Mistrzostwa Świata

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Mistrzostwa Świata

#77

Post autor: yenny »

Najgorsze są komentarze pod. Szkoda słów.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Mistrzostwa Świata

#78

Post autor: blue cat »

Yenny, mi też ręce opadają, ale nie nad polskimi czytelnikami, tylko nad tym, że nie wyłączono komentarzy, co zrobiła większość portali informacyjnych. Niestety jesteśmy celem zmasowanego ataku rosyjskich trolli, które starają się siać dezinformację, wzbudzić nienawiść do Ukraińców, określać ich jako "nazistów", fałszować historię i przedstawiać ZSRR jako wyzwolicieli, pisać o rzekomych "przywilejach" dla uchodźców, wmawiać, że NATO jest nam niepotrzebne bo i tak nam nie pomoże itp. - jest tego mnóstwo, a walka z tym to niestety walka z wiatrakami, bo co rusz pojawiają się nowe konta. Tak więc te wpisy na moje oko bynajmniej nie świadczą o poziomie polskiego społeczeństwa, tylko o tym, jak bardzo putinowskie trolle starają się wyszukać choć jeden fragmencik internetu poruszający tematy ukraińskie, żeby przypuścić atak.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Mistrzostwa Świata

#79

Post autor: yenny »

No ja właśnie o tym pisalam, mogłam rozwinac mysl. I szkoda, że nie jest wyłączona możliwość pisania komentarzy pod artykulami, bo niestety osoby czytające takie komentarze wyrabia sobie jakieś dziwne poglądy.
Na naszym forum też pojawił się wpis o podobnej wymowie - dotyczył min. Ivana i Maksima. Musiałam zbanować piszącego/piszącą... To nie był rosyjski boot, to była osoba piszącą z nami od dawna ...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Mistrzostwa Świata

#80

Post autor: tatianalarina »

Ktoś się pytał wcześniej, za co polska para miała takie odjęcia - otóż -1 za przetrzymane podnoszenie i -2 za złą muzykę - mógł być jeden utwór swingowy, a były dwa. Takie błędy naprawdę są wkurzające, bo o ile na lodowisku może zdarzyć się wszystko, to tutaj było złe planowanie przed występami. Dziwne, że nie zauważyli tego sędziowie na Warsaw Cup, chyba że zbyt byli zajęci obsypywaniem punktami Diany i Gleba.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Mistrzostwa Świata

#81

Post autor: yenny »

Sędziowie mają czasem spóźniony zapłon albo inne przyczyny są powodem, że w ostatniej niemal chwili widzą błędy. Kilka lat temu było tak z Natalią i Maksem, cały sezon program był ok, a na MŚ okazało się, że podnoszenie za długo trwa czy "wykryto" inny błąd.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
mat
Posty: 92
Rejestracja: 2 lata temu
Kontakt:

Mistrzostwa Świata

#82

Post autor: mat »

Sakamoto, Kaori
Last edited by mat 2 lata temu, edited 1 time in total.


Awatar użytkownika
mat
Posty: 92
Rejestracja: 2 lata temu
Kontakt:

Mistrzostwa Świata

#83

Post autor: mat »

mat pisze: 2 lata temu
yenny pisze: 2 lata temu A Kaori - cóż, nie od razu ją polubiłam. Tzn ja ją lubiłam od początku, była taka żywiołowa i inna niż jej koleżanki, potrafiła się cieszyć i smucić i pokazać to. Na lodzie róznie bywało, były dobre i słabe występy. Oglądałam ją z przyjemnością, ale bez emocji. W ostatnich latach zaczęłam jej kibicowac i bardzo, bardzo cieszy mnie jej złoto.
Miałem tak samo, na początku to nawet ją trochę deprecjonowałem myśląc, że tak "siłowo" jeździ. Dopiero później jak zobaczyłem jej program do muzyki z matrixa - zaczęła przykuwać moją uwagę i mocno ją wówczas doceniłem. Ten program miał swój charakter, wplotła w nim sporo element z tego filmu. A ten numer z odchylaniem się jak Neo przy strzałach czy z nogą nad sędziami - wyśmienity: https://www.youtube.com/watch?v=9f76E9NqOo8. Później w tegorocznej olimpiadzie zasłużenie zdobyła brązowy medal a na mistrzostwach świat potwierdziła swoją klasę zdobywając zło. Ma w sobie dużo energii, życia i sporo emocji - bardzo przeżywa swoje występy i potrafi okazywać radość z dobrych wyników.
Lubię cały jej program ale uwielbiam oglądać fragment jej występu od 2:53 vide:
)
- trwa to około 10 sekund a w nim wyśmienicie reaguje na każdy dźwięk muzyki, na każdy jej niuans, arcydzieło!
Czy komuś jeszcze wpadł w oko ten kawałek? :)


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Mistrzostwa Świata

#84

Post autor: Halka »

Ja też bardzo lubię jej program zwłaszcza od mniej więcej środka, w miarę, jak muzyka przyspiesza tempa. Kiedyś pisałam, że nie jestem fanką tej serii Zniewolona, Zbuntowana itd., bo tylko pierwsza część była, powiedzmy, że dobra i ciekawa, natomiast w miarę kolejnych dokrętek ta seria do równia pochyła i nie polecam oglądać, mimo fajnej aktorki w głównej roli i przystojnego Theo Jamesa (co z tego, że przystojny, ale jako aktor to niestety drewno i tyle). Na muzykę nie zwróciłam uwagi, a tu proszę, Kaori z tej muzyki coś wyciągnęła. Myślę, że to zasługa francuskiego choreografa, niedawno na Youtube oglądałam filmik, jak wygląda praca tego choreografa na lodzie i były pokazywane kulisy wspólnejpracy z Kaori.
Ten program bardzo ładny, ale chyba Matrix podobał mi się bardziej. Oczywiście jest to też ocena tego filmu, zwłaszcza pierwszej części. Film braci (sióstr) Wachowskich miał oryginalny scenariusz bardzo dobre aktorstwo i muzykę, która bardziej zapadała w pamięć.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Mistrzostwa Świata

#85

Post autor: yenny »

Ja filmu nie oglądałam, bo po przeczytaniu pierwszego tomu książki nie miałam ochoty. Książka jest jedną z najsłabszych jakie w życiu czytałam, drugi tom odrzuciłam po przeczytaniu pierwszego rozdziału i nie wróciłam czytania, choć rzadko nie kończę ksiązki, którą zaczełam.
A muzyka jest nawet spoko, najważniejsze, że to nie kolejna Carmen, łabądź czy inna upiorzyca :-) ZAsłużyła dziewczyna na złoto mś, na medale. Nie ma 15-16 lat, startuje od kilku sezonów, pokazała, ze po słabszym sezonie potrafi walczyć i za to ją lubię.
Zresztą, nie raz pisałam, że wolę te łyżwiarki, które oglądam latami, mogę widzieć jak się zmieniają, doskonalą, walczą, a nie jednoroczne/dwuletnie gwiazdki.

Mat - obrazek z avatara <serducho> <serducho> <serducho>


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
mat
Posty: 92
Rejestracja: 2 lata temu
Kontakt:

Mistrzostwa Świata

#86

Post autor: mat »

yenny pisze: 2 lata temu Zresztą, nie raz pisałam, że wolę te łyżwiarki, które oglądam latami, mogę widzieć jak się zmieniają, doskonalą, walczą, a nie jednoroczne/dwuletnie gwiazdki.
Tak jest. Te gwiazdki, to przeważnie z Rosji z klubu Sambo 70. Mam nadzieje, że to się skończy i na najbliższym kongresie ISU zostanie przegłosowana poprawka podnosząca wiek łyżwiarek - najpierw do 16 lat a potem do 17. To na pewno nie jest w smak trenerce z tego klubu, która uważa że termin przydatności łyżwiarek to tak do 17 roku życia, bo później ciało dziewczynki przemienia się w ciało kobiety a to utrudnia piruety akrobatyczne i skoki.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie”