Igrzyska Olimpijskie

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#316

Post autor: yenny »

Tommek, to co dobre i "w czym komu dobrze" wie też Marie - France Deubril ze swoim zespołem :-) Inne podejście, inne metody, a popatrz - efekty takie same w sumie. Złoto i brąz, czyli 2 medale w tańcach idnywidulanie, srebro w drużynówce wywalczone przez dwie pary z jej szkoły, do tego pomaga w parach sportowych - wypisz wymaluj Eteri :-D (żartuję)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Igrzyska Olimpijskie

#317

Post autor: kasik8222 »

Już wspominałam, ale powtórzę. Dzięki mojej ukochanej dyscyplinie odkryłam muzykę Abla Korzeniowskiego. Nie wiem już który raz dziś słucham "Dance for me Wallis". Dlaczego ten Pan jest w Polsce tak mało znany? Przecież ten kawałek jest genialny. Gubanova miała nosa.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#318

Post autor: yenny »

Kasia, słuchaj rmf classic, tam Korzeniowskiego jest "po kokardke"

Ws. osiągnięć TeamMFD&co zapomniałam o jej parze z Japonii, (nie) ostatecznie brązowych medalistach.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
tommek
Posty: 9
Rejestracja: 2 lata temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#319

Post autor: tommek »

Yenny, dopiero po latach przerwy wróciłem do oglądania tanców i generalnie z tego tematu wypadłem. Niestety, nie będzie już tego do było w latach 90-tych i cięzko mi się z tym pogodzić. Próbuję na nowo się przekonać do tańców, zobaczymy. kasik8222 aż mnie ciary przechodzą jak do tej muzyki jadą Cain-Gribble & LeDuc

swoją drogą fajne efekty daje takie filmowanie przejazdu zawodników z poziomu lodowiska
Odkrylem tą muzykę dzięki Medvedevej - też kawał dobrej roboty; program się na długie lata obroni (no może poza "lutzem")


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Igrzyska Olimpijskie

#320

Post autor: kasik8222 »

Apropo Leduca, gdyby to kogoś w ogóle interesowało, to dziś natrafiłam na informację, że on jest niebinarny. Jak oglądaliście serial "Billions" i kojarzycie postać Taylor, to wiecie o co kaman. W każdym razie oni są ostatnio jednymi z moich ulubieńców. Tak jak Katia jest takim moim ulubionym krasnalem tego sportu.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#321

Post autor: yenny »

Nie oglądam Biliona, ale czytając ostatnio książkę pt. "Gujcio", natrafiłam tam na osobę niebinarna i "kmnię bazę" :]


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
tommek
Posty: 9
Rejestracja: 2 lata temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#322

Post autor: tommek »

A'propos niebinarności Leduca, to dosyć chamsko na ten temat się wyraził Aleksander Zhulin, ale po nim w sumie można się było tego spodziewać:
https://fs-gossips.com/alexander-zhulin ... knows-who/
Co ciekawe, Tatiana Tarasova, wydawałoby się kobieta z innego pokolenia/świata, podeszła do tego z normalnie, po ludzku:
https://fs-gossips.com/tatiana-tarasova ... -olympian/


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#323

Post autor: yenny »

Tommej, to co było nie wróci,a o kunszcie trenerskim szkoły Marie France, jej męża Patricka i Romaina Hagenauera niech świadczy to, że na 24 startujące w tych ZIO w kategorii tańców pary, aż 11 było z ich szkoły. od kilku lat jej podopieczni dominująvw tej konkurencji.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
tommek
Posty: 9
Rejestracja: 2 lata temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#324

Post autor: tommek »

Yenny, tak słyszałem w czasie komentarza do zawodów, a poza tym stale widziałem w kiss&cry te same osoby towarzyszące zawodnikom, więc zakumałem, że tam, tj, u tych trenerów, jest chyba około połowa par taneczych sposród tych liczących się na świecie.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#325

Post autor: yenny »

Bo Tarasowa już chyba wszystko w życiu widziała, a Zulin to dla mnie prostak. Sorry, tak myślę. Obok Morozowa naczelny lowelas w łf.

Za to w USA zadyma, bo ukazał się artykuł (w poczytnym, amerykańskim piśmie) o tym, że za dużo wschodnioazjatyckich amerykańskich reprezentantów w łf, że zdominowali konkurencję.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#326

Post autor: yenny »

Chyba cały świat oprócz Rosjan u nich trenuje. Do niedawna byli w tej szkole i nasi reprezentanci, Justyna Plutowska z Jeremim Fleminem. Jak widziałam ich na zawodach z Patrickiem albo Rimainem w k&c to miałam ciary ☺️


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

Igrzyska Olimpijskie

#327

Post autor: Hortensja »

Obejrzałam końcówkę dowolnego pan plus te przepychanki przedpodiumowe- o ludzie, cóż tam się wyprawialo! Najlepsze było to ze oficjalna wersja na żywo była taka ze Trusova rozpacza po przejeździe Kamili a jednocześnie Marina Anissina im tłumaczyła co ona rak naprawdę mówi, ups! ;p Powiem wam ze dobrze się stało, trochę poruszenia się przyda.

Co do par sportowych- Maegan Duhamel powiedziała ze dla S/H to dowolny jest problematyczny. Bo skoki maja łatwiejsze i jeszcze Sui ma problem żeby skoczyć. T/M tez do bezbłędnych nie należą. Wiec w dowolnym to jeszcze dużo się może zdarzyć.

Łabędź B/K bardzo mdły, ten od Pavliuchenko/Khodykin dużo bardziej mi się podobał, kurcze, mam nadzieje ze ich czas jeszcze nadejdzie.

A co do Eteri- ja pisałam na początku współpracy T/M z nią ze to może nie jest takie głupie- No bo technikę to oni maja, a potrzebują dyscypliny i trochę kopa w tyłek żeby pokazac co umieją. A to jednak są dorośli ludzie wiec takiej krzywdy im nie wyrządzi. Wiecie, ja studiowałam na ASP, uczyłam się w szkołach muzycznych, wiec napatrzyłam się na różne sytuacje! I miałam No takiego kolegę co mówił ze on to lubi swojego profesora od malarstwa bo jemu jest potrzebne żeby ktoś mu tak jak on mówił „Marcin, ten obraz to g…”. Tylko ze to był już dorosły człowiek, student. Natomiast właśnie jesCZe na etapie szkoły to te dzieci są kruche. Wiec to są różne sytuacje.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#328

Post autor: blue cat »

A słyszał ktoś może od którego sezonu ma potencjalnie wejść podwyższenie wieku seniorskiego, o ile zostanie przegłosowane? Bo jeżeli już od następnego, to co z Kamilą i innymi 15-16 latkami, które są już w seniorach? Przecież chyba nie spadną z powrotem do juniorów, prawo nie może działać wstecz. Pytam w kontekście tego, że są plotki żeby to już weszło od następnego sezonu, chyba muszą być jakieś przepisy przejściowe dla aktualnych 15-16 latków.


norp
Posty: 70
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#329

Post autor: norp »

I pomyśleć że Trusova zdobyła medal juz jako wlasciwa wiekowo seniorka😛 A tak swoją drogą ta cała Rosja i wypowiedzi niektorych rosyjskich mocarzy łyżwiarstwa są tak żenujące że czasami mam ochotę ich wszystkich rozstrzelać.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#330

Post autor: yenny »

Zaczęło się :) Oglądałam na euro, ale przeniosłam się na tvp, bo na euro zamiast pary niemieckiej mamy reklamy :[
Choć może lepiej było nie oglądać <zalamka> co oni wyprawiają???


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie”