Igrzyska Olimpijskie

Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#376

Post autor: tatianalarina »

Ja teraz oglądam sobie galę na playerze po kawałku do obiadu, ale Wakaba była jak najbardziej. Jak obstawiałam, Trusowa była asystentką dżina w programie Morisiego. Na razie jeszcze nawet nie dojechałam do końca pierwszej części, ale z tego, co widziałam, najbardziej podobały mi się efekty świetlne do programu PIper i Paula - jechali swój stary short "Vincent", a organizatorzy namalowali światłami na lodzie "Gwieździstą noc" Van Gogha i to był naprawdę efekt wow.

Alysa Liu podobno w ogóle nie miała przygotowanego programu na galę, bo się nie spodziewała, że ją zaproszą. I chociaż to jest miła historia, że wystąpiła dzięki pomocy kolegów i koleżanek - Jean-Luc Baker jej zrobił na kolanie choreografię do jej ulubionej piosenki, Olivia pożyczyła sukienkę - to jednak powtórzę się - wolałabym w jej miejscu zobaczyć Jasona Browna, który nie wiem, czy ma jakiś specjalny program pokazowy w tym roku, bo jego Wiki o tym milczy, ale jest tak doświadczonym łyżwiarzem, że na pewno coś ze swojego repertuaru by wyciągnął


Mbh
Posty: 56
Rejestracja: 6 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#377

Post autor: Mbh »

Halka pisze: 2 lata temu Dla mnie gala medalistów bez udziału publiczności nie ma większego sensu. A czy to prawda, że na gali nie było Wakaby Kiguchi? Ona chyba była piąta i powinna była być.
Była w zastępstwie za Young You, która została wybrana, ale wycofała się z powodu kontuzji.
Swoją drogą w tutaj można zobaczyć zapis, jak nie macie playera: https://sport.tvp.pl/58190539/io-pekin- ... ne-2022022
Niestety tylko druga grupa.


EwaMag
Posty: 67
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#378

Post autor: EwaMag »

Gala jest w całości na YT:


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#380

Post autor: yenny »

<zalamka> Pięknie. Po prostu kurła pięknie...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
dj
Posty: 57
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#381

Post autor: dj »

Obrazek

Mistrzyni Olimpijska! <brawo>


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#382

Post autor: yenny »

??? O co chodzi Dj?


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
dj
Posty: 57
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#383

Post autor: dj »

yenny pisze: 2 lata temu??? O co chodzi Dj?
To obecna Mistrzyni Olimpijska ze swoim pierwszym pucharem. :)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#384

Post autor: yenny »

No ok, tylko mnie się nie otwiera nic - tzn. w telefonie (chrome) widzę, że jest obrazek, który się nie otwiera, w kompie - mozilla - nie widać nic, tylko napis obrazek, normalnie wpisany jako pojednyncze słowo.

A jak chcę Cię zacytować, pojawia się
https://psv4.userapi.com/c237231/u27301 ... KHbfsHEZQw

ten link - jak wklejam go to jest komunikat "page not fund"

Czy tylko ja tak mam? <mysli>


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Igrzyska Olimpijskie

#385

Post autor: kasik8222 »

yenny pisze: 2 lata temu No ok, tylko mnie się nie otwiera nic - tzn. w telefonie (chrome) widzę, że jest obrazek, który się nie otwiera, w kompie - mozilla - nie widać nic, tylko napis obrazek, normalnie wpisany jako pojednyncze słowo.

A jak chcę Cię zacytować, pojawia się
https://psv4.userapi.com/c237231/u27301 ... KHbfsHEZQw

ten link - jak wklejam go to jest komunikat "page not fund"

Czy tylko ja tak mam? <mysli>
Ja też tak mam.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#386

Post autor: tatianalarina »

Ja też tak mam - laptop, Firefox. Ale już zdjęcie, które dj wkleił w "dziale medialnym", widzę.

BTW, nie mogę tego teraz znaleźć, ale już ktoś zrobił mema z tej sceny na konferencji po mistrzostwach Rosji, kiedy jakiś "inteligentny" dziennikarz spytał Szczerbakowej "dlaczego to ty powinnaś jechać na olimpiadę"/


dj
Posty: 57
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#387

Post autor: dj »

dj pisze: 2 lata temu
yenny pisze: 2 lata temu??? O co chodzi Dj?
To obecna Mistrzyni Olimpijska ze swoim pierwszym pucharem. :)
Sorry, a teraz? :]
Obrazek


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Igrzyska Olimpijskie

#388

Post autor: kasik8222 »

Teraz widać


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#389

Post autor: yenny »

Urocze :-)
Nigdy nie sądziłam, że będę się cieszyć z jej złotego medalu. Ale ona podobnie jak Żenia nauczyła mnie by ją docenić, w końcu 3 lata startów na seniorskich imprezach to weteranka... Ciekawe czy będzie dalej startować, to jest pytanie. Jest mistrzynią olimpijską i świata, nie ma złota ME i finału GP. Zobaczymy.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#390

Post autor: tatianalarina »

Może się okazać, że Walijewa będzie musiała oddać jej złoto ME, ale nie uprzedzajmy faktów.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie”