NOWE PROGRAMY

EwaMag
Posty: 67
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#31

Post autor: EwaMag »

W Soczi u dziewczyn bez zaskoczeń: Szczerbakowa, Usaczowa, Tuktamyszewa. Wszystkie się przewracały albo chociaż myliły, ale Szczerbakowa faktycznie najmniej, a program ma obłędnie trudny (choć taki jakiś nudny przy tym, Usaczowa wydaje się jeździć z większym zaangażowaniem i mieć ciekawszy układ, choć może to efekt świeżości :)). Mam wrażenie, że Miszin już się pogodził z tym, że z Tutberidze nie wygra i przestał się starać, przerzucając wszystkie siły na Koliadę.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#32

Post autor: yenny »

Hejka, ja mam teraz trochę napięty czas i nie mama jak oglądać, wlaściwie wszystko do nadrobienia. Mam prośbę o wrzucanie linków, do zawodów, pojedynczych występów i wyników. Z góry bardzo dziękuję.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

NOWE PROGRAMY

#33

Post autor: kasik8222 »







Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#34

Post autor: yenny »

<buzki>


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
EwaMag
Posty: 67
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#35

Post autor: EwaMag »

Puchar Rosji w Soczi:

Soliści - krótki



Solistki - krótki, taniec dowolny, soliści - dowolny



Solistki - dowolny



Pary - krótki, dowolny





Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#36

Post autor: tatianalarina »

kasik8222 pisze: 4 lata temu
Ja się na tańcach nie znam, ale ten moment w choreografii pary Logan/Bye (ok. 28 min w wideo wrzuconym przez kasik), gdy Logan się celowo przewraca na słowach "stumble and fall" to bardzo efektowny jest.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

NOWE PROGRAMY

#37

Post autor: kasik8222 »

Nie przepadam za takimi klimatami jak short Pavluchenko i Khodikin (czy jak to się pisze), bo przy takim podkładzie trudno o oryginalność, wszystko, każdy ruch ręki, kroczki, oklepane, trudno z takim podkładem wymyślić zaskakującą choreografię.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#38

Post autor: tatianalarina »

kasik8222 pisze: 4 lata temu Nie przepadam za takimi klimatami jak short Pavluchenko i Khodikin (czy jak to się pisze),
Pawluczenko i Chodykin ;-)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#39

Post autor: yenny »

<buzki> za linki. Udało mi się obejrzeć tańce na SA. Na razie jakoś ciężko mi się odnieść do nich, nie mogę wbić się w klimaty łyżwiarskie... 😢
Całkiem fajny fd Madison i Zacha, podobali mi się też Kaitlyn i Jean Luc. Ciekawe młodsze pary.
Niesamowity też widok makiet ludzi na trybunach. Brr


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

NOWE PROGRAMY

#40

Post autor: kasik8222 »

Fajny program Sofii. Bardziej jej pasuje niż ubiegłoroczne nieszczęsne "Bamboleiro"


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#41

Post autor: yenny »

Przyjrzałam się jeszcze raz tańcom na SA, Ameryka ma kilka naprawdę perespektywicznych par.
Z wszystkich programów najbardziej podobały mi się pierwsza połowy tańca Jean Luca i Kaitlin. Tylko z kondycją coś u nich słabo, Christina i Antoni w K&C zachwowwali się tak, jakby przejechanie takiego tańca to był pikuś, a Kaitlin i JeanLUc ziajali jeszcze długo po zakończeniu tańca. Ale początek ich programu i ta sekwencja na jednej nodze - bajka.
Mad i ZAch ok, tylko dlaczego taka wersja Cohena???
Lorraine z Antonem jeżdżą krótko, a pokazali się naprawdę nieźle jak na tak krótki czas treningów. Ewa i Logan też fajnie.
Brakowało Madison i Evana, co prawda nie są moimi ulubieńcami, ale zawsze byłyby większe emocje i walka o zwycięstwo bardziej zażarta.

Wyniki jakby co https://ijs.usfigureskating.org/leaderb ... /index.asp

Poza tym obejrzałam część pań z KR, poziom lepszy niż na niejednych zawodach międzynarodowych, choć panie z pierwszej grupy dość często się przewracały. Zainteresowała mnie Elizawieta Nugumanowa, trenowana przez Rukawicyna. Może nie jest primadonną na lodzie, ale ładnie ręce prowadzi i miękko jeździ.
Nie widziałam Lizy, ale chyba podium ok, Ania w tym sezonie lepiej się prezentuje, mniej quadów, więcej serca w to co robi. I o rękach nie zapomina. Jest stabilna i nie przewraca się raczej. Ale jechała bardzo zachowawczo, spokojnie, nawet za spokojnie choć zgodnie z muzykę. Natomiast Usaczowa tak, jakby nic nie miała do stracenia, z życiem i werwą, jest mega giętka i dobrze się prezentuje. Szkoda mi jej trochę było jak siedziała sama w K&C, a trenerzy byli z Anią przy bandzie...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#42

Post autor: yenny »

Obejrzałam Lizę i powiem szczerze, mniej mi się teraz ten program podobał niż na kontrolnych przejazdach, nawet jak teraz skokowo było lepiej. Jechała jakby nie miała przekonania do tego co jedzie i po co jedzie. Ogólnie program ok, ale więcej życia w nim by się przydało.
Wyniki ok, w sumie dość dobrze odzwierciedlają to co działo się na lodzie.
Mnie jeszcze podobała się Sofia, były błędy, ale prgram fajny i fajnie jechała, niestety PCS ma zawsze niskie.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#43

Post autor: tatianalarina »

EwaMag pisze: 4 lata temu
tatianalarina pisze: 4 lata temu Co się dzieje z Daniejilanem, ktoś wie? Dlaczego nie było go na Cup of Russia?
Kontuzja.
Właśnie doczytałam, że jest po operacji kostki w Monachium.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

NOWE PROGRAMY

#44

Post autor: kasik8222 »

Cup of China

O konkurencji pań nie ma nawet co pisać


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

NOWE PROGRAMY

#45

Post autor: kasik8222 »



ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie”