Programy sezon 2019/2020

justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#1

Post autor: justyna »

Tak ostatnie kuszenie chrystusa. Żadna z tych piosenek nie ma nic wspólnego z Kleopatrą, ale niech Daniłowi będzie xD


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Programy sezon 2019/2020

#2

Post autor: yenny »

Tu wklejam link Holloko do programów z tego sezonu


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Programy sezon 2019/2020

#3

Post autor: yenny »

Powoli nadrabiam programy, jestem zachwycona FP Marie-Jade i Romainem, zwłaszcza pierwsze 1,5 minuty programu jest super. Może dla niektórych będzie to bluźnierstwo, ale w tych pierwszych 1,5 minuty jest o 100% ciekawiej, niż w całym ostatnim fp Gabi i Guliame. Trzymam kciuki za Marie i romaina, zrobili postępy, oby tak dalej.
W parach sportowych obserwuję Justine Brasseur, mam wrażenie, że sport wyssała z mlekiem ... ciotki ... żartuję oczywiście, ale dziewczyna jest super, to Mark jest słabszym ogniwem.
cdn
W paniach na razie niewiele widziałam, ale Alina mnie nieustanie rozczarowuje, ogladając ją myślę "ale to już było", tylko do innej muzyki, zero inwencji, cały czas tak samo, jedzie w pół zgięta i robi wykopy. To juz nawet ten sam styl Lizy Tutkamyszewej przy programach Aliny robi wrażenie różnorodności.
Nic to, trzeba oglądać w każdej wolnej chwili, sezon się zaczyna, widać, że zawodnicy wyszli marazmu sezonu poolimpijskiego, będzie się działo, mam nadzieję.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Re: Programy sezon 2019/2020

#4

Post autor: tatianalarina »

Papadakis/Cizeron zaprezentowali rhythm dance do "Fame"

https://www.youtube.com/watch?v=enjag8mc-O0


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Programy sezon 2019/2020

#5

Post autor: yenny »

Bardzo podoba mi się pierwsza część programu, super w rytmie, fajnie, lekko i szybko. Potem jak zwalniają to już mniej mi się podoba, końcowka znów szybsza, ale jakby siły tracili. Widać, że program jeszcze nie jest najeżdżony, ale fajnie im to wyszło. Ja w ogóle zawsze się nimi zachwycam jak już ustawiają się do programu, wtedy już widać u nich te piękne ruchy, krawędzie, talent. Ciekawa jestem fd.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Re: Programy sezon 2019/2020

#6

Post autor: tatianalarina »

A oto i dowolny. Może jak obejrzę parę razy, to się przekonam. Na razie pierwsze wrażenie na świeżo, ze jest to najbardziej depresyjny FD, jaki w życiu widziałam (przebija nawet niezliczone programy do "Requiem for a Dream"). Nie mówię, że jest zły, ale strasznie smutny.
https://www.youtube.com/watch?v=bOmJbNUbKdU


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Programy sezon 2019/2020

#7

Post autor: yenny »

Jak miałam jakąś nadzieję na zmianę po wczorajszym rd to dziś wszystko wróciło na swoje tory. Program ok i o ich klasie świadczy tylko płynność z jaką jadą do słowa mówionego. Natomiast cała reszta to wrażenie, że to już było. I może racja, program smutny, a czarne stroje potęgują ten smutek. Ponadto dziwne sędziowanie, wynik wyższy niż w zeszłorocznych MŚ, gdzie w TES mieli 74,88, a w PCS 59,35, na ME TES 74,06 i 59,13 w PCS. Natomiast tu mieli w TES 59,50 a w PCS ... 77,36. No ja się zgadzam, TES niższe niż na MŚ, bo i program jeszcze nienajeżdżony, twizzle nie do końca synchroniczne, podnoszenia nie powalają, jedno tylko przykuwa uwagę. Ale AŻ tak poprawili PCS? O 18 punktów? Eeeee No chyba, ze ja coś źle czytam, ale score technique to chyba TES a score artistique to chyba PCS...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Re: Programy sezon 2019/2020

#8

Post autor: blue cat »

Ja na początku się ucieszyłam, że Gabi i Guillaume pójdą w RD w trochę inny niż dotychczas styl, ale jak już go pokazali, to mam trochę mieszane uczucia. Niby fajnie, ale - jak to określił ktoś na w komentarzach na YT - jak gdyby trochę taka dyskoteka z lat 80. Takie wyginanie się, machanie biodrami itp. Nie wiem, muszę go jeszcze raz obejrzeć, ale ogólnie doceniam to, że postawili na trochę inne niż dotychczas klimaty. Natomiast FD w ich stylu i faktycznie trochę smutny.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

Re: Programy sezon 2019/2020

#9

Post autor: Hortensja »

yenny pisze: 5 lat temu Jak miałam jakąś nadzieję na zmianę po wczorajszym rd to dziś wszystko wróciło na swoje tory. Program ok i o ich klasie świadczy tylko płynność z jaką jadą do słowa mówionego. Natomiast cała reszta to wrażenie, że to już było. I może racja, program smutny, a czarne stroje potęgują ten smutek. Ponadto dziwne sędziowanie, wynik wyższy niż w zeszłorocznych MŚ, gdzie w TES mieli 74,88, a w PCS 59,35, na ME TES 74,06 i 59,13 w PCS. Natomiast tu mieli w TES 59,50 a w PCS ... 77,36. No ja się zgadzam, TES niższe niż na MŚ, bo i program jeszcze nienajeżdżony, twizzle nie do końca synchroniczne, podnoszenia nie powalają, jedno tylko przykuwa uwagę. Ale AŻ tak poprawili PCS? O 18 punktów? Eeeee No chyba, ze ja coś źle czytam, ale score technique to chyba TES a score artistique to chyba PCS...
Moze zmieniono zasady naliczania? Ja az tak nie sledze, niech sie ktos wypowie, ale szczegonie w tancach tak jest ze zmieniaja sie elementy np i juz inna punktacja, wiec WR sa niewymierne. Moze przelicznik zmieniony ?


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Programy sezon 2019/2020

#10

Post autor: yenny »

Być może, ja też nie śledzę aż tak zmian, niemniej dziwne się to wydaje i jak ktoś wie o co chodzi i wytłumaczy to z góry pięknie dziękuję.
Zwłaszcza dziwne wydaje się, ze zjechali o 10 punktów w tes, bo, że im dołożono w pcs to nie dziwi. Może przez pomyłkę odwrotnie wpisano wyniki, no nie wiem.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Esperanza
Posty: 81
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: Programy sezon 2019/2020

#11

Post autor: Esperanza »

Wiadomo, że pomyłka. Za PCS nie można mieć więcej niż 60 przecież.Tes to 77,36


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie”