Nowinki, zmiany trenerów etc

Zmiany trenerow, nowe programy, kontuzje, regulaminy...
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#31

Post autor: tatianalarina »

Bradie Tennell wyjechała do Nicei trenować z Benoit Richaudem i Cedrikiem Tour.


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#32

Post autor: Halka »



Nie wiem kogo to zainteresuje ale moja miłość do Lizy jest niezmienna. Wklejam jej program dowolny z petersburskich testów i mam do Was pytanie:kojarzycie muzykę? Brzmi jak z jakiegoś filmu, jest bardzo liryczna i dojrzała. Cieszę się że Liza nie odpuszcza.


Awatar użytkownika
mat
Posty: 92
Rejestracja: 2 lata temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#33

Post autor: mat »

Halka pisze: 2 lata temu Nie wiem kogo to zainteresuje ale moja miłość do Lizy jest niezmienna. Wklejam jej program dowolny z petersburskich testów i mam do Was pytanie:kojarzycie muzykę? Brzmi jak z jakiegoś filmu, jest bardzo liryczna i dojrzała. Cieszę się że Liza nie odpuszcza.
Też się cieszę, tym bardziej, że Liza to jedna z najpiękniejszych łyżwiarek.Tak nie odpuszcza i trenuje nawet skoki poczwórne. Czasami dobór muzyk do jej wykonań nie przypada mi do gustu (to mi psuje cały przejazd), ale motyw muzyczny z tego co zapodałaś jest dobry. Pamiętam jak Liza bardzo się wzruszyła na mistrzostwach świata w sezonie 20–21, gdzie pokonała Trusową i zdobyła 2 miejsce. Widać było po programie dowolnym jak bardzo to przeżywała. Może to był ten moment, kiedy bardziej uwierzyła w siebie i postanowiła kontynuować karierę.

Haleczko co do muzyki, to chodzi o ten kawałek (Анжелика ВАРУМ - Одиночество):

(tylko one jest w oryginale z jakimś monologiem).


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#34

Post autor: Halka »

Bardzo dziękuję. Czyli temat "samotność" Igor Krutoj, Bardzo znany kompozytor.Zobaczę sobie.


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#35

Post autor: Halka »



Znalazłam tę muzykę bez wokalu i to fragment koncertu jubileuszowego Igora Krutego - główny solista (altówka chyba tak) Jurij Baszmet, ceniony na całym świecie, a to wykonanie jest ubogacone interpretacją Aleksieja Jagudina
Także 2 w 1.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#36

Post autor: blue cat »

Dobrze że chociaż przez takie filmiki można oglądać Lizę. Ja ciągle podziwiam że jej się jeszcze chce, przy tych wszystkich fasolkach i beznadziejnej aktualnie sytuacji rosyjskich sportowców. Szczerze mówiąc, spodziewałam się końca kariery, ale na szczęście nie.
A tak w ogóle, to chyba coś tam zaczyna pękać, bo jest coraz więcej próśb o zmianę obywatelstwa:
https://fs-gossips.com/russian-figure-s ... countries/


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#37

Post autor: tatianalarina »

Jekatierina Riabowa zakończyła karierę. Szkoda, bo miałam wrażenie, że się dopiero rozkręcała.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#38

Post autor: tatianalarina »

TV kanadyjska miesiąc temu wyemitowała dokument o Cizeron/Papadakis, o którym było cicho w anglosferze, ale wczoraj zaczęły latać po Internecie jego fragmenty z amatorskimi tłumaczeniami. (Chyba też leciał w rosyjskiej TV, bo te klipy, które widziałam, były z rosyjskimi napisami.) Niestety nie znam francuskiego i nie mogę go zrozumieć w całości, ale największą uwagę przyciągnęły fragmenty, w których Gabriella mówi o tym, ze nie wystąpili na MŚ 2021, bo miała aborcję, o jej walce z depresją i zarówno IAM jak i Cizeron nie wypadli tam specjalnie dobrze.

https://www.tv5unis.ca/videos/arabesque


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Nowinki, zmiany trenerów etc

#39

Post autor: kasik8222 »

tatianalarina pisze: 2 lata temu TV kanadyjska miesiąc temu wyemitowała dokument o Cizeron/Papadakis, o którym było cicho w anglosferze, ale wczoraj zaczęły latać po Internecie jego fragmenty z amatorskimi tłumaczeniami. (Chyba też leciał w rosyjskiej TV, bo te klipy, które widziałam, były z rosyjskimi napisami.) Niestety nie znam francuskiego i nie mogę go zrozumieć w całości, ale największą uwagę przyciągnęły fragmenty, w których Gabriella mówi o tym, ze nie wystąpili na MŚ 2021, bo miała aborcję, o jej walce z depresją i zarówno IAM jak i Cizeron nie wypadli tam specjalnie dobrze.

https://www.tv5unis.ca/videos/arabesque
We Francji przynajmniej nie udają, że aborcja nie istnieje.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

Nowinki, zmiany trenerów etc

#40

Post autor: Hortensja »

Matteo Guarise bedzie kontynuowal kariere w parze z Lucrezia Beccari. No ciekawe, jaka tam roznica wieku? Fajnie by bylo gdyby Wlosi nadal mieli porzadna pare.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#41

Post autor: tatianalarina »

Hortensja pisze: 2 lata temu Matteo Guarise bedzie kontynuowal kariere w parze z Lucrezia Beccari. No ciekawe, jaka tam roznica wieku? Fajnie by bylo gdyby Wlosi nadal mieli porzadna pare.
15 lat. Ale przy tej ogólnoświatowej posusze to nie tylko dla Włochów, ale dla całego łyżwiarskiego świata każda para sportowa jest na wagę złota.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

Nowinki, zmiany trenerów etc

#42

Post autor: Hortensja »

tatianalarina pisze: 2 lata temu TV kanadyjska miesiąc temu wyemitowała dokument o Cizeron/Papadakis, o którym było cicho w anglosferze, ale wczoraj zaczęły latać po Internecie jego fragmenty z amatorskimi tłumaczeniami. (Chyba też leciał w rosyjskiej TV, bo te klipy, które widziałam, były z rosyjskimi napisami.) Niestety nie znam francuskiego i nie mogę go zrozumieć w całości, ale największą uwagę przyciągnęły fragmenty, w których Gabriella mówi o tym, ze nie wystąpili na MŚ 2021, bo miała aborcję, o jej walce z depresją i zarówno IAM jak i Cizeron nie wypadli tam specjalnie dobrze.

https://www.tv5unis.ca/videos/arabesque
Sprobuje obejrzec i troche wypisac moje wrazenia, ale ciezko sie to oglada bo rozwlekle strasznie i jeszcze jakas smetna muzyka w tle.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#43

Post autor: tatianalarina »

Wg matchtv.ru Dmitrij Alijew i Makar Ignoatow dostali wezwania na komisję wojskową.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#44

Post autor: blue cat »

Czyli tak jak pisałam wcześniej, zaczyna się. Ja na froncie chętnie zobaczyłabym Pluszczenkę oraz panią Pieskową primo voto Navkę - butne deklaracje wymagają wsparcia ich czynami. A może i Tarasowa, wcześniej apelująca o zniesienie sankcji i ubliżająca Polakom by się na coś przydała - wiek wprawdzie już zaawansowany, ale mogłaby chociaż gotować w kuchni polowej. Naprawdę, śmieszą mnie ci ludzie. I jeszcze teraz słychać głosy oburzenia w rosyjskim środowisku łyżwiarskim, że sportowców biorą w kamasze. Himalaje hipokryzji - wojna ok, ale dopóki nie trzeba w niej osobiście brać udziału.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#45

Post autor: tatianalarina »

A Bach już przebąkiwał w wywiadzie, że on byłby za daniem szansy "rosyjskim sportowcom, którzy nie popierają inwazji" występów pod neutralną flagą, czyli farsy pt. Rosyjski Komitet Olimpijski ciąg dalszy.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie”