NOWE PROGRAMY

Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#211

Post autor: Halka »

pod tym linkiem są transmisje z pierwszego dnia zawodów World Team Trophy!!

Brawo Liza!! Jeżeli chodzi o mnie, to program Ani też mi się bardzo podobał, ale ten jeden punkt więcej, jaki ich dzieli, dałabym jej Lizie, za jej wyrazistość, kobiecość i smaczek.

Zawody są komentowane przez brytyjskiego komentatora (współpracującego z British Eurosport), który wg mnie ma bardziej ,,radiowy głos". Wklejam dla tych, którzy nie mają naszego TVP sport i pozostaje im Youtube na żywo.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

NOWE PROGRAMY

#212

Post autor: kasik8222 »

Lubię tego komentatora. Kto wpadł na pomysł by na te zawody pojechała Gabi Daleman? Ja rozumiem, że "po sezonie" i to wszystko trochę w formule festynu, ale mimo to...Liza klasa sama w sobie. Mam nadzieję, że zakwalifikuje się wreszcie na igrzyska.


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#213

Post autor: Halka »



A tu wklejam panów, oj działo się działo! Było co oglądać - pierwszy raz w tym sezonie zobaczyłam Jasona Browna, naprawdę jego możliwości interpretacyjne muzyki są wybitne, jednak wg mnie powinien lekko odstawać za Kevinem Amozem, który przecież miał kombinację 4T3T. Różnice między Amozem, Brownem a Miszą Koliadą bardzo kosmetyczne, więc zobaczymy, jak będzie po programie dowolnym.
Liderzy poza konkurencją, dzisiaj lepszy Nathan Chen, ale zobaczymy, co pokaże Yuzuru. Shoma niestety nie za bardzo, ale ja bym go i tak zjadła, lubię tego chłopaka i jego muzyczkę dance-rąbankę.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#214

Post autor: yenny »

Pięknie dziękuję za linki, w niedzielę dopiero cokolwiek ponadrabiam.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

NOWE PROGRAMY

#215

Post autor: Hortensja »

kasik8222 pisze: 3 lata temu Lubię tego komentatora. Kto wpadł na pomysł by na te zawody pojechała Gabi Daleman? Ja rozumiem, że "po sezonie" i to wszystko trochę w formule festynu, ale mimo to...Liza klasa sama w sobie. Mam nadzieję, że zakwalifikuje się wreszcie na igrzyska.
Ja mam wrazenie, ze w ogole Kanada olala te zawody, oj, gdzie sie podziala ta silna ekipa ktora zdobyla zloty medal na ostatnich igrzyskach.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#216

Post autor: Halka »



Lubię ten kolor nude u Wiktorii, tym razem lekkie problemy z sukienką. Chyba źle szyją te kostiumy, bo u chińskiej pary sportowej też pojawił się ten sam problem z zamkiem.

Ja też mam to samo wrażenie. Nie tylko Kanada olała, ale i USA, bo przecież nie ma najsilniejszych par tanecznych.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#217

Post autor: tatianalarina »

Kanada wysłała drugi skład, bo pierwszy skład nie zdążyłby odbyć kwarantanny po powrocie ze Szwecji. Inne federacje, nawet jeżeli przepisy sanitarne im na to pozwalały, też potraktowały tę imprezę trochę na zasadzie "dajmy się młodzieży wykazać".


Kate
Posty: 3
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#218

Post autor: Kate »

Podobno nawet Stephane Lambiel po Mistrzostwach Świata 2021 w Sztokholmie nie wrócił do siebie do Szwajcarii. Obowiązują tam surowe restrykcje Covidowe i obowiązek kwarantanny bez względu na wynik testu. Dzięki temu mógł się pojawić w Japonii i wspierać swoich podopiecznych.


Kate
Posty: 3
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#219

Post autor: Kate »

Panie 😀


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

NOWE PROGRAMY

#220

Post autor: kasik8222 »

Liza znowu dała czadu, Bradie spoko, Karen jedna gleba, nawet Gabi nieźle, jak na swoje ostatnie występy. Dla mnie te wszystkie konkursy drużynowe to takie zapchajdziury, nagrody pocieszenia, ale dla wielu zawodników bardzo ważne było to uczucie, by znowu wystąpić przed prawdziwą,całkiem sporą, publicznością. To da im motywację na przyszły sezon.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie”