O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1666

Post autor: yenny »

O nie 😩 tak ich lubiłam Co prawda ostatnio ich repertuar i strona wizualna pozostawialy wiele do życzenia, ale Betina i jej M&M, Betina i Sergiej w Carmen, gdy myślałam, ze Carmen w zyciu już mnie nie zaskoczy ❤ Szkoda.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1667

Post autor: kasik8222 »

W najnowszej gazetce "Nostalgia" jest artykuł o Grzegorzu Filipowskim. Nic odkrywczego, ale zawsze coś biorąc pod uwagę jak mało w naszym kraju poświęca się uwagi tej dyscyplinie i jej gwiazdom.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1668

Post autor: kasik8222 »

Plushenko lansuje syna na całego, ale w sumie czemu nie. Zdolna bestia.


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1669

Post autor: Halka »

Natalia Zabijako i Aleksander Enbert zakończyli oficjalnie w tę środę podczas lodowego show karierę. Powodem są problemy zdrowotne Aleksandra, nie może on już tyle trenować, ale na szczęście nic nie mówił o poważnej chorobie. Po prostu dla niego koniec ze sportem. Jakiś miesiąc temu, nie wiem, czy o tym było pisane, karierę zakończyła Ksenia Stolbova. Szkoda.
A co Jewgienija, to ja przeglądając rosyjskiego youtube'a natknęłam się na reality show: Jana super, gdzie Pluszenko lansuje się ze swoją małżonką-celebrytką i producentem jako ,,idealna para". Pokazują swoje życie (,,jak w Madrycie") i nie wiadomo co jeszcze. Uznałam,że takie coś nie dla mnie, więc w ogóle zignorowałam tę propozycję od ,,wuja google'a". A co do syna, to niektórzy ludzie krytykują głównie Janę Rudkowską i Żenię też za to, że pozbawiają syna dzieciństwa i wciągają w show business i w treningi od bardzo młodego wieku. Razem z tatą Sasza występuje w lodowych show, a z kolei mamusia założyła mu konto na instagramie i mały Sasza jako ,,Gnom Gnomycz" pozuje w różnych strojach od najlepszych projektantów mody.Nie wiem, czy chciałabym mieć takie dzieciństwo. Niczego nikomu nie zazdroszczę. Trzeba się cieszyć, że się jest zwyczajnym człowiekiem i tyle.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1670

Post autor: kasik8222 »

Dzieci występujących w lodowych show ze swoimi sławnymi rodzicami było od groma w czasach gdy rewie i łyżwiarstwo profesjonalne miało się świetnie. TO, że małżonka Plusha jest "przedsiębiorcza" to wiedziałam od dawna. On ma chyba jeszcze dziecko z pierwszego i ekspresowo zakończonego małżeństwa. Inna sprawa, że większość tych sławnych dzieci nie robi potem kariery. Jakoś daje radę Bukin i kiedyś, z mniejszym skutkiem, Ksenia Makarova.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1671

Post autor: blue cat »

W ramach ostatniej fali łyżwiarskich emerytur w Rosji karierę zakończyła oficjalnie Adelina Sotnikova. Nie dziwi mnie to, bo i tak już od dawna nie startuje, ale z drugiej strony czuję pewien niedosyt. Adelinę stać było na długą karierę, niestety paradoksalnie to olimpijskie złoto stało się początkiem końca.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1672

Post autor: tatianalarina »

kasik8222 pisze: 4 lata temu Dzieci występujących w lodowych show ze swoimi sławnymi rodzicami było od groma w czasach gdy rewie i łyżwiarstwo profesjonalne miało się świetnie. TO, że małżonka Plusha jest "przedsiębiorcza" to wiedziałam od dawna. On ma chyba jeszcze dziecko z pierwszego i ekspresowo zakończonego małżeństwa. Inna sprawa, że większość tych sławnych dzieci nie robi potem kariery. Jakoś daje radę Bukin i kiedyś, z mniejszym skutkiem, Ksenia Makarova.
może jeszcze Anthony Ponomarenko, chociaż sukcesy juniorskie na razie nie przekładają się na sukcesy w seniorach.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1673

Post autor: kasik8222 »

Wiecie, że Sasha Cohen urodziła? To chyba synek.


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1674

Post autor: Halka »

Gratulacje! Nie śledziłam historii Sadzy, natomiast na rosyjskim jandeks,ru wyczytałam, że mamą niedawno została Elena Ilynikh. Swojemu pierworodnemu Elena i tancerz baletowy Sergiej Połunin dali niecodzienne imię Mir ( to znaczy pokój - ja nawet nie wiedziałam, że takie imię można wybrać).Para niedawno wystąpiła w talk show ,,Iwan Urgant". Gratulacje dla rodziców, oby wszystko było dobrze.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1675

Post autor: kasik8222 »

Nawet nie wiedziałam, że Elena była w ciąży. Wiedziałam, że jest w związku z tym tancerzem. Przynajmniej nie prowadza się już z Morozovem.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1676

Post autor: yenny »

O tak, gratulacje dla rodziców, oby dzieciaki chowały się zdrowo.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1677

Post autor: kasik8222 »

https://sport.onet.pl/zimowe/lyzwiarstw ... ia/l6npsnn
Kolejny artykuł o "Grzesiu". On się już chyba nigdy tego "Grzesia" nie pozbędzie.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1678

Post autor: blue cat »

Julka Lipnicka jest w ciąży! Mam nadzieję na córeczkę która dostarczy mi tylu wrażeń co mama :)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1679

Post autor: kasik8222 »

O rany, gratuluję, ale ona ciągle wydaje mi się być takim dzieciakiem, aż musiałam sprawdzić ile ma teraz lat. Ja w ogóle mam poczucie, że Rosjanom strasznie się śpieszy w tym temacie (moja subiektywna opinia, nie złośliwie).


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1680

Post autor: Hortensja »

kasik8222 pisze: 4 lata temu O rany, gratuluję, ale ona ciągle wydaje mi się być takim dzieciakiem, aż musiałam sprawdzić ile ma teraz lat. Ja w ogóle mam poczucie, że Rosjanom strasznie się śpieszy w tym temacie (moja subiektywna opinia, nie złośliwie).
Tez mialam lekki szok jak to uslyszalam- jako matka ktora urodzilamajac lat 38 trudno mi sobie wyobrazic Julie z tej roli. Ile ona ma teraz, 21 ?


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”