4 CC

blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

4 CC

#1

Post autor: blue cat »

Mistrzostwa Czterech Kontynentów tym razem pierwszy raz w Europie - miało być w Chinach, ale z powodu pandemii odwołano.
Listy startowe i wyniki: http://www.isuresults.com/results/season2122/fc2022/
Ze względu na olimpiadę z USA, Japonii i Kanady nie startuje pierwszy skład, ale i tak warto obejrzeć, bo i tak parę interesujących nazwisk jest - ja kibicuję Mai Mihara i Starr Andrews.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

4 CC

#2

Post autor: kasik8222 »

Coraz bardziej lubię tę imprezę. Nawet jak mam oglądać trzeci garnitur to i tak fajnie.


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

4 CC

#3

Post autor: Halka »

Ja też kibicuję Mai Miharze i Koreankom. Zdziwiona byłam bardzo jak na YouTube zobaczyłam relację na żywo z Talina z 4C. Przez pandemię wszędzie się robi dziadownia. Swoją drogą muszę się kiedyś ruszyć i oglądnąć na żywo zawody. Przecież Tallin nie jest daleko.


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

4 CC

#4

Post autor: Halka »

Piękne programy solistek! Polecam obejrzeć Heilin Lee Lemin Kim i piękny program Mai Mihary!!! Mai była dzisiaj nieziemska i żal że nie zobaczymy jej w Pekinie. Nie wiem, z kim Mai siedziała na kanapie Kiss and Cry, ale facecik był pięknie wystrojony!! Ja bym się nie mogła skupić na pracy przy takim trenerze.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

4 CC

#5

Post autor: blue cat »

Ja też ciągle przeboleć nie mogę że Mai nie jedzie na olimpiadę, jej program dowolny jest cudowny, eteryczny, piękny i ona sama wygląda jak czarodziejka na lodzie. Niepotrzebnie się smuciła z powodu tego błędu w piruecie, bo i tak było super. Koreanki też były wspaniałe, Haein przypomniała mi wczoraj Yunę w najlepszym wydaniu (i jeszcze dodatkowy plus za przepiękną ozdobę na włosach), a Yelim tak pięknie pojechała Turandota, że ten trochę oklepany w łyżwiarstwie temat zyskał nowy blask. I teraz tak jak porównam pierwszą trójkę 4CC, ich programy i interpretacje z pierwszą trójką ME to trochę smutno mi się robi, że te wspaniałe dziewczyny nie mają szans w konfrontacji z rosyjskimi fasolkami... :(


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie”