O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1907

Post autor: kasik8222 »

Sinitsina i Katsałapov się pobrali.


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1908

Post autor: Halka »

https://rsport.ria.ru/20221002/figurist ... 09271.html

Tutaj jest fotka ze ślubu. Sytuacja polityczna sprawia, że się tym nie podniecam.Najbardziej niepokoją mnie głosy o możliwym ataku nuklearnym, bo jakby coś takiego miało być rzeczywiście, to żaden płyn Lugola wykupywany ostatnio w hurtowych ilościach nie pomoże.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1909

Post autor: kasik8222 »

Halka pisze: 2 lata temu https://rsport.ria.ru/20221002/figurist ... 09271.html

Tutaj jest fotka ze ślubu. Sytuacja polityczna sprawia, że się tym nie podniecam.Najbardziej niepokoją mnie głosy o możliwym ataku nuklearnym, bo jakby coś takiego miało być rzeczywiście, to żaden płyn Lugola wykupywany ostatnio w hurtowych ilościach nie pomoże.
Ja nie lubię tańców, a Nikitę wolałam w parze z Eleną. Ona miała to "coś" i przykuwała uwagę. Jego duet z Victorią mnie w ogóle nie rusza. Halka, rosyjskie atomówki mogą być równie kiepskie jak rosyjska armia. Jak to zapytał retorycznie któryś z ukraińskich polityków....? "Czy ten złom jeszcze działa"? Mnie to jakoś snu z powiek nie spędza.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1910

Post autor: yenny »

Hejka. Nie mam jaj się udzielać, bo kiepska sytuacja rodzinna nie pozwala na oglądanie. Liczyłam, że cokolwiek nadrobię, ale kicha. Jak jadę/wracam z pracy to nadrabiam sen, nocki tak kiepskie, że chodzę z oczami na zapałki. Jedyny plus taki, że nie mam już głowy by martwic się groźbami idioty z Kremla, zresztą, co ma być to będzie.
I mnie przez wojnę cieżko podniecać się informacjami o rosyjskich łyżwiarzach, z Viki i Nikitą nie przepadałam, a do tego ich obecność na wiecach poparcia sprawiła, że straciłam do nich resztki sympatii.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
OdaDoRadosci
Posty: 15
Rejestracja: 2 lata temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1911

Post autor: OdaDoRadosci »

yenny pisze: 2 lata temu Hejka. Nie mam jaj się udzielać, bo kiepska sytuacja rodzinna nie pozwala na oglądanie. Liczyłam, że cokolwiek nadrobię, ale kicha. Jak jadę/wracam z pracy to nadrabiam sen, nocki tak kiepskie, że chodzę z oczami na zapałki. Jedyny plus taki, że nie mam już głowy by martwic się groźbami idioty z Kremla, zresztą, co ma być to będzie.
I mnie przez wojnę cieżko podniecać się informacjami o rosyjskich łyżwiarzach, z Viki i Nikitą nie przepadałam, a do tego ich obecność na wiecach poparcia sprawiła, że straciłam do nich resztki sympatii.
Witaj w klubie, bo ja również nie przepadałam za nimi jakoś... :/


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1912

Post autor: blue cat »

To ja też dołączam do klubu - wołałam Nikitę z Eleną, a teraz to już nie mam w ogóle ochoty go oglądać. A z milszych informacji, tym razem z krajowego podwórka - na FB PZŁF jest napisane, że Natalia Kaliszek spodziewa się dziecka. Oby wyrósł łyżwiarz:)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1913

Post autor: yenny »

Gratulacje dla Natalii, oby zdrowie mamusi i maluszkowi dopisywało, by urodziła w spokoju <buzki>


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1914

Post autor: blue cat »

Mariah Bell zakończyła karierę. Szkoda, bo z biegiem czasu bardzo ją polubiłam, miała coraz lepsze programy i coraz fajniej się prezentowała.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1915

Post autor: kasik8222 »

blue cat pisze: 2 lata temu Mariah Bell zakończyła karierę. Szkoda, bo z biegiem czasu bardzo ją polubiłam, miała coraz lepsze programy i coraz fajniej się prezentowała.
To niespodzianka. Pewnie uwiera ją ten brak medalu na ostatnich MŚ.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1916

Post autor: yenny »

Zawsze smutno jak odchodzi z zawodowego łyżwiarstwa ktoś kogo lubiliśmy. Ale i zastanawia skąd taka decyzja, często jest to coś osobistego, czasem zdrowie. W przypadku Mariah na tą chwilę nie rozumiem tej decyzji. Miała szansę na więcej w obecnej sytuacji w kobiecym (nareszcie) łyżwiarstwie.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
OdaDoRadosci
Posty: 15
Rejestracja: 2 lata temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1917

Post autor: OdaDoRadosci »

blue cat pisze: 2 lata temu Mariah Bell zakończyła karierę. Szkoda, bo z biegiem czasu bardzo ją polubiłam, miała coraz lepsze programy i coraz fajniej się prezentowała.
Szkoda :(


OdaDoRadosci
Posty: 15
Rejestracja: 2 lata temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1918

Post autor: OdaDoRadosci »

blue cat pisze: 2 lata temu Mariah Bell zakończyła karierę. Szkoda, bo z biegiem czasu bardzo ją polubiłam, miała coraz lepsze programy i coraz fajniej się prezentowała.
Szkoda :(


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1919

Post autor: blue cat »

Nasza Noelle Streuli wygrała zawody Tallinn Trophy z wynikiem życiowym 159,73. Interesująca solistka nam rośnie. Niestety jest jeszcze za młoda żeby pojechać na Mistrzostwa Europy, a szkoda, bo mamy 2 miejsca wywalczone przez Katię.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1920

Post autor: kasik8222 »

U Rosjan dziś w łyżwiarstwie jakieś konkursy skoków na ilość i jakość. Mam takie poczucie, że z tego kiszenia się we własnym sosie oni już nie za bardzo wiedzą co wymyślić, by się nie nudzić.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”