Igrzyska Olimpijskie

Alex_92
Posty: 2
Rejestracja: 2 lata temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#331

Post autor: Alex_92 »

W Rosji widać nikt nie przejmuje się tym, że u zawodniczki wykryto niedozwoloną substancję. Winne są zachodnie media, które ją "zaszczuły". W nagrodę dostanie odznaczenie państwowe. No istny cyrk i żenada.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#332

Post autor: yenny »

Na tych zio mówi się, że lepiej mieć dodatni wynik antydopngowy niż covidowy. Skandal.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#333

Post autor: yenny »

Kolejna afera w amerykańskim łyżwiarstwie - Aleksa i Brandon mają problem - w sp jechali z utworu "House of the Rising Sun" w coverze grupy Heavy Young Heathens. Muzycy postanowili teraz pozwać łyżwiarzy za naruszenie praw autorskich i wykorzystanie utworu bez pozwolenia.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Igrzyska Olimpijskie

#334

Post autor: kasik8222 »

Alex_92 pisze: 2 lata temu W Rosji widać nikt nie przejmuje się tym, że u zawodniczki wykryto niedozwoloną substancję. Winne są zachodnie media, które ją "zaszczuły". W nagrodę dostanie odznaczenie państwowe. No istny cyrk i żenada.
Nic nowego. Jak Słucka przegrała złoto z Sarah Hughes to odstawiali podobne cyrki. Irina dostała nawet "swoje" złoto w świetle kamer, chyba nawet od samego Putina (mogę się mylić, ale na pewno z rąk rosyjskiej szychy), taka tam propaganda medialna.


Mbh
Posty: 56
Rejestracja: 6 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#335

Post autor: Mbh »

A piosenkarka do której muzyki jechała Wakaba pogratulowała jej potrójnego axla, można i tak. :)
Wracając jeszcze do tematu dopingu to polecam zobaczyć co opublikowało rosyjskie ministerstwo obrony, to jest takie odklejenie że mi się w głowie to nie mieści.
edit: teraz zauważyłam że było to już dwie strony temu, więc usunęłam film żeby nie zaśmiecać strony.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#336

Post autor: yenny »

Mbh pisze: 2 lata temu A piosenkarka do której muzyki jechała Wakaba pogratulowała jej potrójnego axla, można i tak. :)
Klasa.
A Amerykanie lubią się sądzić :-)
O rosyjskich zachowaniach po całym cyrku z Kamilą i dopingiem to już mi się nawet pisać nie chce.

Eric z Vanessą nieco lepiej niż w sp, choć nadal ciężko się ich oglądało.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#337

Post autor: yenny »

Super, super Laura z Marco! Nareszcie znalazła partnera do jazdy! I piękne stroje mieli.
Gruzini też super. Brawo! I tylko im pozazdrościć, mają dobrą solistkę, solistę, parę taneczną i jak mowi pani Sierocka aż trzy pary sportowe. <szok>

A na tvp powtórka programu Doroty i Mariusza Siudków z SLC z 2002 roku. Fajnie. Pełniutkie trybuny. Ech, nie dość, że kontrast w jakości transmisji, to w ogóle ta atmosfera. I komentarz pani Marii Zuchowicz, którą miałam okazję poznać i mam autograf :-)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Igrzyska Olimpijskie

#338

Post autor: kasik8222 »

Pani z Eurosportu nie jest na bieżąco i ciągle twierdzi, że Volosozhar spodziewa się drugiego dziecka. Dziecko ma już rok...


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#339

Post autor: yenny »

To pan Babiarz jest nieco do przodu, bo się zastanawiał czy już się urodziło :-)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#340

Post autor: tatianalarina »

@Hortensja Eteri tak właśnie mówiła w tym niesławnym wywiadzie telewizyjnym, że od pochlebiania łyżwiarkom są inni, a ona mówi prawdę. Tylko sposób mówienia prawdy trzeba dostosować do odbiorcy. Trańkow mógł słownictwem koszarowym rugać Morozowa na Mistrzostwach Rosji, bo mówił to dorosły chłop do dorosłego chłopa. Zresztą trochę wzburzenie Maksa rozumiem, bo, cytując jego wyrażenie, "spyerdolone podnoszenie" może być bardzo niebezpieczne. A jak zobaczyłam, jak uronił łezkę po wczorajszym przejeździe, to prawie mu przebaczyłam.

Zresztą Eteri nie krytykuję za bycie oschłą czy nieprzyjemną, tylko tzw. całokształt, czyli ogólne wdupiemanie dobrostanu fizycznego i psychicznego zawodników w pogoni za medalami za wszelką cenę. Pokuszę się teraz o tzw. głęboką myśl ;-) - dobry trener to taki, któremu zależy na dobru człowieka, który oddaje się pod jego opiekę (albo oddają go jego rodzice). Człowieka, a nie zawodnika. Więc owszem, chce, aby jego zawodnicy osiągali sukcesy, ale także bierze pod uwagę, że po zakończeniu kariery sportowej przed tymi ludźmi jeszcze całe życie i nie jest mu obojętne, czy w to życie wejdą ze zniszczonym zdrowiem fizycznym i psychicznym, czy jednak nie.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#341

Post autor: yenny »

Bardzo dobry program Japończyków. Pewnie, czysto i nie dziwię się ich wzruszeniu. A jak Yuma żywiołowo skakał na trybunach <lol>
Oj, jakie głupie błędy Ashley. Bo całość programu ok, dobrze się ich jako parę ogląda i piękne kombinezony na dodatek.
Aleksa z Brendonem też dobry przejazd! <brawo> Afera im nie przeszkodził, nie było idealnie, ale na pewno udany występ!


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#342

Post autor: Svietka »

Reklamy na Eurosporcie nie do wytrzymania też jestem z p. Babiarzem.
Super Japonia świetny przejazd <brawo>


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#343

Post autor: yenny »

Swietka, żółwik
Najgorsza ta o środkach na potencję. Chyba najczęściej puszczana.
Chińczycy też ok, ale oni są w moim odczuciu po prostu bardzo wyćwiczeni. I tym zastępują artyzm. Np. po tym elemencie, gdy on wiezie ją po lodzie trzymając za nogę a potem ona schodzi na lód, to wygląda to trochę jakby nie udał się jakiś element. Ale program bardzo udany.
I jeszcze jakieś poł godziny i po nerwach <stres> <stres> <stres>

kciuki <prosi>
oj, oj, oj :) <uoee> :( Dima niezadowolony ech
Anastasia i Aleks wytrzymali presję i bardzo dobry program.

O WOW Fleur i Bill <brawo> <brawo> <brawo>


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Igrzyska Olimpijskie

#344

Post autor: kasik8222 »

Trudne zadanie przed Chińczykami. Ich dowolny nie powala, odgrzewane kotlety, ale musi być czysto.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Igrzyska Olimpijskie

#345

Post autor: kasik8222 »

Ciekawe co na te wyniki rosyjska propaganda. Piękne podium.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie”