wolnej chwili wykonania tego tanga na akordeonie, Ajdar Gajnullin ze swoim zespołem Euforia . Ja do tego utworu często wracam, może o niego ktoś z łyżwiarzy- tancerzy kiedyś się pokusi?


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#33

Post autor: kasik8222 »

Wielkie dzięki za link. Coraz bardziej lubię Medvedevą, cieszę się, że jej współpraca z Orserem się nie posypała. Medal MŚ w zeszłym sezonie może był na wynos, ale przynajmniej wprowadził w ich obozie trochę spokoju. Trusova czyli kolejne złote dziecko w kolejce do tronu może sobie skakać cuda wianki nawet z pięcioma obrotami, ale nie jest to wyraz artystyczny, który mnie jakkolwiek rusza.


Mbh
Posty: 56
Rejestracja: 6 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#34

Post autor: Mbh »

Vanessa James i Morgan Cipres wycofali się z grand prix, na stronie francuskiej federacji jest informacja że wystąpią tylko w mistrzostwach Francji i Europy.


Awatar użytkownika
Snowflake
Posty: 61
Rejestracja: 10 lat temu

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#35

Post autor: Snowflake »

Mbh pisze: 5 lat temu Vanessa James i Morgan Cipres wycofali się z grand prix, na stronie francuskiej federacji jest informacja że wystąpią tylko w mistrzostwach Francji i Europy.
Można się było domyślić, że coś knują, skoro Vanessa zgodziła się na udział w Battle of the Blades w kanadyjskiej telewizji.
W programie biorą udział także Weaver&Poje oraz Eric Radford.
Obrazek


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#36

Post autor: blue cat »

Mam nadzieję, że to nie wstęp do zakończenia kariery...


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#37

Post autor: kasik8222 »

Ja się nie łudzę. Szczerze mówiąc nie byłam pewna przed sezonem czy mają w ogóle w planie jakieś starty, a na te mistrzostwa kraju i Europy też bym się nie nastawiała. Już rok temu chodziły plotki, że przymierzają się do końca kariery. Pamiętam jak to było z Tanią i Maxem, wycofali się z Grand Prix, przebąkiwali coś o mistrzostwach Rosji i Europy, a potem się okazało, że spodziewają się dziecka i to było takie mydlenie oczu przed oficjalnym ogłoszeniem ciąży.


Esperanza
Posty: 81
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#38

Post autor: Esperanza »

Vanessa powiedziała, że zostają do 2022 , do Olimpiady w Chinach.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#39

Post autor: kasik8222 »

Aha, no to super.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#40

Post autor: yenny »

Pewnie próbują zarobić sobie, na razie są na fali, zdrowie dopisuje. Potem może być różnie, mam wrażnie, że "rynek" dla łyżwiarstwa się kurczy.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#41

Post autor: Hortensja »

No ja slyszalam od razu jak ogloszono, ze bieze udzial w tym programie, ze bedzie jej ciezko to pogodzic. Z jednej strony rozumiem ze chce zarobic i pokazac sie teraz poki jest na topie, z drugiej- kurcze, to ryzykowny ruch, czasami ciezko jest wrocic do formy, a u nich reputacja to tak troche balansuje na wlosku.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#42

Post autor: kasik8222 »

Na początku lat 90-tych było wiele zawodów dla profesjonalistów. Dziś coś takiego organizuje się tylko w kochającej łyżwiarstwo Japonii. Łyżwiarstwo Profesjonalne, mistrzostwa świata profesjonalistów już praktycznie nie istnieje. Dziś żyje się głównie z takich telewizyjnych show, a to i tam ułamek możliwości jakie zawodnicy mieli te 20-30 lat temu.


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#43

Post autor: holloko »

Niestety ostatnio zebrało się trochę wieści o problemach zdrowotnych i związanych z nimi rezygnacji z Grand Prix.
Mikhail Kolyada - ma problemy z zatokami, pod koniec października będzie operowany i być może zdąży się wykurować na Mistrzostwa Rosji (ale nie wiadomo).
Mai Mihara - od lat zmaga się z reumatoidalnym zapaleniem stawów, od kilku miesięcy w zaostrzeniu. Niestety, zrezygnowała też z zawodów regionalnych przez co nie kwalifikuje się na Mistrzostwa Japonii i może jej przepaść cały sezon.
Zabiiako/Enbert - Sasza ma problemy z sercem. Wygląda to poważnie, ale jeszcze nie kończą kariery.


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#44

Post autor: yenny »

Oj, kiepskie wieści, zdrowia dla wszystkich chorych.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Mbh
Posty: 56
Rejestracja: 6 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#45

Post autor: Mbh »

Następne urazy, Elizabet Tursynbajewa wycofała się z Skate America, na razie jeszcze jest wpisana na drugie Grand Prix. Z nią jest ciekawa sytuacja bo ostatnio wystąpiła w Chinach, więc mogło wydawać się że wszystko zmienia w dobrą stronę, a po zawodach jej matka napisała na instagramie że jej córki nie może się nawet schylać. Dość absurdalna sytuacja.
Ting Cui czyli brązowa medalistka ostatnich mistrzostw świata juniorek, wycofała się za to z całego cyklu, odnowiona kontuzja kostki.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie”