Tańce

Ayo3
Posty: 2
Rejestracja: 4 lata temu
Kontakt:

Tańce

#46

Post autor: Ayo3 »

Tak na wstępie to dobry wieczór 🙂

Nie mam bladego pojęcia o tym jak działa ocenianie w łyżwiarstwie figurowym, ale lubię ten sport. Czytam Wasze komentarze, by lepiej zrozumieć dlaczego, na przykład w tym przypadku, Francuzi zlecieli z piedestału. Jako kompletnie zielona osoba w temacie technicznym, mogę jedynie napisać, że najbardziej z czołówki podobali mi się Aleksandra Stepanova i Ivan Bukin. Jakoś tak zawsze łatwo jest mi się wczuć w te programy, które oni pokazują. Jest między nimi taka chemia, która mnie przyciąga. Mówią razem "Patrzcie na nas i podziwiajcie!". Oglądając Francuzów czy Rosjan, którzy wygrali, nie czuję aż takich emocji. Dlatego zawsze mi szkoda Saszy i Ivana, że nie mogą się wybić.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

Tańce

#47

Post autor: Hortensja »

Ja S/B bardzo lubie, od poczatku im kibicowalam. Ale faktem jest, ze jezeli chodzi o takie "mieso" lyzwiarskie, to S/K bardziej beda przemawiac do sedziow. S/B maja fajny, oryginalny styl, ale jest w tym wlasnie troche "sztuczek". Takim skrajnym przykladem sa ich slynne twizzle- wymyslili te oryginalna pozycje, ale w koncu musieli z niej zrezygnowac, bo prawie nie przemieszczali sie na tafli. Ciesze sie, ze dali rade wkomponowac je w inne elementy programu (inna sprawa ze twizzle Nikity akurat nalezy pominac milczeniem ;) ).


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

Tańce

#48

Post autor: Hortensja »

A tak BTW to obejrzalam sobie wlasnie FD P/C z sezonu 13-14. Eh, nadal moj ulubiony. I Guillame jaki byl zadziorny! Taka mlodzencza radosc z nich emanuje.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Europy”