Tańce

Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Tańce

#1

Post autor: holloko »

Czyli ta konkurencja, którą wszyscy będą oglądać z zapartym tchem, zapewne zadecydują minimalne różnice wynikające z rzetelnie ocenianych krawędzi i poziomów i do końca kompletnie nie będzie wiadomo, kto tym razem wygra.

Początek jutro o 12, liczy się każda minuta!

Trzymam kciuki za awans J&J.


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Tańce

#2

Post autor: yenny »

Ja też trzymam kciuki za Justynę i Jeremiego, no i za Natalię i Maksyma, by wylądowali na jak najlepszym miejscu. I za Saszę i Ivana.
Mało mam czasu na oglądanie, zima to dla mnie najintensywniejszy zawodowo czas, o urlopach i czasie na oglądanie to tylko pomarzyć mogę.
Do tego jestem niedospana, na parach sportowych padłam ol 21,30.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
norp
Posty: 70
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Tańce

#3

Post autor: norp »

Z niecierpliwością czekam na występ Gabi i Guilema . To prawdziwa uczta artyzmu w czystej postaci :) :) :) :)


JustynaŻ
Posty: 55
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Tańce

#4

Post autor: JustynaŻ »

Taaaaaaak i te idealnie w rytmie części finnstepa, giętkie biodra Gabi, piękne twizzle.
SinKatsy po krótkim setne za P/C którzy wygrali tylko dzięki komponentom. Może jednak coś ciekawego tu się zadzieje <milczek> na występ J&J ja może spuszczę zasłonę milczenia... Kaliszki mogą wylecieć z 10 i to mnie martwi. Fajny poziom się zrobił bo widziałam większość konkurencji i młodzi czesi super Angelina i Louis super, Łoparewa Brissoud też fajnie. Było na kim oko zawiesić moim zdaniem.


Esperanza
Posty: 81
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Tańce

#5

Post autor: Esperanza »

No to mamy drugie Virtue/Moir. Yenny powinna być zadowolona <lol>


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Tańce

#6

Post autor: yenny »

Niestety J&J się nie dostali, Natalia i Maks o wlos wygrywają z Nazarova i Nikitinem, ktorych sezon/dwa temu pokonywali z przysłowiowym palcem w d...
No i niestety trend pchania Viki i Nikity do góry jest w modzi jak widzę, Sasza z Ivanem mają szansę z nimi wygrać tylko wtedy, gdy przeciwnicy popelnia powazne błędy. Serio nie.widzę mega postepu u Sinkatsow, przynajmniej nie takiego... Nie wszystko jeszcze widziałam, jak obejrzę to napiszę więcej.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Esperanza
Posty: 81
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Tańce

#7

Post autor: Esperanza »

Grajdolek wschodnio środkowej Europy zrobił swoje( z Polską na czele, wstyd mi) Mistrzostwa Europy zawsze tak wyglądają. A Italia umieściła P/C na trzecim miejscu za G/F.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Tańce

#8

Post autor: blue cat »

Mnie przede wszystkim szkoda Justyny i Jeremiego, to już kolejny raz, kiedy tak mało brakuje i znowu się nie udaje. Na podium niespodzianki wielkiej nie było, może tylko to, że Włosi wcisnęli się przed S/B. Też obserwuję pchanie SinKatsów w górę i nie jestem z tego zadowolona. Aż tak wybitne to nie było. Zagorskiemu i Guerreiro też sypnęli, moim zdaniem Lilah i Lewis powinni byli ich wyprzedzić. Jeżeli chodzi o Natalię i Maksa, to ten wynik jest zbliżony do zeszłorocznego, co pokazuje, jak ogólnie poszły w górę oceny w tańcach- to co w zeszłym roku starczyło na 4 miejsce, teraz daje 10. Ale wydaje mi się, że mogą jeszcze awansować, bo Litwini są w ich zasięgu, a i szczerze powiedziawszy wydaje mi się, że Natalia i Maks powinni byli wyprzedzić Smart/Diaz, których program jakoś mi się chaotyczny wydał. Cieszy mnie, że Nazarova i Nikitin po dwóch sezonach zmagania się z kontuzjami i brakiem formy wreszcie wracają w dobrym stylu, w ogóle oni od początku sezonu na różnych zawodach gonią Kaliszków, więc starcie w dowolnym będzie bardzo interesujące.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Tańce

#9

Post autor: yenny »

Udało mi się nadrobić RD do tańca Oliwi i Adriana i tez uważam, że to było słabe. Natalia i Maks byli lepsi, ale to moje zdanie. Par coraz wiecej, tłok coraz większy, trzeba naprawdę iść do przodu. A co do pompowania wyników, nie chcę szukać spisku na siłę, ale dziwnym trafem w tym sezonie bardzo do przodu idą pary Żulina. Normalnie postępy takie robią, że szok. <mysli>
Co do Aleksandy i Maxima - ja ich bardzo lubię i szkoda mi ich było przez ostatnie lata, bo albo kontuzje, albo błędy, no i teraz - bach, powrót i nagle wyniki o jakich wcześniej nawet pomarzyć nie mogli. A przecież w seriach GP zajmowali 8-9 miejsca, w chellengerach ocierali się o brązy, lub je zdobywali. Nigdy na szczycie, a teraz wracają i jest super, szczerze mówiąc mało która para wracając po przerwach i kontuzjach ma od razu lepsze wyniki niż przed... Nie to, że im czegoś ujmuję, bo są bardzo sympatyczni, zdolni i w ogóle, ale dziwne to wszystko. Za tegorocznymi programami Sary i Kiriła tez nie przepadam, zwłaszcza za flamenco.
Zaraz ponadrabiam resztę rd, i mam taką refleksję, ze jednak też RD mnie drażnią, jest taki rozrzut, od disco, jive przez bluesa, slowy i quikstepy, po rock, swingi i walce, tak,że ciężko porównać kto lepiej a kto gorzej pewne elementy wykonuje. Stara formuła, gdzie wybór rodzaju tańca był zawężony gołym okiem widać było niedociągnięcia techniczne i błędy.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Tańce

#10

Post autor: blue cat »

A tak przy okazji, to Nazarova i Nikitin w tym sezonie wrócili do Żulina właśnie :]


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Tańce

#11

Post autor: yenny »

Tak, wiem, napisałam, że w tym sezonie pary Żulina idą do przodu i dodam jak burza ;-)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Tańce

#12

Post autor: Halka »

Szkoda mi Natalii i Maksa, że spadli, ale mam nadzieję, że się odkują we fd. Jednak będzie ciężko z mocnym awansem, bo oni powtarzają program, a tego tańce i ,,układy taneczne" nie lubią.Muszą sobie poszukać choreografa z zagranicy, nie ma wyjścia, inaczej będą przegrywać.A byłoby ich szkoda, widać ogrom pracy, jaki wykonali z P.Sylwią Nowak.Po prostu trzeba im poszukać dobrego muzycznego tematu, dobrego stylisty (projektanta stroju). To jest ważne.


JustynaŻ
Posty: 55
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Tańce

#13

Post autor: JustynaŻ »

Ja w ogóle modlę się trochę, żeby oni w końcu ruszyli się trenować poza Toruń jak chcą poważnie myśleć o walce na scenie międzynarodowej. Nie robią postępów i całe opakowanie jak dla mnie od lat tak trąci systemem 6.0, że aż się nieprzyjemnie na to patrzy. Natalia to śliczna dziewczyna, a jej kostiumy i całe ogarnięcie w żaden sposób tego nie podkreśla. Śmieszne swoją drogą te polityczne gierki bo wyniki RD tak śmierdzą polityką, że bardziej się chyba nie da. Pani Sobkow (polska sędzina) miała P/F na ostatnim premiowanym awansem miejscu, a Muller Diecka na 15 (gdzie są 18) z potężnym błędem w krokach... my pomagamy sztuczkom Żulina, a Rosja za pomoc nie odpłaca się w drugą stronę. Nie spoko... w ogóle jeśli chodzi o petycję do Kaliszków o to, żeby się ruszyli do innego szkoleniowca to właśnie też dlatego myśle, ze powinni to zrobić. Lepszą politykę trzeba mieć za plecami.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Tańce

#14

Post autor: yenny »

Udało mi się wcześniej nadrobić rd i nie powiem, że nie podobał mi się taniec Viktori i Nikity, bo podobał, ale oceny to lekka przesada. Aż tak wybitne to nie było, a na pewno nie tak dobre technicznie jak u Gabi i Guliama. Mam czasem problem z ich wynikami, bo dostają oceny co zawody lepsze, a program w żaden sposób nie jest lepszy, jechany tak samo, bardzo dobrze i bezbłędnie. Niemniej są najlepszą parą i nie wiem czy akurat Viki i Nikita są tak samo dobrzy. Może się nie znam, nie wiem, we mnie emocji nie budzą, za to Gabi i Guliame tak. Ich tegoroczny rd bardzo mi się podoba, w sumie to oni w tych wszystkich dyskotekowych rytmach są najlepsi. Bez dwóch zdań. Jeszcze Lilah i Lewis i zasługują na oceny za postęp i mega ciekawy taniec do disco, ale technicznie to już nie to. No i Charlene z Markiem, ze swoim Grease są super. Może nie piszę jakoś mega składnie, ale mnie trochę razi taki nagły postęp Viki i Nikity. Może tez nie jestem obiektywna, może moja sympatia do Saszy i Ivana robi swoje. Nie wiem... w każdym razie wolałabym na drugim miejscu właśnie Saszę z Ivanem albo Charlene z Markiem, bo tegoroczny rd Saszy i Ivana też nie powala na kolana. Viki i Nikitę widziałabym dalej, jak rok temu na 4tym miejcu. Co mnei u nich głownie razi? taka ciągle mega drama, nie mają krztyny oryginalności, wszystko takie dostojne, monumentalne i przedramatyzowane. Podobnie monotonnie i w ten sam deseń jak u Gabi i Guliame, u których na szczęście w tym roku choć rd jest inny i za to im chwała, bo po prostu zmienili klimat o milion procent i pokazali, że w innej konwencji i innym repertuarze tez przykuwają uwagę.

Nie wiem, czy zmiana trenera w przypadku Natalii i Maksa jakoś znacząco wpłynęłaby na wyniki, nasz związek jest chyba mało znaczący. W takim Montrealu nasi byliby parą numer trylion, u Żulina czy kogokolwiek innego tez mieliby pod górkę, a w Toruniu mają wszystko dla siebie. Nie wiem, nie znam się, cieszę się, że nie ja muszę decydować.
Postęp wielu par jest dla mnie niewidoczny, nie wiem dlaczego tak znacząco wyprzedzają naszych, ale fachowcem nie jestem i nie oceniam każdej krawędzi.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

Tańce

#15

Post autor: Haley452 »

Uff Natalia i Maks podciągnięci do góry komponentami, bo ocena techniczna słaba. Na szczęście z dziesiątki nie wypadną, a po tancu Litwinów wnioskuję, że będzie co najmniej 9. miejsce. Szczerze mówiąc to nie wiem skąd ta para nagle jest tak wysoko, ale po FD już tak różowo nie będzie.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Europy”