Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

Filmiki, zdjęcia, fan arty - wszystko co związane z naszymi ulubieńcami

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#466

Post autor: tatianalarina »

@Halka , ja jeszcze do listy wymarzonych tematów muzycznych dodałabym "07 zgłoś się". Poważnie mówię, jest kawałek szybszy do dynamiczniejszej jazdy, jest ten z wokalizą Markowskiego do chwili bardziej lirycznej...


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#467

Post autor: Hortensja »

tatianalarina pisze: 2 lata temu @Halka , ja jeszcze do listy wymarzonych tematów muzycznych dodałabym "07 zgłoś się". Poważnie mówię, jest kawałek szybszy do dynamiczniejszej jazdy, jest ten z wokalizą Markowskiego do chwili bardziej lirycznej...
Tu tu tu tu tuuuu…… Uwielbiam ten serial. Myśle ze Piper i Paul by się w tym odnaleźli ;) Może im podesłać? ;)


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
bege
Posty: 6
Rejestracja: 4 lata temu
Kontakt:

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#468

Post autor: bege »

Love story miało więcej szczęścia do par sportowych, np Kawagushi Smirnof w 2008 czy Muchotowa/Trankov. Wieki temu była też pokazówka Usowej i Zulina. A pamiętacie taką perełkę jak Noce i dnie Ressy i Scotta?


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#469

Post autor: yenny »

Pamiętam <serducho> <serducho> <serducho> Jak Ania robi 1% wyświetleń tańców Tessy i Scotta na yt, to ja robię drugi procent ;)

Hortensja, ja też lubię 07 zgloś się i w zeszłym roku obejrzałam większość powtórek. A za info do muzyki z VaBanque dziękuję, ale myślałam raczej o tańcach i rd, lub ew. dla par sportowych - ta muzyka daje IMO większa pole do popisu dla dwojga.
Hortensja pisze: 2 lata temu
tatianalarina pisze: 2 lata temu @Halka , ja jeszcze do listy wymarzonych tematów muzycznych dodałabym "07 zgłoś się". Poważnie mówię, jest kawałek szybszy do dynamiczniejszej jazdy, jest ten z wokalizą Markowskiego do chwili bardziej lirycznej...
Tu tu tu tu tuuuu…… Uwielbiam ten serial. Myśle ze Piper i Paul by się w tym odnaleźli ;) Może im podesłać? ;)
Koniecznie trzeba :-)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#470

Post autor: tatianalarina »

W sumie był już taki wątek, można do niego wrócić https://www.lyzwyfigurowe.com.pl/viewtopic.php?t=20 W ostatnich latach mamy tendencję do siedzenia w jednym wątku, jak na imprezie, gdzie wszyscy siedzą w kuchni :-) Teraz do niego zajrzałam i hej, marzenia się spełniają, któraś chciała Carol of the Bells i Szabotowa ma do niej w tym roku SP



bege
Posty: 6
Rejestracja: 4 lata temu
Kontakt:

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#471

Post autor: bege »

tatianalarina » 4 godziny temu
W sumie był już taki wątek, można do niego wrócić https://www.lyzwyfigurowe.com.pl/viewtopic.php?t=20 W ostatnich latach mamy tendencję do siedzenia w jednym wątku, jak na imprezie, gdzie wszyscy siedzą w kuchni :-) Teraz do niego zajrzałam i hej, marzenia się spełniają, któraś chciała Carol of the Bells i Szabotowa ma do niej w tym roku SP

ogólnie słusznie, tylko ostatnie wpisy tutaj były 4 lata temu, więc wygaszenie jest oczywiste


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#472

Post autor: yenny »

Czas ożywić temat. A w czym wiedzielibyście Natalię i Maksa, Katię!


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#473

Post autor: kasik8222 »

Chyba już wrzucałam, ale co mi tam


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#474

Post autor: yenny »

Bardzo dobra muzyka dla dwojga. Z dobrą choreo byłby to majstersztyk.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#475

Post autor: tatianalarina »

John Cage 4'33", tylko trzeba będzie troszkę przemontować, żeby pasował do regulaminowej długości ;-)


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#476

Post autor: tatianalarina »

A tak poważnie, to już to wklejałam, ale fajnej piosenkę zawsze miło posłuchać. Szkoda, że nikt nie wziął tego do tegorocznego RD:



kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#477

Post autor: kasik8222 »

yenny pisze: 2 lata temu Bardzo dobra muzyka dla dwojga. Z dobrą choreo byłby to majstersztyk.
Zgadzam się. Muzyka z "Kruka", "Watahy" (Ania Karwan), Tulia, takie "podlaskie" klimaty to kopalnia pomysłów dla polskich zawodników. Skoro tyle się mówi, że wielu łyżwiarzy na igrzyskach korzysta z rodzimych kompozytorów to warto może wyjść poza Chopina i klasykę.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#478

Post autor: yenny »

Obok, Tulia, tak. I też już kiedyś pisałam, piosenki z Metra.
Wataha to raczej bieszczadzkie no ale czaję o co chodzi, muzyką nasza, swojska, z ludową nutą, ale nie przaśna i mogłaby być naprawdę genialne połączenie z dobrą choreografią.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#479

Post autor: blue cat »

Uwielbiam tą piosenkę: Pasowałaby do Katii.
Jak generalnie nie przepadam za musicalami, tak lubię "Tajemnice lasu", nie wiem czy ktoś widział? Chyba jeszcze nie widziałam tego na lodzie, a szkoda.


bege
Posty: 6
Rejestracja: 4 lata temu
Kontakt:

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#480

Post autor: bege »

Wow, jaka radość, że temat odżył. Odniosę się do muzyki z polskich seriali, bo jest świetna, taka bardzo epicka i pasująca zwłaszcza do parowych programów. Wg mnie Stawka i 07 są lepsze niż James Bond, a jak idę Krupówkami i słyszą Janosika (chyba z gabinetu figur woskowych?) to aż przystaję.
Ale to robota raczej dla naszych łyżwiarzy (casusy Pana Tadeusza w wykonaniu Doroty i Mariusza). Może Natalia i Maks?
A z wielkiego świata: czy są jakieś przejazdy zawodowe pod Rzekę księżycową Manciniego? Znam pokazówkę Litwinów, jest świetna, w stylu old Missipi, ale zawody to jednak co innego. A przecież temat aż się prosi... w przyszłym roku walce, chociaż raczej chyba wiedeńskie


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dział medialny”