Igrzyska Olimpijskie

Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#1

Post autor: tatianalarina »

Chyba trzeba zacząć nowy temat, z niewesołą wiadomością: Kolada ma pozytywny wynik testu i zamiast niego do Pekinu jedzie Siemienienko.


EwaMag
Posty: 67
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#2

Post autor: EwaMag »

tatianalarina pisze: 2 lata temu Chyba trzeba zacząć nowy temat, z niewesołą wiadomością: Kolada ma pozytywny wynik testu i zamiast niego do Pekinu jedzie Siemienienko.
Z jednej strony: ojej, szkoda. Z drugiej strony: może i dobrze, że trafiło na niego. Ma już medal olimpijski, sukcesy na koncie, ale gdyby teraz został mistrzem olimpijskim w drużynie, to byłoby w tym coś nie fair (bo wygrałby dzięki kolegom). Na medal indywidualny moim zdaniem nie pretendował. Dobrze byłoby go zobaczyć, ale dobrze też, że młodzi Rosjanie się pokażą, sprawdzą na Igrzyskach...

Gorzej, jeśli ktoś z faworytów odpadnie na ostatniej prostej z takiego pechowego powodu :/.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#3

Post autor: blue cat »

Szkoda, lubię go, ale cóż, wirus nie odpuszcza. Swoją drogą, kogo Wam najbardziej brakuje w składach na igrzyska? Bo mnie przede wszystkim Lizy, Riki Kihiry, Mai Mihary i Bradie. Szkoda też, że Haein Lee z Korei nie jedzie. A z par tanecznych Tiff i Jona, Sary i Kirila.


norp
Posty: 70
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#4

Post autor: norp »

Szczerze mówiąc to ta cała sytuacja z tym wirusem musi być mega stresująca dla sportowców. W sumie do ostatniej chwili nie mogą być niczego pewni. Szczególnie musi być to trudne dla faworytów i pretendentów do złota.Covid i wypadasz z gry. Masakra


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#5

Post autor: Halka »

Teraz w ogóle z testami PCR jest cyrk. Nie zazdroszczę sportowcom. Szkoda mi Michaiła, ale po mistrzostwach Rosji odniosłam wrażenie, że gdzieś formy mu brakuje. Na pewno bardzo trudno dzisiaj sportowcom trenować. Szkoda też że Haein Lee nie pojedzie, nie wiem dlaczego. O Mai Miharze już nie wspomnę, bo płakać się chce za prawdziwą wróżką z lasu. A w ogóle to kiedy łyżwiarstwo startuje na Olimpiadzie?


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#6

Post autor: tatianalarina »

4 lutego zaczynają zawody drużynowe, wklejam grafiki.

Epidemia wybuchła na zgrupowaniu przedolimpijskim w Krasnojarsku, zakażony jest również Jegor Bazin i nienazwany trener z grupy Miszyna, a jak donosi sportexpress.ru, izolację uczestników wprowadzono dopiero dzisiaj po pozytywnych wynikach testów. Rosja może przerżnąć te igrzyska na własne życzenie, jak tak dalej pójdzie.

Obrazek
Obrazek


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#7

Post autor: tatianalarina »

Nieolimpijsko dodam jeszcze, że na przyszły sezon dla seniorskich par tanecznych na RD wybrano "Złoty walc", którego nie widzieliśmy od 2010 roku. Spodziewajmy się wielu romantycznych programów.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#8

Post autor: blue cat »

Dzięki za rozpiskę, a jeszcze mam pytanie - czy my tu w Polsce podlegamy pod "Spain, France, Italy, Germany" czy "Finland, Latvia, Lithuania"?:)


norp
Posty: 70
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#9

Post autor: norp »

"Złoty walc" - no w końcu tyle romantyzmu. Szkoda że nie zobaczymy tego w wykonaniu duetów amerykańskich H/D, Ch/B, włoskiego F/G i francuzów Gabrielli i Gulliema którzy zakończą rywalizację. Jak pomyślę że nie będzie już G/G robi mi się bardzo smutno :(


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#10

Post autor: tatianalarina »

blue cat pisze: 2 lata temu Dzięki za rozpiskę, a jeszcze mam pytanie - czy my tu w Polsce podlegamy pod "Spain, France, Italy, Germany" czy "Finland, Latvia, Lithuania"?:)
To pierwsze (CET).


Awatar użytkownika
golew
Posty: 105
Rejestracja: 6 lat temu

Igrzyska Olimpijskie

#11

Post autor: golew »

Najpierw się wystraszyłam, że wszystko mocno w nocy, ale na szczęście indywidualnie tylko panowie w nocy, a reszta konkurencji o przyzwoitej godzinie :)

Igrzyska rzeczywiście mogą być niemiarodajne, jeśli zawodnicy wypadną przez pozytywne wyniki testów. Szkoda by było...


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#12

Post autor: tatianalarina »

Szkoda, że soliści w środku naszej nocy, chociaż z sentymentem wspominam, jak obudziłam się rano po FD par sportowych w Pjongczangu i pierwsze, co zrobiłam, to drżącą ręką łapałam za telefon, aby sprawdzić, co tam u Alony i Brunona. Teraz tak będę robić dla Yuzuru (tfu tfu oby nie zapeszyć, żeby dojechał do Pekinu cały i zdrowy).


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#13

Post autor: yenny »

Jejku, jak szybko 4 lata minęły i w jak innej rzeczywistości czekamy na ZIO.
Szczerze mówiąc to nie jestem aż tak podekscytowana jak 4 lata temu, bo i teraz nie ma nikogo komu bym oddała serce tak jak Tessie i Scottowi, czy życzyła wszystkiego naj naj jak Alionie.
Oj, pamiętam jak z drżeniem otwierałam neta i przeczytałam to co Justyś napisała, że Aliona jest mistrzynią :-D Albo jak tańczyłam w busie w drodze do pracy o 5 tej rano razem z Tessą i Scottem i wyłam ze szczęścia jak zdobyli złoto.
Teraz bardzo ale to bardzo ściskam kciuki za Gabi i Guliame, no i za Józia. W parach chciałabym złota dla Saszy i Dimy, ale z takimi programami i nastawieniem jakie mają w tym roku to raczej nierealne. A jak nie oni to niech wygra Sui z Hanem.
U pań marzę o choć jednym wydartym Rosjankom stopniu, ale że też to nierealne to chcę by reszta świata zaprezentowała się jak najlepiej.
No i nasi, Katia i Natalia z Maksem, niech pojadą programy życia.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
norp
Posty: 70
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#14

Post autor: norp »

W parach sportowych chciałbym aby dominacja rosyjska została przełamana przez Chińczyków S/H ewentualnie Tarasowa/Morozov zawalczyli ale to może być trudne.

W parach tanecznych bardzo ale to bardzo ściskam kciuki za Gabi i Guilema. Jak dla mnie są kompletnymi tancerzami.
4 lata temu pechowo przegrali chociaż dzięki temu ucieszyli się fani Virtue/Moir. Taki jest sport.

Wśród solistek stawiam na Trusova. A co tam niech skoczy
4 quady i potrójnego axla w dowolnym i zawalczy z Kamila. Scherbakova raczej kart rozdawać nie będzie.

Wśród solistów Nathan raczej jest poza zasięgiem jeśli pojedzie na 80% swoich możliwości.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#15

Post autor: blue cat »

blue cat pisze: ↑23 godziny temu
Dzięki za rozpiskę, a jeszcze mam pytanie - czy my tu w Polsce podlegamy pod "Spain, France, Italy, Germany" czy "Finland, Latvia, Lithuania"?:)

To pierwsze (CET).
Dzięki :) Ja przede wszystkim chciałabym żeby znowu Covid nie mieszał i nie było nagłych wycofań. Niech wszyscy którzy się zakwalifikowali mają szansę wystąpić. Chyba najbardziej czekam na pojedynek P/C z S/K - może być ciekawie, kibicuję P/C ale oceny S/K w tym sezonie skłaniają do wniosku, że kolejność miejsc na podium może nie być taka oczywista...


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie”