Seriale

Czyli wszystko to co nie pasuje do innych kategorii :)

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Re: Seriale

#226

Post autor: blue cat »

Ja też ostatnio czasem podglądam, tym bardziej, że znowu leci. Jeden z moich ulubionych odcinków to ten, w którym Hiacynta i Ryszard wybrali się w rejs statkiem:)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale

#227

Post autor: kasik8222 »

Wrzucam płytę jaką nagrała aktorka grająca Hiacyntę. W serialu często fałszowała, w prawdziwym życiu miała wielki talent wokalny. Widziałam z tą aktorką wiele wywiadów.Ona w życiu prywatnym jest taka za jaką Hiacynta chciała uchodzić. Prawdziwa dama. Na ten odcinek ze statkiem jakoś trafić nie mogę. To podobno ulubiony odcinek filmowej Hiacynty. Kręcono go w trakcie prawdziwego rejsu. Rozesłano listy do wszystkich gości, że jak chcą to mogą robić za statystów, przyszły tłumy. No i ten taniec Hiacynty z Powolniakiem... Powolniak to chyba moja ulubiona postać. Taki obibok, ale wcale nie głupi.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale

#228

Post autor: kasik8222 »

Ostatnio słucham bez przerwy. Hipnotyzujące


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Seriale

#229

Post autor: yenny »

Oglądam obecnie Downton Abbey. Tyle czasu odkładałam i w końce serial doczekał się obejrzenia. Bardzo mi się podoba. Jestem w trakcie 5tego sezonu i faktycznie pierwsze 3 są lepsze niż to co później nakręcono.

Oglądam jak na netfliksie pojawia się coś z Cobena - wszystkie ekranizacje są niezłe.

Teraz czytam Kasztanowego ludzika, w planie mam serial, na obejrzenie czeka też Ślepnąc od świateł, książka przeczytana.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Seriale

#230

Post autor: kasik8222 »

A ja właśnie jestem po 3 sezonach "The Fall" z Gillian Anderson i tym kolesiem co to grał Pana Greya (nie żebym oglądała to wiekopomne dzieło). Minimalistyczny, hipnotyzujący, dwie świetne role i momentami klimat jak w "milczeniu Owiec". Trzecia seria to trochę coś innego niż pierwsze dwie, ale potrzebna dla zamknięcia całości". Teraz chyba obejrzę dobrze ocenianą sprzątaczkę. Niby kolejna seria "Sukcesji" ma być na dniach, ale moim zdaniem ten serial nie zasługuje aż na takie zachwyty. Co do Ślepnąc od świateł" to ja sobie darowałam po pierwszym odcinku i nie wiem czy dobrze zrobiłam, bo wiele osób twierdzi, że serial "kultowy" Co do twórczości Bartosza Żulczyka to jestem świeżo po lekturze książki "Informacja zwrotna". Lektura trudna, dobijająca, "rzygowiny" na co drugiej stronie, ale talentu Żulczykowi odmówić nie sposób.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

Seriale

#231

Post autor: Hortensja »

Boze, ja z Tha Fall zrobilam ten blad ktorego nie nalezy nigdy popelniac, to znaczy zaczelam go ogladac jak bylam sama w domu. A przyjaciolka mnie ostrzegala! Doszlam do drugiego odcinka, ale sie poddalam, za bardzo mnie stresowal. Ale serial swietny. Scena ze skorka z mandarynki z pierwszego odcinka do dzis pozostaje jednym z moich najwiekszych koszmarow.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Seriale

#232

Post autor: kasik8222 »

Hortensja, rozumiem cię. Mój mąż pytał "To co Następny odcinek?" A ja: "Nieeee, jeden przed snem wystarczy, muszę sobie dawkować".


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Hyde Park”