Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#106

Post autor: tatianalarina »

Maia opublikowała informację na swoim Insta, że ten guz jednak był złośliwy ( (SDH)-deficient renal cell carcinoma), ale na szczęście wcześnie wykryty. Na razie nie jest przewidziane żadne dalsze leczenie, ma dojść do siebie po operacji.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#107

Post autor: blue cat »

Chwała Bogu, bardzo się o nią bałam. Dobra wiadomość przed Świętami.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#108

Post autor: blue cat »

I oby na tym się skończyło, oby już ten guz nie powrócił <prosi>


viviurd
Posty: 13
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#109

Post autor: viviurd »

Właśnie zerknęłam na wyniki Mistrzostw Japonii. Co tam się nawyprawiało?

Shoma Uno lepszy od Yuzuru o prawie 8 punktów?? Na trzecim miejscu 15-letni Yuma Kagiyama?? <szok> <szok> <szok>

Cieszę się ze zwycięstwa Riki Kihiry, gratuluję srebra Wakabie Higuchi, ale kto to jest Tomoe Kawabata, bo nigdy o niej nie słyszałam? Jak ona to zrobiła, że pokonała Miyaharę i Sakamoto?? <hmmm>

No takich wyników to w życiu bym nie przewidziała.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#110

Post autor: yenny »

Ooo, szok 🤔 przy okazji mam prośbę, w dziale Inne zawody mozna zakładać wątki dot. mistrzostw narodowych, wiem, ze raczej MJ nie wzbudzają jakoś dużego zainteresowania, ale jak wypowiedzi są we wlasciwych dzialach, to potem latwiej je znaleźć. Ja niestety na razie nie dam rady przenieść tego postu, bo coś z uprawnieniami mam nie tak, muszę pogrzebać albo pogadać z Holloko 🙄


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#111

Post autor: Haley452 »

viviurd pisze: 4 lata temu Właśnie zerknęłam na wyniki Mistrzostw Japonii. Co tam się nawyprawiało?

Shoma Uno lepszy od Yuzuru o prawie 8 punktów?? Na trzecim miejscu 15-letni Yuma Kagiyama?? <szok> <szok> <szok>

Cieszę się ze zwycięstwa Riki Kihiry, gratuluję srebra Wakabie Higuchi, ale kto to jest Tomoe Kawabata, bo nigdy o niej nie słyszałam? Jak ona to zrobiła, że pokonała Miyaharę i Sakamoto?? <hmmm>

No takich wyników to w życiu bym nie przewidziała.
Na Mistrzostwach Japonii był super surowy panel sędziowski, praktycznie żadna zawodniczka nie ustrzegła się marchewek czy kar za niepoprawne krawędzie. Satoko dostała marchewki praktycznie za wszystkie skoki w dowolnym.
Swoją drogą ciekawe, co by było, gdyby tacy sędziowie oceniali mistrzostwa Rosji <mysli>
Tutaj wyniki i protokoły: https://www.jsfresults.com/National/201 ... /index.htm
Polecam szczególnie protokoły FS pań, chyba jeszcze nigdy nie widziałam tylu marchewek na raz.

Yenny, sorry że nie w odrębnym wątku, ale na tym etapie nie wiem, czy jeszcze jest sens go zakładać.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#112

Post autor: yenny »

No dziś to już nie 🙄


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Mbh
Posty: 56
Rejestracja: 6 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#113

Post autor: Mbh »

Tak w ogóle to Japonia ogłosiła skład na mistrzostwa świata i czterech kontynentów.
Wśród solistów Yuzuru Hanyu i Shoma Uno pojadą na oba zawody, jako trzeci na 4K Yuma Kagiyama, a na MŚ Keiji Tanaka.
Solistki - Rika Kihira i Wakaba Higuchi dwa turnieje, Satoko Miyahara na mistrzostwa świata, Kaori Sakamoto 4K.
Szkoda Tomoe, ale z drugiej strony można zrozumieć wysłanie bardziej doświadczonych zawodniczek, Kawabata nie ma żadnego startu seniorskiego i musiałby na szybko wyrabiać minimum w jakiś mniejszych zawodach, do tego miała raczej przeciętne JGP.
Z kolei Korea Południowa wysyła Young You, Eunsoo Lim i Yelim Kim na 4CC, to kto pojedzie na najważniejsze zawody w sezonie rozstrzygnie się na mistrzostwach kraju w ten weekend.


Awatar użytkownika
Snowflake
Posty: 61
Rejestracja: 10 lat temu

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#114

Post autor: Snowflake »

Klika dni temu, niemiecka telewizja pokazywała lodową rewię i zdecydowała się nie transmitować fragmentu z występem James i Cipres.
Informacje na temat tego co zrobił Morgan, nieco się powiększają. Według reporterki zajmującej się sprawą - Cipres przeprosił rodziców dziewczynki w wysyłanych do nich wiadomościach. Całość do przeczytania tutaj: https://eu.usatoday.com/story/sports/ol ... 773347001/


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#115

Post autor: yenny »

Naprawdę padkudna sprawa. Co by nie mówić, przeprosiny to musztarda po obiedzie, smród zawsze się już będzie za nimi ciągnął.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
dj
Posty: 57
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#116

Post autor: dj »

Young You, Haein Li, Eunsoo Lim i Yelim Kim walczą w Mistrzostwach Korei o dwa miejsca na MŚ.
Po krótkim prowadzi z wyraźną przewagą Young You(76) przed Haein(68), Yelim(65) i Eunsoo(64).

Wideo:
https://www.youtube.com/channel/UCngBwf ... TmQ/videos


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#117

Post autor: blue cat »

Niestety ciąg dalszy nieprzyjemnych wiadomości z francuskiej ekipy- Laurine Lecavelier została przyłapana pod wpływem kokainy. Nie wiem czy kokaina jest uznawana za doping (chyba nie), ale tak czy owak pewnie czekają ją kłopoty, jak nie sportowe to sądowe.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#118

Post autor: yenny »

Uuuuuu, kiepsko. Twarde narkotyki, na pewno problemy prawne, pewnie wykluczenie z reprezentacji i koniec kariery. Nawet mi jej mie szkoda, bo nie rozumiem ludzi biorących narkotyki.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Mbh
Posty: 56
Rejestracja: 6 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#119

Post autor: Mbh »

https://www.cyclingweekly.com/news/late ... cut-442304
Tutaj artykuł ze strony o kolarstwie, ale przepisy WADA nie różnią się w zależności od dyscypliny. W skrócie: kokaina jest uznawana za doping, od 2021 WADA poluzuje regulacje w sprawie "rekreacyjnych" narkotyków i będzie można dostać zawieszenie na maksymalnie 3 miesiące, ale przy obecnych przepisach to mogą być nawet 4 lata.


Edyta
Posty: 17
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#120

Post autor: Edyta »

A z milszych wiadomości ...
Sasha Cohen jest w ciąży ! <brawo>


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie”