V/T

Filmiki, zdjęcia, fan arty - wszystko co związane z naszymi ulubieńcami

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#46

Post autor: Hortensja »

kasik8222 pisze:Ja pisałam o Gwendalu i Marinie. Nie miałam pojęcia, że Marina jest w ciąży :hihi: .
Offtopu c.d. ale chcialam sprostowac to co napisalam wczesniej, zeby nie siac zametu- obejrzalam jeszcze raz film w finalu i Gwendal powiedzial, ze dedykuje ten program swojej partnerce Marie (wiec mniemam, ze zyciowej partnerce ;) ), ktora wlasnie spodziewa sie dziecka i corce, ktora czeka z niecierpliwoscia na siostrzyczke :) Koniec offtopu.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#47

Post autor: kasik8222 »

Zdjęcie z instagrama Tatiany

Pies Tatiany jest the best


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#48

Post autor: Hortensja »

kasik8222 pisze:Pies Tatiany jest the best
Taki sam jak pies Sharon Osbourne :mrgreen:


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#49

Post autor: kasik8222 »

"I always say that the major victory in my life I have already won because Tatiana, which I dreamed for a long time, has agreed to skate with me. So I caught the bird-Volosozhar, and what i wanted I’ve already won. Now I want to win for her" - Maxim
:25:


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#50

Post autor: Haley452 »

Jego uwielbienie dla Tatiany jest naprawdę urocze. Każda kobieta czułaby się jak królowa świata, gdyby ją tak traktowano ;) Oby jej się w głowie od tego nie poprzewracało ;P


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#51

Post autor: olcia »

Zgadzam się Maxim to taki słodziak. Ale to super, że i on jest teraz szczęśliwy, pamiętam czasy kiedy jeździł z Marią, wtedy nawet się nie uśmiechał.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#52

Post autor: kasik8222 »

Jeszcze jeden cytat z instagrama Maxima
"Happy to skate every day with the queen"
Read more at http://web.stagram.com/n/trankov_max/#8 ... KROyDCr.99
:lyzwy: :00:


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#53

Post autor: Poice »

kasik8222 pisze:Jeszcze jeden cytat z instagrama Maxima
"Happy to skate every day with the queen"
:hihi: 8-)


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#54

Post autor: olcia »

Ostatnio wstawił też zdjęcie Tani z podpisem My sun light.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#55

Post autor: kasik8222 »

Trochę mi złość przeszła, tylko trochę, ale jestem na dobrej drodze (i żeby mnie to było ostatni raz, bo więcej skuch nie przyjmuję na klatę :P) Pozwalam sobie wrzucić to

Słit focia :P
http://volosozhartrankov.tumblr.com/image/73720408454)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#56

Post autor: kasik8222 »

Trankov powiedział na jednej z konferencji, że będą jeździć dopóki ich ciała im na to pozwolą, może nawet do 2018 i nigdy nie twierdzili, że kończą karierę po Sochi.
Wszystko i tak wyjdzie "w praniu" po Igrzyskach.
A swoja drogą to po Sochi naprawdę będziemy mieli "wyrwę" niemal w każdej konkurencji. Dawno tak wielu czołowych zawodników nie nosiło się z zamiarem zakończenia kariery. Sezon 2015 to będzie zupełnie nowe otwarcie dla tej dyscypliny.
Będę miała za parę lat do Sochi taki sentyment jak dziś do Lillehammer :-?


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#57

Post autor: Haley452 »

Zapłaczę się na śmierć po tym sezonie :( nie jestem gotowa na te wszystkie pożegnania i boję się, że stracę trochę zainteresowanie łyżwiarstwem w 2015. Trochę mi zajmie znalezienie nowych faworytów. Nie mówiąc już o tym, że za rok większość łyżwiarzy to będą dla mnie dzieciaki, w tym roku część jest wciąż starsza ode mnie.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#58

Post autor: olcia »

Ja w sumie nie wiem skąd się wzięło ogólne przekonanie, że Tania i Max po IO kończą karierę. Nigdy czegoś takiego nie mówili, a pamiętam że czytałam tez taki wywiad z Niną Mozer w którym mówiła, że oni mają jeszcze wiele więcej do zaoferowania. Nie wiem czy 2018 to dobry pomysł, ale tak do 2016 to moim zdaniem spokojnie powinni dać radę. Poza tym ze względu na okoliczności i ich dosyć późne zestawienie oni po prostu jeszcze się nie wyjeździli i nadal są głodni startów jako para. Co by nie mówić ich kariera tak naprawdę zaczęła się dopiero 4 lata temu. A widać po ich zdjęciach, że nie męczą się prowadząc taki tryb życia, tylko to wszystko jest dla nich wielką frajdą.


Justyna18
Posty: 14
Rejestracja: 10 lat temu

#59

Post autor: Justyna18 »

kasik8222 pisze: A swoja drogą to po Sochi naprawdę będziemy mieli "wyrwę" niemal w każdej konkurencji. Dawno tak wielu czołowych zawodników nie nosiło się z zamiarem zakończenia kariery.
A kto konkretnie? Bo jestem niedoinformowana ;) Słyszałam tylko o Joubercie i Kostner


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#60

Post autor: Haley452 »

Justyna18 pisze:
kasik8222 pisze: A swoja drogą to po Sochi naprawdę będziemy mieli "wyrwę" niemal w każdej konkurencji. Dawno tak wielu czołowych zawodników nie nosiło się z zamiarem zakończenia kariery.
A kto konkretnie? Bo jestem niedoinformowana ;) Słyszałam tylko o Joubercie i Kostner
Virtue/Moir, Davis/White i Pechalat/Bourzat w tańcach. Nie wiadomo, co zrobią Cappellini/Lanotte, bo też nie są już najmłodsi.

Na pewno Savchenko/Szolkowy i Pang/Tong (jeśli kogokolwiek to obchodzi :P). Podejrzewam, że Duhamel/Radford? V/T, jak z ostatnich doniesień Kasik wynika, moga jeszcze zostać parę lat (chociaż nie wiem, jak szybko znudzi im się wygrywanie, bo bez S/S naprawdę nie będą mieli konkurencji).

Takahashi, Oda, Joubert, Verner, być może Kozuka? Kostner i Marchei, prawdopodobnie Mao i Yuna, Akiko Suzuki... na razie tyle pamiętam. To i tak już sporo.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dział medialny”