Wasze oczekiwania/Typy

Styczeń 13-19, Budapeszt, Węgry

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#31

Post autor: Haley452 »

yenny pisze: A są w ogóle jakieś plany by zorganizować coś serniorskiego w Polsce????
Rozmawiałam chwilę na ten temat z Mariuszem. Powiedział, że od 2007 Warszawa jeszcze kilka razy występowała o organizację ME, a Gdańsk MŚ (!!!), ale kandydatury odrzucono. Mariusz uważa, że to przez to, że nie mamy w ISU wpływowych ludzi :roll:
Wielka szkoda, że organizacja w Budapeszcie to naprawdę było dno. Chociaż w ostatecznym rozrachunku mi się to opłaciło, bo zamiast na swoich najtańszych miejscach bez spiny siedziałyśmy na najdroższej trybunie (po stronie sędziów, blisko lodu) bo nikt i tak tego nie sprawdzał :P :D

Jeszcze z pozalodowych rewelacji: chcę takiego męża jak Kevin van der Perren. Sposób, w jaki pocieszał Jennę po jej nieudanym SP był rozbrajający. Nie wspominając, że mega sexy wygląda w jeansach :P


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#32

Post autor: kasik8222 »

Więcej takich zakulisowych plotek poproszę, bom ja największa plotkara na forum ;)


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#33

Post autor: rzepecha »

W tej grupie najbardziej interesowały mnie siostry Helgesson ;)

Joshi pasował ten styl wojowniczej księżniczki. Cieszę się, że ktoś sięga po oryginalne motywy. Jak ma być księżniczka, to niech będzie to Xena - fajnie:)

Viktorii ostatnie parę sezonów była specjalistką od ME, tym razem jednak cały sezon jej nie idzie. Skończy przynajmniej 4 pozycje za młodszą siostrą, na co zwracam uwagę, bo mimo wszystko to Viktoria ma jechać na IO.

Właśnie widzę, że pomyliłam tematy pisząc pomiędzy grupami solistek :P
Last edited by rzepecha 10 lat temu, edited 1 time in total.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#34

Post autor: Haley452 »

kasik8222 pisze:Więcej takich zakulisowych plotek poproszę, bom ja największa plotkara na forum ;)
No ja właśnie taką wprawioną plotkarą nie jestem, toteż plotek brak... :P


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
Alexei96
Posty: 24
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#35

Post autor: Alexei96 »

Haley452 pisze: Rozmawiałam chwilę na ten temat z Mariuszem. Powiedział, że od 2007 Warszawa jeszcze kilka razy występowała o organizację ME, a Gdańsk MŚ (!!!), ale kandydatury odrzucono.
No Gdańsk ma świetny obiekt, w pełni nadający się do organizacji MŚ - Ergo Arena, mogąca pomieścić nawet 15000 osób, na której można 'zrobić' lodowisko. Dodatkowo obecnie coraz lepiej jest z dojazdem do tej hali; budują obok nową drogę, niedaleko jest Szybka Kolej Miejska, tramwaje, autobusy. Także byłoby super, gdyby udało się zorganizować ME, bądź MŚ.

PS. Znając wysokie ceny biletów na wszelkie imprezy w Ergo jestem ciekaw, ile kosztowałyby bilety na takie zawody. Ale dla zawodów łyżwiarskich "w sąsiedztwie" jestem w stanie wydać wszystkie oszczędności :mrgreen:


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#36

Post autor: Haley452 »

Tak, Ergo Arena jest super, byłam tam na siatkówce. Ale może problemem byłaby odległość od lodowiska (practice rink) i hoteli?


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
Alexei96
Posty: 24
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#37

Post autor: Alexei96 »

Hoteli tam w okolicy jest od groma i ciut ciut, w końcu hala jest na granicy Gdańska i Sopotu, jakiś kilometr od morza. Więc myślę, że kwestia zakwaterowania nie byłaby problemem, bo są niedaleko (w promieniu kilometra) co najmniej 3-4 duże, komfortowe hotele.

Gorzej z lodowiskiem do treningów, bo najbliższe znajdują się dopiero w Hali Olivia.
Last edited by Alexei96 10 lat temu, edited 1 time in total.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Europy 2014”