Off-season

Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

Re: Off-season

#46

Post autor: Hortensja »

Te dzieci beda mogly startowac za kilka lat z dziecmi Megan i Aliony. Pod przybranymi nazwiskami oczysicie ;)


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Off-season

#47

Post autor: yenny »

Mam nadzieję, że choć raz na jakiś czas się pokażą, w końcu łyżwy i występy mają we krwi. Moim wielkim marzeniem jest zobaczyć ich na żywo.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Esperanza
Posty: 81
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: Off-season

#48

Post autor: Esperanza »

Hortensja pisze: 5 lat temu No wlasnie, nie wracajmy, bo to na prawde nie ma sensu. Nie o naturalnosc tu chodzi, jeden kupuje konwencje P/C drugi V/M a kolejny jeszcze zadnego z nich. Je sonaty nie bede ogladac za 20 lat, bo nie mam ochoty i nie trafia do mnie. Ale nie twierdze, ze Francuzi sa niesmaczni i bez klasy.

Dla mnie EOT bo to serio bicie piany juz teraz :)
Boże, ja nie twierdzę,że TY będziesz to na pewno oglądać. Wyluzuj. Tylko Sonata ksiezycowa nie stanie się ramotką za 20 lat bo to program uniwersalny w odbiorze i za ileś będzie równie dobrze oglądany.
A Tessa i scott ogłaszaja koniec wszystkiego, nawet występów bo bilety słabą idą i chcą przyciągnać ludzi , ze to niby ostatni raz, kiedy będzie można ich zobaczyć. Wow


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

Re: Off-season

#49

Post autor: Hortensja »

Tak :)

Namaste ;)


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Mbh
Posty: 56
Rejestracja: 6 lat temu
Kontakt:

Re: Off-season

#50

Post autor: Mbh »

Daisuke Takahashi na najbliższych mistrzostwach Japonii wystąpi po raz ostatni jako solista, a potem przeniesie się do tar tanecznych. Partnerować mu będzie Kana Muramoto, trenować zaczną w styczniu, Marina Zoueva będzie ich prowadzić. Celem oczywiście Pekin.
Brzmi jak żart, ale to sama prawda :)


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

Re: Off-season

#51

Post autor: Hortensja »

No moze to nie takie glupie???? Japonia ma problem z parami, az dziw ze przy takim poziomie lyzwiarstwa tylko solisci odnosza sukcesy. Tylko mogliby inwestowac tez mlodych, a nie w Daisuke, ktory za wiele to juz nie podziala...


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Off-season

#52

Post autor: yenny »

😱 Szok, ale ppzytywny, fajnie będzie dalej Daisuke oglądać, a do kompletu jeszcze Zujeva 😀


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Re: Off-season

#53

Post autor: holloko »

Szkoda tylko, że japońskie pary juniorskie mają mega problemy z treningami i finansowaniem, ale po co inwestować w młodych zawodników, lepiej w kolesia, który nie wie co zrobić ze swoim życiem :|
Lubiłam Daisuke za jego dobrych czasów jako solisty, ale spójrzmy prawdzie w oczy - ma 33 lata, od lat nie występował na poważnych zawodach, ma przewlekłe problemy z kolanami, zero doświadczenia w tańcach a do tego jest niski (są z Kaną prawie tego samego wzrostu). W najlepszym wypadku pojadą sobie na wycieczkę do Pekinu i wystąpią w drużynówce. Brawo JSF cóż za wspaniała inwestycja w przyszłość <brawo>
Kana zasługuje na lepsze perspektywy, a akurat w Japonii łyżwiarzy nie brakuje, serio :|


Efforts will lie, but will never be in vain.
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Re: Off-season

#54

Post autor: blue cat »

Ja jestem w szoku, naprawdę myślałam że to jakiś fake news <szok> Wydaje mi się że soliście/solistce jest łatwiej przejść do par sportowych niż tanecznych jak już (patrz np. Valentina Marchei), ale w tym wieku, na sam koniec kariery? No chyba że to taki zwyczaj miejscowy w Japonii- może zamierza jeździć do 50-tki jak ten ich skoczek narciarski którego nazwiska zapomniałam <lol> Cieszę się ze względu na Kanę, którą lubię, bo to oznacza, że ją jeszcze zobaczę ale jejku, to jakiś kosmos. Po tym już chyba nic mnie nie zdziwi, nawet jakby Kostner ogłosiła że teraz idzie w tańce <rotfl>


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Off-season

#55

Post autor: kasik8222 »

Skoczek nazywa się Kasai. Ja myślę, że to po prostu taka próba rozruszania konkurencji, która w Japonii leży i nic tak dobrze nie robi jak znane i utytułowane nazwisko, nawet jeżeli na medale nie ma co liczyć.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Off-season

#56

Post autor: yenny »

Też mi się tak wydaje, że to próba zainteresowania młodych konkurencjami parowymi, bo bo razie słabo z tym u nich. To nie komunistyczny ZSSR czy Chiny, gdzie jak kazali jeździćw parze to się jeździło, czy się chciało/chce czy nie. A w Japonii widać jak się wszyscy garną do solowych konkurencji. Możę faktycznie znane nazwisko przyciągnie młodych.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Re: Off-season

#57

Post autor: tatianalarina »

Siedzimy w domu, jest niewesoło, na forum też cisza. To może coś wrzucę tutaj, bo praktycznie już jest off-season. Alexa Knierin zaczyna treningi z Brandonem Frazierem, o którym nic nie wiem poza bio z Wiki i poza tym, ze jak słyszę jego nazwisko, to widzę Brendana Frasera (wyjaśnienie dla młodzieży - niegdyś popularny aktor z przełomu wieków).


musia
Posty: 46
Rejestracja: 7 lat temu
Kontakt:

Off-season

#58

Post autor: musia »

tatianalarina pisze: 4 lata temu Brandonem Frazierem...słyszę jego nazwisko, to widzę Brendana Frasera (wyjaśnienie dla młodzieży - niegdyś popularny aktor z przełomu wieków).
Mam tak samo :) Pierwszy raz widziałam go w "Pani Winterbourne".

A młodsi kojarzyć go będą z trylogii "Mumia"


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

ISU world ranking

#59

Post autor: tatianalarina »

Zamiast matury jest średnia ocen, czyli skoro nie było MŚ, to możemy sobie podyskutować o rankingach ISU.

Pewnym zaskoczeniem jest dla mnie 4 pozycja Papadakis/Cizeron w tabeli 2019-20 World Ranking. Czy może mi ktoś wyjaśnić,co oznacza rubryczka "International Competition", w której SinKatsy mają punkty, a oni nie?

Edit, zapomniałam o linku https://www.ifsmagazine.com/2019-2020-w ... standings/


norp
Posty: 70
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: Off-season

#60

Post autor: norp »

Być może jest to związane z faktem że ogólnie mało startują. Nie ma to większego znaczenia bo wszyscy doskonale wiemy że są najlepsi.
Rzadko kiedy widnieją na innym miejscu niż "1".
Swoją drogą mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości relacja z łyżwiarstwa w tv będzie wyglądać tak. Można podziwiać każdy detal.



Prawdziwy artyzm tej pary nawet na treningu :)


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie”