NOWE PROGRAMY

kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#1

Post autor: kasik8222 »

Nowe programy Rosjanek


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#2

Post autor: kasik8222 »

Czy tylko ja uważam, że Kostornaya stać na więcej? Jakoś nie powala na kolana.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Off-season

#3

Post autor: kasik8222 »

Podoba mi się nowy short Samodurovej, fajnie widzieć ją w innym stylu niż to nieszczęsne "bamboleiro", Tuktamesheva ubrana na biało, nie sądziłam, że tego doczekam, Kostornaya, jak pisałam w wątku gdzie wrzuciłam link z shortu, jakoś nie powala, trochę pustych miejsc, trochę niewyjechany dobrze skok, Liza...jak zwykle...ja czasami lubię taki przykurzony styl rodem z moich ukochanych łyżwiarsko lat 90-tych, ale sukcesu już z tego nie będzie. Nie obejrzałam jeszcze wszystkich dziewczyn


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: Off-season

#4

Post autor: Halka »

Wklejam link do bardzo ciekawego wg mnie programu Michaiła Koliady - muzyka z filmu ,,Krzyk białych wron" do filmu o słynnym tancerzu baletowym Rudolfie Nuriejewie

Brawo Misza!!!


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#5

Post autor: Halka »

Wklejam link do bardzo ciekawego wg mnie programu Michaiła Koliady - muzyka z filmu ,,Krzyk białych wron" do filmu o słynnym tancerzu baletowym Rudolfie Nuriejewie


Brawo Misza!!!


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#6

Post autor: Halka »

Bardzo ciekawy program dowolny Lizy. Muzyka, którą wybrała, jest bardzo intrygująca, a Liza jest bardzo kobieca i subtelna. Kostium i makijaż bardzo efektowne, nad wykonaniem trzeba popracować, ale dla mnie super. Lizie kibicuje najbardziej.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#7

Post autor: kasik8222 »

Ja nigdy nie przepadałam za Kolyadą, ale tu mnie zaskoczył, lubię gdy zawodnik za którym nie przepadam potrafi mnie do siebie przekonać, Liza-jak to Liza- czuję się jakby to były lata 90-te, które kocham w tym sporcie, ale czasy się zmieniają, a Liza nie. Sofia w innym stylu i to też doceniam.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#8

Post autor: kasik8222 »



Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#9

Post autor: yenny »

Obejrzałam na razie dziewczyny i trochę par no i Michała. Tak na szybko to najbardziej podobala mi się Ania Szczerbakowa - nie powala na kolana ale w dwóch programach zaprezentowała się solidnie i pewnie. Do tego urosła, nie wygląda jak pajączek a normalna dziewczyna, zaczyna być swiadoma tego co robi. W zeszłym roku jeszcze w połowie sezonu bylo tak, że zapominala po co są ręce, teraz już w przedsezonowych występach pokazuje po co je ma :) A same programy, cóż, jak to programy Eteri/Danila -bez szalu.
Podoba mi się dowolny Lizy, ale ze skokami jeszcze nie jest dobrze. ja osobiście nie widzę w nim lat 90 tych. Short w jej wykonaniu ok, tylko strój koszmarny.
Cdn


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#10

Post autor: yenny »

Po tym szoku jaki przeszłam ciężko zebrać myśli. Ale po kolei. Wrócę do dziewczyn. W dowolnym nie zaprezentowała się Alona i Sońka. Alona, bo nie ma gotowego fp, Sońka, bo podobno chora. Wg komentujących już sp jechała chora. Jeżeli tak to zdrowia życzę, a sam program zapowiada się ok.
W sumie żadna z dziewczyn nie powalała. Jak pisałam, Ania zaprezentowała się najlepiej. I choć nie mogę powiedzieć, bym się zachwyciła, to na pewno jest o wiele lepiej niż w zesżłym sezonie. Świadomiej, doroślej, dojrzalej. I sama Ania wygląda o niebo lepiej. Oby tak dalej. Zwłaszcza, że dojrzewanie, wzrost i nabranie ciała nie przeszkadza jej specjalnie w skokach. Nie to by całkiem bezboleśnie to przeszła, ale jest ok.

Podobały mi się sp Sońki, już pisałam i podobały mi się oba programy Żeni, z tym, że jeżeli o skoki to wyszło słabo. W sp na zwolneniach dokrętki aż bolały. Liza jak nie dawała rady skoczyć to nie skakała. Też metoda. :-)
Ciekawe jak Żenia wyjdzie na powrocie do Eteri. Cóż, z nich dwóch to Żenia zachowała się lepiej w całym konflikcie, więc... A u Eteri nie ma szału, nie pokazała zbyt wielu zawodniczek w tym sezoni ;) Walijewa jest dość juniorska. Odeszła Alina, odeszła Alina, odeszła Sasza. Dobre/niedobre, ale utytułowane. Hehehe

W parach roczarwowujące, że Sasza i Dimitr nie przygotowali nowego fp, ale jeżeli chodzi o prezentację to postępy cały czas są. A sp w ich stylu, a raczej stylu Moskwiny. W ogóle pary były ok, tylko ta owa para trochę "roztrzepana", ale z potencjałem.

No i Michał, bardzo fajny fp, sp też niczego sobie i oby było lepiej. Jutro mam nadzieję ogarnę resztę panów i tańce.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#11

Post autor: blue cat »

Obejrzałam na spokojnie programy solistek i solistów i jak zwykle najlepiej ogląda mi się Lizę. Owszem, mogłoby być lepiej w skokach, ale w ogóle mam do niej sentyment i po prostu lubię jej styl, nawet jeżeli jest powtarzalny - po prostu jest tak charakterystyczna że nie sposób jej pomylić z nikim innym. Bardzo mi się też podobał Kolyada, też nie byłam jego wielką fanką, ale ten program jest ciekawy, dojrzały i z dużym potencjałem.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#12

Post autor: yenny »

No, chyba udało się poprzeklejać prawidłowo posty. Inaczej niż na starym forum.
Obejrzałam tańce i na razie najbardziej podobają mi się Edokimowa/Bazin. cdn


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
EwaMag
Posty: 67
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#13

Post autor: EwaMag »

A czy Wam się podobają programy Miedwiediewej? Ja ją bardzo lubię, zawsze mnie bardzo boli, jak się przewraca, i chyba nie jestem obiektywna ;). A dopytuję, bo słyszałam/czytałam parę wypowiedzi w rosyjskim internecie, że programy Jewgienii zwracają uwagę, są ciekawe, oryginalne i w ogóle "najlepsze" na tych pokazach kontrolnych, mimo wszystkich usterek. Hmmm...


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#14

Post autor: yenny »

To prawda, Eteri wychodzi na moralną zwyciężczynię. Ale co by nie mówić to środowisko jest tak specyficzne, że nic już człowieka nie powinno dziwić. Mnie programy Zeni się podobają, zwłaszcza sp, tylko gwiazda niepotrzebna. Tylko ze te programy niecsa dobrze jechane, ma chyba braki kondycyjne no i skoki nie bardzo. Racja, u Plusza byłoby jej chyba lepiej trenować. A co będzie to się zobaczy. Alionie też nie dowierzaliśmy, że zdobędzie zloto 😛


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#15

Post autor: yenny »

Nie pisałam jeszcze o tańcach i panach, panowie do obejrzenia, a w tańcach właściwie w każdym tańcu znalazłam coś ciekawego.
Tiff i Jonatan zaprezentowali o wiele fajniejszy program niż rok temu. Ciekawie się oglądało Egora Bazina z nowa partnerką. Najbardziej podobali mi się Sofia i Igor. Ale muszę na spokojnie jeszcze raz obejrzeć. Nie było najlepszych par, więc i emocji mniej na pewno. Z tego co mówili komentujący, to zarówno Sasza z Ivanem jak i Wiki z NIkitą mają jakieś kontuzje. Oby wyzdrowieli.

W parach nie pokazała się Żenia z Wadimem, nie wiecie co z nimi?


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie”