Nowinki, zmiany trenerów etc

Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki, zmiany trenerów etc

#16

Post autor: Halka »

Ojej bardzo szkoda.
A ja przeczytałam, że Michaił Koliada powraca do swojego dowolnego programu sprzed roku, do muzyki z filmu o Rudolfie Nurjejewie. To bardzo dobry krok, tamten program jest bardziej oryginalniejszy i ciekawszy. Zasługuje na olimpiadę.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Nowinki, zmiany trenerów etc

#17

Post autor: kasik8222 »

tatianalarina pisze: 2 lata temu Kostorna złamała rękę i nie będzie brała udziału w Mistrzostwach Rosji ani ME. Sądzę, że to przekreśla jej szanse na olimpiadę.
Szkoda, ale myślę, że na igrzyska i tam by nie pojechała.


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#18

Post autor: Halka »

Aliona niestety nie wystąpi na igrzyskach, ale się nie załamuje i jest z nami w sieci. Właśnie założyła kanał na YouTubie i dała sobie wyzwanie: Jak zrobić ładny makijaż lewą ręką? Bardzo fajny film jej wyszedł.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#19

Post autor: tatianalarina »

Natalia zmieniła kostium, niestety nie ten do RD, tylko do dowolnego. Nie pamiętam, jaki był poprzedni do FD, ale ten niespecjalnie mi się podoba
Obrazek


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki, zmiany trenerów etc

#20

Post autor: Halka »

Oo, dzięki za info. Zobaczę w sieci, jak im poszło na wspólnych mistrzostwach. Musi zmienić kostium do programu krótkiego, bo te spodnie są wyjątkowo nieefektowne i knocą cały efekt.
A w ogóle to naszą parę chciałabym kiedyś zobaczyć w innych rytmach, np. do jakiejś muzyki filmowej? W każdym razie życzę im powodzenia!!


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#21

Post autor: blue cat »

Ja osobiście wolę poprzedni kostium do FD, miał ładny kolor. Ten bardziej pasowałby mi do RD. Ale wygląda na to, że już się trochę odkuli po tych wszystkich kontuzjach które ich nękały od początku sezonu.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#22

Post autor: tatianalarina »

Wreszcie ogłoszono skład reprezentacji Rosji na ZIO. Bez wielkich niespodzianek: jedzie trio Eteri, Liza (serce mi pęka) w rezerwie razem z Mają. Reszta też tak, jak wszyscy się spodziewali, może jedynie wybór Mozalowa nie był pewien jeszcze parę tygodni temu.


Awatar użytkownika
golew
Posty: 105
Rejestracja: 6 lat temu

Nowinki, zmiany trenerów etc

#23

Post autor: golew »

Podobno MŚ przełożone na maj? Na maj???? Kto wytrzyma taki długi sezon?


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#24

Post autor: yenny »

Szkoda, ale może faktycznie wszystkim potrzeba czasu na ochłonięcie.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
golew
Posty: 105
Rejestracja: 6 lat temu

Nowinki, zmiany trenerów etc

#25

Post autor: golew »

Ale czy normalnie w maju to zawodnicy nie zaczynali przygotowań do nowego sezonu? Nie znam się, to pytam ;)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Nowinki, zmiany trenerów etc

#26

Post autor: kasik8222 »

golew pisze: 2 lata temu Ale czy normalnie w maju to zawodnicy nie zaczynali przygotowań do nowego sezonu? Nie znam się, to pytam ;)
Jak najbardziej normalne, musisz już zacząć opracowywać nowy program, bo we wrześniu są pierwsze zawody. Pamętam, że w 2011 MŚ były w kwietniu, zmieniono lokalizację z Japonii na Rosję z powodu katastrofy naturalnej czy coś takiego. MŚ w roku olimpijskim zawsze są uważane za "gorszego sortu", ale dla wielu z drugiego szeregu to szansa na medal lub pokazanie się, wyrobienie marki.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#27

Post autor: yenny »

MŚ przeniesiono po wybuchu wulkanu jak dobrze pamiętam.
A co z finalem gp? Tez w maju?


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
norp
Posty: 70
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#28

Post autor: norp »

MŚ są normalnie pod koniec marca. Skąd takie fake news?🤣


Awatar użytkownika
golew
Posty: 105
Rejestracja: 6 lat temu

Nowinki, zmiany trenerów etc

#29

Post autor: golew »

Wydaje mi się, że tak powiedziała Magda Tascher w studiu Eurosportu, rozmawiając z Korościelem po konkurencji solistek. Że będzie czas odetchnąć.
Ale mogłam coś źle zrozumieć, jeśli tak, to przepraszam.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#30

Post autor: yenny »

Moze jej chodziło o finał gp? Albo zamiast marzec powiedziała maj? Nie wiem, ja tego nie słyszałam.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie”