Skate America

Esperanza
Posty: 81
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: Skate America

#61

Post autor: Esperanza »


tutaj widac idealnie jaką ma płaską krawędz Anna przy 3l3l w 2 cżęści programu. Każdy jej lutz jest identyczny . Powinien dostac ! jako unclear edge.Ale dla pana dj unclear edge to coś zupełnie innego. Ale spierdzielił bo to nie jego poziom, na golden skate pewnie mu jest jak w raju, gdzie można sie rozpływać nad geniuszem młodych rosjanek do woli, a my to ćwoki , nie jego poziom.Zachowuje się dokladnie tak samo, jak Rosjanie na GS. Wyzywa , bo ktoś smiał wytknąc oszustwa łyzwiarek z Rosji. Bo to przecież cuda natury


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Skate America

#62

Post autor: yenny »

Esperanza, prosiłam i nie tylko ja - bez osobistych wycieczek i zaczepek. To ostrzeżenie, naprawdę proszę o kulturę wypowiedzi.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: Skate America

#63

Post autor: Halka »

Ja się cieszę że na tym forum są ludzie którzy zgłębiają tajniki sędziowania i oceny (może są wśród nas ci, którzy troszkę nawet ,,liznęli" łyżwiarstwa), dlatego proszę, nie emocjonujmy się za bardzo, że się z czymś nie zgadzamy. Łyżwiarstwo zawsze będzie subiektywne i nie wiem, czy to jest do końca prawda,ale podobno będąc na lodowisku i obserwując wyczyny łyżwiarzy jest trochę inna ocena techniczna wykonania skoków, niż jakby się oglądało przed telewizorem. Nie wiem, czy to jest do końca prawda, bo nie wiem, czy sędziowie mają możliwość przejrzenia (replayu) wszystkich elementów.

Czego mi żal trochę to tego, że zwłaszcza to widać u solistek, łyżwiarstwo jest bardzo młodym (po rosyjsku ''junym sportem"). Po prostu karierę robi się w wieku lat 15 i kończy w wieku 18-19 lat przeważnie, z różnych przyczyn. Wystarczy lekki przyrost wagi, kobiecy kształt i duży wzrost - są problemy. A drugim problemem jest ostra konkurencja i tylko trzy miejsca w kadrze Rosji na ME i MŚ.
Szkoła Eteri uczy kompleksowo, zbiera sobie najlepsze zawodniczki wśród dziewczątek, one tam od rana do nocy charują i efekty są. Z jednej strony jest się czym zachwycać, a z drugiej... żal. Z sympatii do Aleksieja Miszina bardzo kibicuję Lizie, żeby się nie pochorowała już i nie wyrozbierała - tylko stanęła do mistrzostw Rosji. Tam będzie na pewno ostra jazda. Nie chciałabym być w skórze sędziów jednak mimo wszystko.


Esperanza
Posty: 81
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: Skate America

#64

Post autor: Esperanza »

Tutaj widać jak oceniają śedziowie



Maja znacznie lepsze ujęcia łyzwiarzy niż my. Ze znacznie lepszych kamer(ujęć).Mogą wszystko sobie powtórzyc. Sędziowie techniczni na pewno mają jeszcze lepsze warunki. Więc śmieszne jest powoływanie się na sędziów,ze skoro czegoś "nie stwierdzili" w protokolach, to tego nie ma ,(bo to wtedy na pewno LEKKA zewnętrzna krawędz). Zwłąszcza, ze wiemy dobrze, że w przypadku Medviedevej uchodzilo płazem wiele rzeczy i sędziowie oszukiwali w protokołach.A moze teraz maja lepsze kamery, w 2016 nie? <lol>


dj
Posty: 57
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Skate America

#65

Post autor: dj »

dj pisze: 5 lat temu Przyznam, że nie wiem. Jeździła na pewno siostra Ani, Inna (na zdj. 3 od prawej, Ania 3 od lewej), w tej samej szkole nr 37 i u tej samej trenerki maluchów, Oksany Bułyczowej (na zdjęciu stoi po lewej).

Obrazek


Nawiasem mówiąc, wychowała ona szereg innych mocnych zawodniczek: Kanyszewą (brązowa medalistka JGP 2018), Usaczewą (dwukrotna srebrna medalistka JGP 2019), Sołowiową, Mitrofanową, Akatiewą (3A i 4T w wieku 12 lat). Do tego jeszcze to ta sama szkoła i lodowisko, co grupa Eteri, więc rodzice się zabijają, żeby ich szczęście trafiło do Bułyczowej. <rotfl>
Ta mała w czerwonym dodała niedawno do stroju duży złoty wisiorek na piersi. Gratulacje! <brawo>


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”