Soliści

dj
Posty: 57
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Soliści

#16

Post autor: dj »

Tak oglądam najlepsze dwie grupy solistów, przyglądam się powtórkom...
Jak w ogóle można mieć pretensje do dziewcząt za prerotacje czy wybicie płozą przy kopanych, kiedy najlepsi Europejczycy robią to nagminnie?

Mistrz Europy kręci takie preroty zanim się oderwie od lodu, że głowa boli!
Jest może kilku purystów, typu Boyang, Chen, Hanyu czy Kolyada, ale cała reszta robi dokładnie to samo co dziewczyny, tylko do nich się nikt nie przy... na tym forum. Ciekawe dlaczego? <mysli>


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Soliści

#17

Post autor: blue cat »

Michal.............. szkoda komentarza. Naprawdę nie wiem, co siedzi u niego w głowie, bo przecież i technikę ma niezłą, i performer z niego dobry. Była taka szansa i co więcej, obawiam się, że podobna już się nie powtórzy. Ale wściekła jestem :[


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Soliści

#18

Post autor: yenny »

Ledwo dotrwałam do końca dowolnych, wpompowałam się w siebie hektolitry kawy by obejrzeć triumf Michała i doopa. :-( Mnie też się płakać chciało po przejeździe, a jak klęczał załamany na lodzie to miałam ochotę go przytulić i pogłaskać. Niestety nie udało się, a szkoda, bo program jest fajny i Michała lubię. Aliev wygrał zasłużenie, zaatakował i ma złoto, choć mnie jego program nie porwał. Do niektórych quadów też mam wątpliwości, ale to dopiero jak pooglądam więcej to się wypowiem, ale coby nie mówić, złoto się jemu należało. Powiem szczerze, ze mnie Danielian nie porwał, słuszna uwaga, to taki chłopczyk-fasolka. Na początku kręci się w kółko by poskakać, potem coś dopiero zaczyna pokazywać, na razie bez szału IMO> Najbardziej podobał mi się Moris i dobrze, że ma medal i dobrze, że ma Daniła, który go i uściskał i chyba dobre słowo powiedział, bo Eteri stała przy bandzie sztywna i dopiero jak ochraniacze zakładał to klepnęła go po plecach.
Włosi - 4 i 5, tylko z tym gonieniem Matteo przez Daniela to jest tak, że już go dłuższy czas goni, w sezonie poolimpijskim to Grassl był mistrzem Włoch, a u Matteo niewiele się zmienia. Wczorajszy program nie był zły, ale do bardzo dobrego daleko mu było, do tego konkurencja się nie wyłożyła jak rok temu i medalu brak.
Vasiliev - tak, jego przyjemnie się ogląda, porównanie do Mishy i Jasona bardzo trafne, swoją drogą wolałabym by tacy zawodnicy jak już jadą to niech skaczą co umieją, byłoby fajnie popatrzeć na nich w czystm programie. Wiem, ambicja, federacja itd, świat musi iść do przodu, niemniej są tacy co pewnego poziomu nie przeskoczą. Podobał mi się program Paula Fentza, co prawda chwilami tak się skupiał na nogach, że o rękach zapominał, a szkoda, bo rękami pracuje naprawdę ładnie.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

Soliści

#19

Post autor: Haley452 »

OMG jakie słabe mistrzostwa Europy w kategorii panów. Po spaleniu się Kevina w krótkim i Michała w dowolnym mamy podium z dzieciakiem, który wygląda jak wzięty prosto z kategorii novice i facetem, który ma mniej gracji niż jeżdżący w moim klubie dorośli amatorzy. Żal d... ściska, że tak powiem. Zawsze jakoś Javier ratował ten poziom europejskich solistów, a teraz jest po prostu słabiusieńko.

Najgorsze, że Rosja ma realne szanse na 4 złote medale na tych ME i jakoś źle mi z tą myślą.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Soliści

#20

Post autor: tatianalarina »

Czy ktoś mi może wytłumaczyć, o co chodzi w tym poście od teamtutberidze_ ? Czemu piszą, ze od 11 lat nie było PRAWDZIWEGO medalu (metaforę, że to jak małżeństwo bez dzieci już pominę). Nie chodzi o to, że od 11 lat nie było medalu dla Gruzji, bo Gedewaniszwili miała ostatni brąz w 2012. Więc o co biega?
https://www.instagram.com/p/B7s2cQPJEBg ... _copy_link


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Soliści

#21

Post autor: yenny »

Nie rozumiem, czyżby chodziło o to, że prawdziwy to taki medal, który zdobyl.ktoś od ET? <mysli>


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Olla
Posty: 41
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Gdańsk

Soliści

#22

Post autor: Olla »

mega się cieszę ze złotego medalu Dimy <3
ale schodząc nieco w dół tabeli - super awans Adama Siao HIm Fa z 24 aż na 11 miejsce.
Prawie prawie udało mu się trafić do 10 - a jego sekwencja kroków we free jest mega! :)


Jurka

Soliści

#23

Post autor: Jurka »

Z tym pierwszym prawdziwym medalem dla Morisa, to chodziło o to, że on u nich trenuje 11 lat i dopiero teraz się doczekali "pierworodnego". Co jest trochę niefajne, bo on nazbierał trochę medali na etapach Grand Prix, Chellengerach... - i te zawody nie są tak prestiżowe jak mistrzostwa, ale medale mają przecież prawdziwe, a organizacja na takim Rostelecom Cup na pewno jest lepsza niż była teraz na ME ;).


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Europy”