Wojna na Ukrainie

Czyli wszystko to co nie pasuje do innych kategorii :)

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Wojna na Ukrainie

#16

Post autor: blue cat »

Niech Bóg czuwa nad Nastią i nad wszystkimi ukraińskimi łyżwiarzami i łyżwiarkami których dotknęła ta wojna. Niestety obawiam się że wielu z nich możemy nie zobaczyć już na lodzie - nie myślę o najgorszym, ale trudno będzie odbudować karierę po takich doświadczeniach. A swoją drogą, zastanawiam się, czy może PZŁF mógłby udzielić pomocy młodym ukraińskim łyżwiarzom którzy uciekają - chodzi o trenowanie na naszych lodowiskach i w naszych klubach. Bardzo bym chciała żeby tak się stało, serce mi krwawi na myśl o dzieciakach które muszą porzucić marzenia sportowe i nie tylko sportowe przez kaprysy jakiegoś gnojka.
A swoją drogą, MKOL jednak zachował się przyzwoicie - niech FIFA bierze przykład:
https://sportowefakty.wp.pl/zimowe/9878 ... -dzialania


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Wojna na Ukrainie

#17

Post autor: yenny »

FIFA się trochę zrehabilitowała, niestety związek siatkówki się skompromitował.
Tu u nas na wschodzie widzimy na własne oczy co ta wojna robi z ludźmi i uważam, że cały świat musi teraz okazać siłę. A Ukrainie życzę by to wszystko jak najszybciej się skończyło. Już nawet nie mam siły na nerwy


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Wojna na Ukrainie

#18

Post autor: blue cat »

Na szczęście FIVB też się ogarnął - MŚ odebrane Rosji.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Wojna na Ukrainie

#19

Post autor: blue cat »

No i wreszcie właściwą decyzję podjęło ISU - wszystkie zawody, łącznie z MŚ bez Rosjan i Białorusinów do odwołania.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Wojna na Ukrainie

#20

Post autor: yenny »

I bardzo dobrze.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Hyde Park”