NOWE PROGRAMY

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#106

Post autor: yenny »

Kasia, co racja to racja. Trzeba mierzyć siły na zamiary. A Gabi chce odcinać kupny od osiągnietych wyników nie pokazując nic na lodzie... Smutne.

Obejrzałam rd tańców na ME Rosji. Po kolei opiszę wrażenia, nareszcie miałam chwilę dla siebie i moge coś z czystym sumieniem (MOIM! ;-) Ocenić)
Z góry sorki za błędy bo piszę na mniejszej klawiaturze i denerwuje mnie..
Sasza z Iwanem pod nieobecność (jakże nudnych IMO) promowanych na siłę jako nr 1 na świcie Viki i NIkty w końcu prowadzą ze świadomością, że tylko katastrofa zabierze im złoto. Ich program nienowy ale i nieopatrzony. I moze dobrze, że nie tracą sił,, zdrowia i energii na nowości. Za rok ZIO, na tym skupić się trzeba. W kazdym razie program super, a oprócz Wańki i Sasza się w końcu uśmiechała.
Nr 2 - Tiff i Jon - w tym sezonie porywają mnie. Super są i cieszę się, że są nr 2
Nr3 - Anastasia Skoptivcowa i Kirił Aleshow brawurowo wdzierają się do czołówki. Są żywiołowi, szybcy i bardzo ciekawi.
Ale mnie bardziej podoba się Nr 4 - para Elizawieieta i Egor. Niesttey było kilka skuch, głównie Egora.
Nr5 -Sofia Szewczenko i Egoe Eremienko - od dawna mi się podobają. Jeżdzą fajnie, z energią. Ale ten sp bez szału.
Nr 6 - Svietłana Lizunowa i Aleksander Vakhnow zajmują po pierwszej częci 6te miejsce, ale dla mnie byli słabi. Ich DirtyDancing był letni. Pierwsze wrażenie po całym tańu "ło matko, jakie to słabe". Nie powiem, bo błędów nie popełniali, ale tacy są letni... W porownaniu chociażby do DD Natalii i Maksa są po prostu nieciekawi.
Nr 7 Anabelle i Adieriej byli najciekawsi w 2giej grupie bo zaliczyli upadek :-) Żartuję, nie są źli, ale mnie nie rzucają na kolana.
Nr 8 - Mironowa i UStenko - pozytywny program, szkoda błędów.
Nr 9 - Sofia Kartaszowa i Ilija Karpow +/- ciężko ocenić
Nr 10 - Vlada Pawlenina i Aleks Aleksianin - jak wyżej. Najbardziej zapamiętywalne z programu to grube na pół twarzy brwi Vlady.
Nr 11 -Julia Tultseva i Anatilij Belovdczenko- chaotycznie bardzo. Jak ja słyszę Lizę Minelli to mam duże wymagania. Ona jest super, więc chcę super programu. Nie było super....
Nr 12 Elizawieta Pasecznik i Egor Kolosowski też bez szału
Nr 13 - Liza Kiriłowa i Mark Chegodaryew - sporo błędów, ale młodzi są i energiczni. Po Saszy i Wańce ciężko zrobić wrażenie.
nr 14 - Vlada Chasnikowa i Zakhar Cherezow - nie widziałam jeszcze tej pary, są dość szybcy ale była masa błędów.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

NOWE PROGRAMY

#107

Post autor: kasik8222 »

Program Jasona Browna z Mistrzostw USA, jak zwykle piękna jazda


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

NOWE PROGRAMY

#108

Post autor: kasik8222 »

Mariah Bell

Liu

Bradie


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

NOWE PROGRAMY

#109

Post autor: kasik8222 »

Karen Chen dała radę


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

NOWE PROGRAMY

#110

Post autor: kasik8222 »

Gracie Gold


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

NOWE PROGRAMY

#111

Post autor: kasik8222 »

Amber Glenn


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

NOWE PROGRAMY

#112

Post autor: kasik8222 »

Gracie Gold, FP


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

NOWE PROGRAMY

#113

Post autor: kasik8222 »

Zhou


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

NOWE PROGRAMY

#114

Post autor: kasik8222 »

Pulkinen


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

NOWE PROGRAMY

#115

Post autor: kasik8222 »

Brown


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#116

Post autor: tatianalarina »

Trzeba szybko oglądać, bo te dziady z NBC szybciej usuwają filmy niż Wy ja nadążacie publikować. Ja rozumiem, że zapłacili $$$ za transmisję, ale niechaj dadzą w zamian legalną opcję, choćby i płatną, obejrzenia tych występów bez geoblockingu. Czy to Johnny Weir dla nich komentuje?


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

NOWE PROGRAMY

#117

Post autor: kasik8222 »

Wrzucam jeszcze raz wszystko co znajdę, polecam kanały rosyjskim użytkowników, tu tam szybko nie usuną




kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

NOWE PROGRAMY

#118

Post autor: kasik8222 »



kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

NOWE PROGRAMY

#119

Post autor: kasik8222 »



Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#120

Post autor: yenny »

Hej. Udało mi się wczoraj obejrzeć z MUSA sp pań i troche panów na youtube i powiem, ze oprócz Nathana to nikt do tej pory nie powalił na kolana. Z pań to chyba Bradie mi się podobała najbardziej, ale ogólnie to było strasznie letnio. Dziewczyny jakoś tak zbierały się do skoków jakby chciały a nie mogły. Inna sprawa, że dziwna jest ta transmisja, jakby muzyka była sekundę za zawodniczką i tak dziwnie się te programy odbierało. A może to efekt mojego bólu głowy, bo mam chore zatoki i leżę.
Podobał mi się też dowolny Jasona, ale skokowo nie powalał no i chyba nie dal z siebie 100% . Vincent nigdy mnie nie porywał, a Nathan jest poza konkurencją. Z tym, że jego sp nie do końca mi leży, ja już mam przesyt tych wszystkich carmenopodobnych, flamencowatych podskoków i kroczków. Muzyki na pęczki do wyboru i do koloru, a co rok mamy te same utwory.
Co mi jeszcze zapadło w pamięć - ból na widok tego jak jeździ Gracie, strasznie powolna i jakby wystraszona. I nie zachwycam się Liu. Nie wiem skąd ten zachwyt nad nią, czy przez 3a, czy ten wszechobecny amerykański hurraoptymizm i "my jesteśmy najlepsi", ale mnie ona nie porywała i nie porywa. A jak już nie ma aksla to po prostu jedzie.

Kasia, dzięki za filmiki <buzki>


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie”