Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#46

Post autor: holloko »

McNamara/Carpenter też się wycofali z GP.


Efforts will lie, but will never be in vain.
JustynaŻ
Posty: 55
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#47

Post autor: JustynaŻ »

I lista trwa dalej. Aurora Cotop ze Skate Canada, Vincent Zhou z Cup of Disaster i Rostelecomu. Wszystko kontuzje. Nie wiem z czym czekają żeby Tursynbajewą wycofać z drugiego GP.


Mbh
Posty: 56
Rejestracja: 6 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#48

Post autor: Mbh »

Zhou to nie kontuzja, on w tym roku rozpoczął studia i napisał na instagramie że z powodu zajęć nie miał dostatecznie dużo czasu żeby się przygotować do GP i że nauka jest dla niego najważniejsza.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#49

Post autor: blue cat »

Justyna pod pojęciem Cup of Disaster rozumiesz IdF? <rotfl> Ja tak tylko dla uściślenia :) bo mam nadzieję że w tym roku już nie będzie plastikowych medali, ptaszków na sali i tym podobnych kwiatków. Chociaż startuje Wakaba Higuchi, a ptaszek stanowiłby całkiem niezły element choreografii do "Bird Set Free" <lol> oczywiście żartowałam, nie życzę jej tego.


JustynaŻ
Posty: 55
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#50

Post autor: JustynaŻ »

blue cat pisze: 5 lat temu Justyna pod pojęciem Cup of Disaster rozumiesz IdF? <rotfl> Ja tak tylko dla uściślenia :) bo mam nadzieję że w tym roku już nie będzie plastikowych medali, ptaszków na sali i tym podobnych kwiatków. Chociaż startuje Wakaba Higuchi, a ptaszek stanowiłby całkiem niezły element choreografii do "Bird Set Free" <lol> oczywiście żartowałam, nie życzę jej tego.
Masz nadzieję na wielki powrót gołębia z Bercy? xD
Nieeeeeeeee pod pojęciem Cup of Disaster mam na myśłi CoC. Twitterowe środowisko tak to nazywa.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#51

Post autor: Hortensja »

A ja wam powiem, ze ja tego golebia na zywo widzialam! :p


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#52

Post autor: holloko »

Ale zazdroszczę! Widzieć na żywo tak legendarny moment - marzenie <lol>

W zeszłym roku na IdF latały fragmenty bandy, a dwa lata temu na lodzie stały kałuże... jestem pewna że w tym roku też zorganizują (czy też raczej, zdezorganizują) jakieś atrakcje!


Efforts will lie, but will never be in vain.
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#53

Post autor: blue cat »

Biedna Alena, cud że jeszcze nikomu nie narobił na głowę, bo to już by była masakra :|


anonim

Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#54

Post autor: anonim »

oglądam łyżwiarstwo, i czy ktoś mi powie co się dzieje z tymi wszystkimi pluszakami które rzucają fani po zawodach? strasznie mnie to nurtuje


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#55

Post autor: kasik8222 »

Zależy od zawodnika, jeden kolekcjonuje a inny np. oddaje do szpitala.


JustynaŻ
Posty: 55
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#56

Post autor: JustynaŻ »

anonim pisze: 5 lat temu oglądam łyżwiarstwo, i czy ktoś mi powie co się dzieje z tymi wszystkimi pluszakami które rzucają fani po zawodach? strasznie mnie to nurtuje
Jeśli chodzi o Hanyu to większość puchatków trafia do szpitali dziecięcych w okolicy.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#57

Post autor: tatianalarina »

Czyżby Shoma Uno zdecydował się w końcu na treningi z Lambielem? jakiś taki tajemniczy tweet wysłał ponoć.


bege

Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#58

Post autor: bege »

Zupełnie nie w temacie tego wątku. Uwielbiam czytać Wasze wpisy, zawsze poprawiają mi one nastrój (podobnie jak oglądanie niektórych programów, np. Maskarada V/T , ćwiczę to non stop) i właśnie przed chwilą byłam u Jagudina w Strefie fana. Nie jestem zalogowana, więc nie mogłam się tam odezwać, ale czy zwróciłyście uwagę, że są tacy łyżwiarze o których chyba nigdy nikt na tym forum nie napisał nic negatywnego? I to nie chodzi o to, że nie było tam chwil słabości, ale całokształt, charyzma, kariera, artyzm (co by tu jeszcze?). Taki jest właśnie Jagudin, taka jest Mao Asada ... kto da więcej (nazwisk)?
ps. przepraszam, wiem, że to nie jest miejsce na ten wpis, ale ten Jagudin trochę mnie rozkleił


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#59

Post autor: kasik8222 »

Zgadzam się co do Jagudina. Pewnie też sentyment robi swoje. Ja np. kocham pierwszą połowę lat 90-tych w tym sporcie i trudno mi być krytycznym wobec tego pokolenia. Inaczej też patrzymy na ten sport jako dzieci czy nastolatkowie, a inaczej jako dojrzali ludzie.


Awatar użytkownika
golew
Posty: 105
Rejestracja: 6 lat temu

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#60

Post autor: golew »

Też właśnie chciałam poruszyć temat Lambiela i federacji japońskiej. Bo ostatnio siedział już nie tylko z Shomą ale i innymi zawodnikami i zawodniczkami. Czyżby jakaś większa współpraca?


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie”