"Starocie" czyli Lillehammer i przed Lillehammer

Filmiki, zdjęcia, fan arty - wszystko co związane z naszymi ulubieńcami

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
Dzika Róża
Posty: 85
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#46

Post autor: Dzika Róża »

Dokładnie, zawsze odnosiłam wrażenie, że amerykańscy łyżwiarze mają jakichś specjalistów od PR :) Poza tym tak łatwo odróżnić jest łyżwiarzy zza oceanu od Europejczyków... Pod względem wyglądu, strojów, techniki, wywiadów...


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#47

Post autor: kasik8222 »

Jedno jest niezmienne tj. Tatiana Tarasova stojąca za bandą w swoim futrze :mrgreen:


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#48

Post autor: ivi »

Zresztą 10 lat po upadku komunizmu, Dorota i Mariusz też spotykali się z reakcjami ludzi zza oceanu typu "Gdzie jest Polska?" (wiem, że to nie jesteśmy centrum wszechświata,ale...) albo "Jak to jest trenować w Auschwitz?" Dorota mówiła, że amerykańskim dziennikarzom oczy wychodziły z orbit, że Polacy trenują w Oświęcimiu, bo kojarzyli wszystko ze spalona ziemią.
Amerykanie słyną z ignorancji.


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#49

Post autor: ivi »

Ja znam ich tylko od strony "łyżwiarskiej", nie wiem, jacy byli w życiu prywatnym
No i fajnie, że kierujesz się wyłączne tym, co prezentują na lodzie. To jest prawidłowa postawa. :)
Ale o Grishuk warto poczytać czy posłuchać z nią wywiadów. Nie da się chyba być wobec niej obojętnym.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#50

Post autor: kasik8222 »

W świecie łyżwiarskim to co "prywatne" bardzo często przenika się z tym co "zawodowe" zwłaszcza w konkurencjach parowych :P


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#51

Post autor: ivi »

To musicie zobaczyć



Co za diwa :D


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#52

Post autor: kasik8222 »

ivi pisze:To musicie zobaczyć



Co za diwa :D
Już widziałam ;) Uwielbiam je obie :P . Baiul to jedna z moich pierwszych łyżwiarskich fascynacji. Obie miały osobowość i swoje za uszami. Grishuk trochę się uspokoiła i przestała zgrywać Monroe po urodzeniu córki, chyba na dobre pożegnała sie też z platynowym blondem. A Baiul dalej ma swoje mniejsze i większe problemy, szkoda dziewczyny.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#53

Post autor: kasik8222 »

Grzesiu i bezcenna reakcja w K&C


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#54

Post autor: ivi »

bezcenna reakcja w K&C
rzeczywiście :D


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#55

Post autor: kasik8222 »

Pakhomova/Gorshkov i kolejna odsłona "Maskarady"
Jak starocie to po całości ;)


kibic
Posty: 75
Rejestracja: 10 lat temu

#56

Post autor: kibic »

kasik8222 pisze:Pakhomova/Gorshkov i kolejna odsłona "Maskarady"
Jak starocie to po całości ;)
Rzeczywiscie starocie. I bardzo mile wspomnienia. 8-)


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#57

Post autor: ivi »

Pakhomova/Gorshkov i kolejna odsłona "Maskarady"
Jak starocie to po całości ;)
Wiem, że to byli mistrzowie, ale ich żadnego tańca nigdy wcześniej nie widziałam (zbyt odległe czasy). Youtube to super sprawa! Muszę przyjrzeć się jeszcze innym starociom:)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#58

Post autor: kasik8222 »

Petrenko-bohater :P


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#59

Post autor: kasik8222 »

Jedno ze wspanialszych wspomnień z dzieciństwa. Kocham ten program. Zobaczyłam go pierwszy raz w wersji galowej, ale nie mogę odszukać na youtube :( . To jeden z tych występów, który mama nagrała mi na kasetę VHS. Wałkowałam do znudzenia. Nie mogłam wyjść z podziwu jak można zakręcić TAKI piruet 8-) . Pamiętam jeszcze program pokazowy do mołdawskich tańców ludowych gdzie kombinacje piruetów były najważniejszym punktem programu. Dla dzieciaka jakim wtedy byłam to był istny kosmos, coś niepojętego, nie z tego świata.

To właśnie jeden z 10 programów które bym wybrała gdybym miała oglądać tylko 10 do końca swojego życia :mrgreen: .


Awatar użytkownika
marta280189
Posty: 47
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#60

Post autor: marta280189 »

Ja Łyżwiarstwo zaczęłam oglądać w 1999 roku tak na poważnie wcześniej tylko zerkałam :)
Jednak mam też kilka ulubionych programów sprzed 1994 roku wszystko starałam się nadrobić na youtube :)
Jeden z moich ulubionych tańców z tamtego okresu to występ olimpijski Klimova Ponomarenko w 1992.




ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dział medialny”