Ogólnie o GP

blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Re: Ogólnie o GP

#16

Post autor: blue cat »

Cóż, TVP Sport mogłoby chociaż łaskawie pokazać tańce, jak nasi startują- to już by było coś. Ale pewnie zawsze się znajdzie jakiś mecz nie wiem której ligi, który będzie w tym czasie lecieć :[ Niestety fani łyżwiarstwa w tym kraju nie są na tyle liczną grupą, żeby ktoś o nich w ogóle pomyślał.


Mbh
Posty: 56
Rejestracja: 6 lat temu
Kontakt:

Re: Ogólnie o GP

#17

Post autor: Mbh »

Mi też szkoda łyżwiarstwa w telewizji, ale akurat jeśli chodzi o TVP to wolałbym żeby oni tych praw nie kupowali, przynajmniej na czas Grand Prix (bo to nie są prawa tylko do GP a na cały sezon, czyli na ten moment mistrzostw świata też nikt nie pokaże). Bo TVP Sport pokaże np. tylko dowolny solistek, a ISU zablokuje wszystko, bo przecież prawa wykupione. Pamiętam że w ostatnim sezonie z zawodów w Francji pokazali tylko galę, co też pokazuje gdzie na liście priorytetów jest ten sport.
Bardziej szkoda mi Eurosportu bo oni rzeczywiście pokazywali trochę więcej.


Lidka

Ogólnie o GP

#18

Post autor: Lidka »

Co prawda można zobaczyć transmisje na Youtubie lepszy rydz niż nic, ale to jednak nie to sama co w telewizji czy nawet eurosport player. Nie wiem kto stoi za takim decyzjami, które skutkują, że żadna telewizja nie będzie transmitować mistrzostw Europy i Świata. No jaki jest deal dla takiej instytucji, która kupuje prawa jak nie ma komu ich sprzedać? Ciągle jeszcze mam nadzieję na Rai sport w przyszłym roku ale pewnie płonne. Przypuszczam że będą jakieś wewnętrzne naciski federacji, dziennikarzy, komentatorów którzy stracili pewne poletko działań ale cz to coś da.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogólnie o GP

#19

Post autor: kasik8222 »

Łyżwiarstwo niestety od lat "schodzi do podziemia". Ja dlatego z sentymentem wspominam początek lat 90-tych, bo było tego wszystkiego do wyboru do koloru, łyżwiarstwo profesjonalne też kwitło, a dziś nie istnieje.


Awatar użytkownika
golew
Posty: 105
Rejestracja: 6 lat temu

Re: Ogólnie o GP

#20

Post autor: golew »

Ale czy już wiadomo na pewno, że ME i MŚ nie będzie w Eurosporcie?


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

Re: Ogólnie o GP

#21

Post autor: Haley452 »

Polsat Sport wykupił prawa do GP! <radocha> wiem, że można było oglądać live na YT, ale jakoś tak bez komentarza, na kompie to dla mnie nie to samo. I z tego, co szybko zdążyłam spojrzeć to z Cup of China pokażą wszystko lub prawie wszystko. Nie mam pojęcia, jak będzie z komentarzem, po tylu latach jednak przyzwyczaiłam się do ludzi z Eurosportu, ale jak się nie ma, co się lubi...

Dla mnie to b. dobre wieści, ale to może oznaczać, że live na YT przestanie być dostępny w Polsce, więc jeśli ktoś nie ma Polsatu Sport to słabo.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
golew
Posty: 105
Rejestracja: 6 lat temu

Re: Ogólnie o GP

#22

Post autor: golew »

Hmm, z jednej strony fajnie będzie obejrzeć z komentarzem (chociaż bardzo wiele będzie zależało od tego kto to będzie komentował). Ale z drugiej pytanie czy będzie można oglądać jakieś powtórki np. na Ipli. Czy zostanie tylko nagrywanie i oglądanie w wolnej chwili.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ogólnie o GP

#23

Post autor: yenny »

Powiem Wam, że ja.już przywyklam do oglądania łf na yt i nawet brak komentarzy mi nie przeszkadza. Zwłaszcza, że i tak jak oglądałam w tv, to głównie na rai sporcie, gdzie i tak gadali po włosku. W sumie to.sporo rozumiałam, bo panie.głównie mowily "multo bene" lub samo "bene" 😀


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
golew
Posty: 105
Rejestracja: 6 lat temu

Re: Ogólnie o GP

#24

Post autor: golew »

Ja się trochę też przyzwyczaiłam, zwłaszcza, że mogę oglądać Youtube na telewizorze. Dużo daje mi też fakt, że pojawiają się informacje co to za element techniczny ;) ale jednak lubię komentarz, szczególnie Magdy Tascher, bo zawsze czegoś ciekawego że świata łyżwiarstwa się dowiem :)


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

Ogólnie o GP

#25

Post autor: Haley452 »

golew pisze: 5 lat temu Ja się trochę też przyzwyczaiłam, zwłaszcza, że mogę oglądać Youtube na telewizorze. Dużo daje mi też fakt, że pojawiają się informacje co to za element techniczny ;) ale jednak lubię komentarz, szczególnie Magdy Tascher, bo zawsze czegoś ciekawego że świata łyżwiarstwa się dowiem :)
Zazdroszczę tej opcji, mój stary telewizor niestety nie daje rady ;p ale przymierzam się do kupna nowego,więc może niebawem... ;)
Ja też wolę, jak ktoś gada (oczywiście nieprzesadnie), wtedy mam jakieś takie poczucie, że nie oglądam tego sama, tylko jest nas więcej, można od razu porównać swoje wrażenia z komentującym itd. No i tak, ploteczki ze świata łyżwiarskiego zawsze w cenie <lol>

A co do Twojego wcześniejszego pytania, to ja zawsze nagrywam jak nie mogę oglądać i odpalam sobie do kolacji po pracy :)


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Esperanza
Posty: 81
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: Ogólnie o GP

#26

Post autor: Esperanza »

Trochę empatii Haley, nie wszyscy mają Polsat Sport.

-więc jeśli ktoś nie ma Polsatu Sport to słabo.

No , chyba dla gamoniów którzy nie potrafią zainstalowć vpna. Ja wszystkie do tej pory grand prixy oglądałam "ze " Szwecji, mimo , ze mieszkam w Polsce.


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Re: Ogólnie o GP

#27

Post autor: holloko »

[mention]Esperanza[/mention] a może zamiast wyzywania napisałabyś z czego korzystasz? Nie wszystkie VPNy są godne zaufania, więc na pewno wiele osób skorzystałoby ze sprawdzonej informacji.

Jakby co, wszystkie zawody Grand Prix transmituje też rosyjska telewizja: link1 link2 link3


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ogólnie o GP

#28

Post autor: yenny »

Mnie tam zawsze zastanawia jak wielkie i rozdęte ego oraz przekonanie o własnej zajebistości ma osoba w jednej wypowiedzi pisząca o empatii równocześnie nazywając ludzi gamoniami... <bezradny> i do tego uważająca, że to inni się czepiają...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

Ogólnie o GP

#29

Post autor: Haley452 »

yenny pisze: 5 lat temu Mnie tam zawsze zastanawia jak wielkie i rozdęte ego oraz przekonanie o własnej zajebistości ma osoba w jednej wypowiedzi pisząca o empatii równocześnie nazywając ludzi gamoniami... <bezradny> i do tego uważająca, że to inni się czepiają...
trochę parsknęłam, jak przeczytałam, że nie mam empatii, bo nie myślę o tych, którzy nie mają Polsatu Sport, a w następnym zdaniu zostałam wyśmiana, bo uważam, że sytuacja jest słaba dla tych osób...
Ale nie chciałam się już wdawać w jałowe dyskusje.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Esperanza
Posty: 81
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: Ogólnie o GP

#30

Post autor: Esperanza »

No właśnie nie wiem, czy stwierdzenie, ze "to słabo dla tych osób" to już przejaw empatii. To stwierdzenie faktu. Dla mnie post był dziwny, super fajnie, hiper, jeju mam polsat sport a kto nie ma - no to macie przerąbane. To nie jest empatia


Dla ludzi , którzy nie maja tyle "szczęścia " ściągnijcie SetupVPN- działa i jest najlepszy.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”