O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1876

Post autor: blue cat »

Mnie przeraża, że nawet w Zachodniej Europie rosyjska propaganda trafia na podany grunt. No bo przecież jakim prawem Nato się rozszerza na wschód bla bla bla. Statystyczny Francuz to nawet Ukrainy na mapie nie umie pokazać, a ta cała wojna jeszcze mu przeszkadza pić kawusię w kawiarni, no straszne.
Mnie też przeraża, ale niestety nie dziwi. To samo było przed II wojną światową, zarzucano nam że nie potrafimy ustąpić Hitlerowi, Czechosłowację po prostu rzucono na pożarcie, prominentni zachodni politycy i ludzie kultury zarzekali się że nie będą "umierać za Gdańsk". Oni po prostu myślą, że są daleko, że to ich nie dotyczy i łudzą się że jak się Putinowi da trochę dolarów za ropę i gaz to się uspokoi. Niestety tego rodzaju ludzie się nigdy nie uspokoją dopóki nie zawładną całym światem, a ci wszyscy którzy teraz powtarzają jakieś bzdety o "ujadaniu NATO pod drzwiami Rosji" (niestety jest to dosłowny cytat z papieża) obudzą się dopiero wtedy, kiedy będą mieć ruskie rakiety nad głową, a ruskich sołdatów u drzwi swojego domu.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1877

Post autor: yenny »

Tarasowa jest u mnie skreślona, a szkoda. Nie sądziłam też, że poczuję cień sympatii do Eteri... Cóż, wojna zmienia wszystko. Polecam Historię bez cenzury na yt,
chyba to ten odcinek, w którym Wojtek Drewniak pokazuje jak podobnie wygląda to co się dzieje teraz, z tym co się działo w latach 30tych :| .
Historia niestety lubi się powtarzać...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1878

Post autor: tatianalarina »

Poszła plotka po Twitterze, że Wiktor Petrenko właśnie występuje w Soczi w show Tatiany Nawki :-(


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1879

Post autor: yenny »

Im dłużej ta wojna trwa to coraz bardziej mnie przeraża to co się wokół dzieje. Ja rozumiem, że rosyjscy łyżwiarze chcą jakoś uprawiać sport i dalej żyć ale Pietrenko???? Masakra.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1880

Post autor: kasik8222 »

https://www.onet.pl/sport/onetsport/ukr ... h,d87b6cc4
Mój idol z dzieciństwa, facet na którego punkcie miałam fioła jako 10-latka, człowiek, który całe dorosłe życie mieszka z USA i tam wychowuje swoją córkę. Oksana Baiul, osoba, którą uwielbiam do dziś i która murem stoi za Ukrainą, podkreślając przy tym, że nie ma w niej nienawiści do zwykłych Rosjan, była z kolei w komitecie poparcia Donalda Trumpa i do dziś nie rozumiem jak jedno można łączyć w drugim. Jeszcze wiele mnie zdziwi, tego jestem pewna.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1881

Post autor: kasik8222 »



acb
Posty: 3
Rejestracja: 2 lata temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1882

Post autor: acb »

Jej reakcja na te słowa znacząca... W zasadzie niczemu nie zaprzeczyła, tylko zaatakowała go osobiście :)


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1883

Post autor: Halka »



Jedna z najpiękniejszych łyżwiarek właśnie zgodziła się wyjść za mąż za swojego ukochanego, który oświadczył jej się w Sochi na zakończenie lodowego show Ilii Awierbucha. Miłości młodej parze każdego dnia!!


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1884

Post autor: kasik8222 »

A kto to, bo nie widzę?


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1885

Post autor: Halka »

Piszą, że chłopak nazywa się Vlad Malinin/Malinow (napisali raz tak, a raz tak, więc wielkie brawa dla dziennikarzy) i jest krewnym trenerki Swietłany Sokołowskiej.


Awatar użytkownika
mat
Posty: 92
Rejestracja: 2 lata temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1886

Post autor: mat »

Efektowne oświadczyny i ten dron latający wokół nich.
Dobrze pamiętam program krótki pięknej Oli STIEPANOWEJ i Iwana z Pekinu - wyglądała tam bardzo ponętnie :) Iwan też dobrze z nią kontrastował.

Poniżej oświadczyny z innego ujęcia:


do kompletu brakuje jeszcze ujęcia z drona :)


Awatar użytkownika
Ania
Posty: 212
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1887

Post autor: Ania »

Kolejna dawka hańbiących, prorosyjskich njusów...
Podczas gdy Eteri sugeruje władzom ISU zamrożenie rankingów światowych ze względu na „niemoralne wykluczenie z zawodów rosyjskich dzieci”, narzeczony Eleny Ilinykh – tancerz baletowy Sergiei Polunin – zrobił sobie trzy nowe tatuaże z wizerunek wodza putina na piersi...
Margaricie Drobiazko grozi natomiast odebranie litewskiego obywatelstwa oraz wszystkich nagród państwowych przez wzgląd na jej udział w show organizowanym przez Tatianę Navkę...
Płakać mi się chce, bardzo wysoko ceniłam pod względem sportowym dwie wyżej wymienione panie...


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1888

Post autor: yenny »

Oj tak Aniu 🥺 i mnie jest przykro, najpierw Pietrenko, teraz Drobiazko... Masakra jak zaczynają olewać wojnę i występować "ku chwale" Serio nie ma innej możliwości zarobku?

https://przegladsportowy.onet.pl/sporty ... ii/zczmvc9


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1889

Post autor: tatianalarina »

Z wiadomości matrymonialnych: Kurt Browning ożenił się z Alissą Czisny.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1890

Post autor: kasik8222 »

tatianalarina pisze: 2 lata temu Z wiadomości matrymonialnych: Kurt Browning ożenił się z Alissą Czisny.
OMG, niektóre pary mnie zadziwiają z samego faktu jak się dobrali.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”