Rostelecom Cup

Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Rostelecom Cup

#1

Post autor: holloko »

Listy startowe i wyniki

Piątek
12:00 Soliści SP
14:00 Pary taneczne RD
16:30 Solistki SP
18:30 Pary sportowe SP

Sobota
11:30 Soliści FS
13:40 Pary taneczne FD
15:30 Solistki FS
17:45 Pary sportowe FS

Niedziela
13:00 Gala


Soliści: Vladimir Litvintsev, Nam Nguyen, Michal Brezina, Morisi Kvitelashvili, Daniel Samohin, Kazuki Tomono, Shoma Uno, Deniss Vasiljevs, Dmitri Aliev, Makar Ignatov, Alexander Samarin, Alexei Krasnozhon
Solistki: Ekaterina Ryabova, Hongyi Chen, Emmi Peltonen, Nicole Schott, Satoko Miyahara, Yuna Shiraiwa, Yuhana Yokoi, Stanislava Konstantinova, Evgenia Medvedeva, Alexandra Trusova, Alexia Paganini, Mariah Bell
Pary sportowe: Miriam Ziegler / Severin Kiefer, Evelyn Walsh / Trennt Michaud, Minerva Fabienne Hase / Nolan Seegert, Rebecca Ghilardi / Filippo Ambrosini, Aleksandra Boikova / Dmitri Kozlovskii, Evgenia Tarasova / Vladimir Morozov, Ksenia Stolbova / Andrei Novoselov, Audrey Lu / Misha Mitrofanov
Pary taneczne: Piper Giller / Paul Poirier, Marjorie Lajoie / Zachary Lagha, Adelina Galyavieva / Louis Thauron, Jasmine Tessari / Francesco Fioretti, Allison Reed / Saulius Ambrulevicius, Natalia Kaliszek / Maksym Spodyriev, Victoria Sinitsina / Nikita Katsalapov, Anastasia Skoptsova / Kirill Aleshin, Anastasia Shpilevaya / Grigory Smirnov, Sara Hurtado / Kirill Khaliavin


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
golew
Posty: 105
Rejestracja: 6 lat temu

Re: Rostelecom Cup

#2

Post autor: golew »

Zaczynamy :)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Rostelecom Cup

#3

Post autor: yenny »

Zazdroszczę oglądania, ja dopiero sp Amber z COC nadrobilam, sporo mi się pokomplikowalo, miałam na WC być i doopa blada. W ten weekend też niewiele zobaczę.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
musia
Posty: 46
Rejestracja: 7 lat temu
Kontakt:

Re: Rostelecom Cup

#4

Post autor: musia »

Niech ktoś wymieni panią Agnieszkę Iwańską. Najpierw słyszę odmianę nazwiska "naszego" łyżwiarza - Spodyrviewowi. A teraz zachwyca się prowadzeniem Trusowej mimo , że wcześniej komentuje Żenię i jej "wygraną z Saszą. Satoko zawala sp, a ta dalej Trusowa, Scherbakova (CoC) i ich prowadzenie po krótkich. Dopiero tabelka i ogromne zdziwienie: nie, nie przepraszam to jednak Miedviediewa wygrała sp.

No nie dało się tego słuchać.

Evgienia - ładnie, tak dojrzale. No i Orser rozpromieniony...


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rostelecom Cup

#5

Post autor: kasik8222 »

Żenia pięknie, ale zestaw skoków mogłaby mieć trudniejszy. Rozumiem jednak, że dla niej najważniejsze na chwilę obecną jest odzyskanie pewności siebie. Nie lubię takich muzycznych mózgoskrętów jak u Bell, ale po kilku razach da się w to wkręcić. Wakaba w zeszłym sezonie zapodała nam coś podobnego. W każdym razie doceniam oryginalność.


Awatar użytkownika
Snowflake
Posty: 61
Rejestracja: 10 lat temu

Rostelecom Cup

#6

Post autor: Snowflake »

musia pisze: 5 lat temu Niech ktoś wymieni panią Agnieszkę Iwańską. Najpierw słyszę odmianę nazwiska "naszego" łyżwiarza - Spodyrviewowi. A teraz zachwyca się prowadzeniem Trusowej mimo , że wcześniej komentuje Żenię i jej "wygraną z Saszą. Satoko zawala sp, a ta dalej Trusowa, Scherbakova (CoC) i ich prowadzenie po krótkich. Dopiero tabelka i ogromne zdziwienie: nie, nie przepraszam to jednak Miedviediewa wygrała sp.
[...]
No nie dało się tego słuchać.
I perełka na koniec, że: Wkrótce program rytmiczny par sportowych...

Szlag człowieka trafia.
Nie widzę wyjścia innego, niż pisać do Polsat Sport na ich stronie czy FB, żeby Iwańską gdzieś przemieścili, bo kobieta nie wie o czym mówi.
Już wolałam lapsusy Marka Szewczyka, który miał większą wiedzę zarówno od strony technicznej jak i o tym co się dzieje za kulisami.


musia
Posty: 46
Rejestracja: 7 lat temu
Kontakt:

Re: Rostelecom Cup

#7

Post autor: musia »

Ja to chyba starej daty jestem , bo mnie uczono wymowę miasta "Grenoble" i jak słyszę Grenoble, Grenoble. Drażni mnie to.

Może to wynika z tego co ostatnio robię.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rostelecom Cup

#8

Post autor: kasik8222 »

A pamiętacie tego cudzoziemca komentującego Sochi? Skąd on był? Z Gruzji czy Armenii? W Polce do komentowania łyżwiarstwa bierze się nawet na najważniejsze imprezy ludzi "z łapanki". Mało kto ten sport traktuje u nas poważnie, najczęściej słychać argumenty "to nie sport".


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rostelecom Cup

#9

Post autor: kasik8222 »

No i Ksenia Stolbova. Widać, że złagodniała, bo nie chciała partnera udusić po jego błędzie. To u niej coś nowego. Przy ogólnej mizerii par sportowych mogą mieć całkiem spoko wyniki w tym sezonie. Fajnie, że chociaż ona jedna ze starej gwardii jeszcze startuje. Reszta koleżanek po fachu z którymi rywalizowała jeszcze chwilę temu, już najczęściej zmienia dzieciom pieluchy.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rostelecom Cup

#10

Post autor: kasik8222 »

Jak Boikova/Kozlovski będą się rozwijać w takim tempie to aż boję się myśleć co mogą osiągnąć. Z występu na występ zaczynam się do nich coraz bardziej przekonywać i dostrzegać to "coś" czego jeszcze chwilę temu u nich nie widziałam. Już są rewelacją tego sezonu, a to nie koniec. Wyrastaja na pupili swojej Federacji.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Rostelecom Cup

#11

Post autor: yenny »

Mam totalny kryzys rodzinny, więc oglądać nie bardzo mogę, teraz udało się pary obejrzeć i jestem totalnie zachwycona Saszą i Dymitrijem. Ja się w nich zakochałam 2 lata temu dokładnie i z uwagą patrzyłam jak się rozwijają. Oni są z każdym tygodniem lepsi i pewniejsi w tym co robią. <zakochany> Pobeczałam się po ich występie, co prawda nerwy mam w strzępach z innego powodu, a tu się mi po prostu ulało, ale naprawdę było super. Wenjing i Congowi rośnie poważna konkurencja. Zenia i Vadim ok, ale bez błysku. Ksenia też ok, ale bardziej podobała mi się na testach. Serio, ten program się nie rozwija. Ona faktycznie złagodniała, ale mam też wrazenie, jakby była spuchnięta lub nabotoksowana. Nie wygląda dobrze, niestety.

Moze w nocy cokolwiek jeszcze zobaczę.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
bashu
Posty: 4
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Rostelecom Cup

#12

Post autor: bashu »

A na czym była transmisja programu solistek? Mi w programie Polsat sport extra pokazywało tylko solistów, pary taneczne i ceremonię otwarcia. Dzisiaj nic, w niedzielę gale i ceremonię zamknięcia. Na Polsat sport żadnej transmisji


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Rostelecom Cup

#13

Post autor: yenny »

Ja oglądam na yt, z tego co piszecie to niewiele tracę nie słuchając komentarza. Miałam sprawdzić, czy leci coś na rai, ale ciągle coś i nie mam kiedy.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Mbh
Posty: 56
Rejestracja: 6 lat temu
Kontakt:

Re: Rostelecom Cup

#14

Post autor: Mbh »

Jeśli dobrze patrzę to krótki solistek był na polsacie sport news. Dzisiaj na tym samym kanale jest dowolny solistów i par tanecznych, z solistek ani par sportowych nie ma transmisji.


bashu
Posty: 4
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Rostelecom Cup

#15

Post autor: bashu »

Dzięki wielkie! Nie wiedziałam że na Polsat sport news też są jakieś transmisje


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”