Oczekiwania/Typy/Potencjalne szanse

Rosja, Sochi, 6-20.02.

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#16

Post autor: rzepecha »

Haley452 pisze:Mnie najbardziej śmieszyło to, że ona była promowana jako kandydatka do medalu jeszcze zanim cokolwiek wygrała. Teraz przynajmniej jest mistrzynią USA, ale wcześniej? Totalnie nie kumam ekscytacji tą dziewczyną. Mam nadzieję, że Ashley pozbiera się do kupy i to ona będzie w Sochi najwyżej sklasyfikowaną Amerykanką. Zupełnie nie przeszkadzałoby mi, gdyby pojechała zawody życia i stanęła na podium.
Gold świetnie się sprzedaje - blondwłosa nastoletnia piękność z przyklejonym hollywoodzkim uśmiechem. Nawet imię i nazwisko ma wspaniałe i nad hasłem promującym długo nie trzeba myśleć. A żeby Amerykanie oglądali łf, to muszą mieć kobiecą bohaterkę.

Ale faktem jest, że skacze świetnie, wysokość ma ponadprzeciętną na skokach. Liczę na to, że coś ciekawego z niej będzie - w przyszłości.

A medal dla Ashley, jak najbardziej :mrgreen:


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#17

Post autor: joasia »

kurcze, ja też nie wiem, co się dzieje z V/T- wydaje mi się, że po prostu nie wytrzymują presji, może też twitter i instagram nie na dobre im wychodzi-ale nie wierzę, że nie zbiorą się do kupy.
Co do Amerykanek, ja też wolę Ashley od Gracie Gold. Jazda Gracie jest jeszcze juniorska, Ashley dla mnie ma większy power i dojrzałość, ale jakoś Amerykanek na podium nie widzę, bo będzie bardzo ciasno.
Chciałabym medalu dla Akiko, najbardziej oczywiście złotego, choć byłoby to najbardziej nieoczekiwane zwycięstwo.
A w ogóle to chciałabym aby sport wygrał, a nie ranking czy łyżwiarska renoma. Ma się liczyć tylko dyspozycja dnia, a nie opinia o zawodniku!!! Przez takie sędziowie wielu widzów odsunęło się od łyżwiarstwa i przez to ja jestem skazana na youtube, a nie transmisje na żywo!!


joasia
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „ZIO - Sochi 2014”