Igrzyska Olimpijskie

musia
Posty: 46
Rejestracja: 7 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#391

Post autor: musia »

A znalazłam nowy przykład dopingu w parach sportowych na igrzyskach. Z Hiszpanii

https://sport.tvp.pl/58660529/pekin-202 ... opingowego


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#392

Post autor: yenny »

Stronę wcześniej pisała o tym Kasia


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
musia
Posty: 46
Rejestracja: 7 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#393

Post autor: musia »

Sorry, umknęło mi pośród postów.


dj
Posty: 57
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#394

Post autor: dj »

yenny pisze: 2 lata temu Urocze :-)
Nigdy nie sądziłam, że będę się cieszyć z jej złotego medalu. Ale ona podobnie jak Żenia nauczyła mnie by ją docenić, w końcu 3 lata startów na seniorskich imprezach to weteranka... Ciekawe czy będzie dalej startować, to jest pytanie. Jest mistrzynią olimpijską i świata, nie ma złota ME i finału GP. Zobaczymy.
A ja uwielbiam ją od dawna. Prawdziwy pracuś, nie ma takiej gibkości i baletowych kończyn jak Waliewa, siły fizycznej jak Trusowa, ślizgu jak Kostorna, ale nie biega po trenerach i z kontrowersyjnymi wywiadami tylko zapiernicza na tym samym lodowisku od 3 roku życia.
Rodzice nie widzieli w niej talentu ani nie mieli co do niej sportowych planów, po prostu przyprowadzili za starszą siostrą, której się spodobało łyżwiarstwo w tv, dali to tej samej, starszej o 2 lata (2002) grupy gdzie musiała nadganiać za starszymi. Gdy siostra skończyła a wyniki były średnie, namawiali ją nawet żeby rzuciła ale uparła się i kontynuowała. W wieku 9 lat przeszła do Eteri ale i tak w wieku 10 lat nie miała ani jednego potrójnego(!) i ta wykopała ją z grupy w końcu 2013! Tak się podciągnęła na innych lodowiskach, że w ciągu pół roku wyuczyła wszystkie potrójne i przyjęto ja z powrotem! Reszta jest historią.
Jest za to bardzo muzykalna, ekspresyjna i ma piękną pracę rąk. Awerbuch marzy o postawieniu jej programu. :)


viviurd
Posty: 13
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#395

Post autor: viviurd »

dj pisze: 2 lata temu
yenny pisze: 2 lata temu Urocze :-)
Nigdy nie sądziłam, że będę się cieszyć z jej złotego medalu. Ale ona podobnie jak Żenia nauczyła mnie by ją docenić, w końcu 3 lata startów na seniorskich imprezach to weteranka... Ciekawe czy będzie dalej startować, to jest pytanie. Jest mistrzynią olimpijską i świata, nie ma złota ME i finału GP. Zobaczymy.
A ja uwielbiam ją od dawna. Prawdziwy pracuś, nie ma takiej gibkości i baletowych kończyn jak Waliewa, siły fizycznej jak Trusowa, ślizgu jak Kostorna, ale nie biega po trenerach i z kontrowersyjnymi wywiadami tylko zapiernicza na tym samym lodowisku od 3 roku życia.
Rodzice nie widzieli w niej talentu ani nie mieli co do niej sportowych planów, po prostu przyprowadzili za starszą siostrą, której się spodobało łyżwiarstwo w tv, dali to tej samej, starszej o 2 lata (2002) grupy gdzie musiała nadganiać za starszymi. Gdy siostra skończyła a wyniki były średnie, namawiali ją nawet żeby rzuciła ale uparła się i kontynuowała. W wieku 9 lat przeszła do Eteri ale i tak w wieku 10 lat nie miała ani jednego potrójnego(!) i ta wykopała ją z grupy w końcu 2013! Tak się podciągnęła na innych lodowiskach, że w ciągu pół roku wyuczyła wszystkie potrójne i przyjęto ja z powrotem! Reszta jest historią.
Jest za to bardzo muzykalna, ekspresyjna i ma piękną pracę rąk. Awerbuch marzy o postawieniu jej programu. :)
Czyli to prawda że "najlepsza" trenerka na świecie nie umiała nawet nauczyć jej skakać <mysli>


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#396

Post autor: tatianalarina »

Ha ha @viviurd , w punkt. Bardzo podobną opowieść (rodzice musieli wynająć prywatnego trenera, który nauczył dziewczynę skakać potrójne) czytałam o jakiejś juniorce Eteri, tylko już nie pamiętam, której. Czyli cała chwała dla Sambo-70, a porażki zwalamy na innych.


dj
Posty: 57
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Igrzyska Olimpijskie

#397

Post autor: dj »

viviurd pisze: 2 lata temuCzyli to prawda że "najlepsza" trenerka na świecie nie umiała nawet nauczyć jej skakać <mysli>
Myślę, że skakać to raczej uczą Dudakov z Gleikhem - byli w końcu solistami w przeciwieństwie do Eteri. ;-)
Po drugie, to był sezon olimpijski 2013/14 i nie mieli czasu na problemy dziewięciolatki z potrójnymi.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie”