Życzenia i pozdrowienia

Czyli wszystko to co nie pasuje do innych kategorii :)

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Re: Życzenia i pozdrowienia

#256

Post autor: blue cat »

Kochani ja Wam życzę, żeby mimo wszystko w tym trudnym czasie Święta Wielkanocne przyniosły radość i nadzieję. Mam nadzieję że wszyscy jesteście zdrowi i oby tak zostało. I wiecie co, zdałam sobie sprawę nie tylko z tego, jak bardzo brakuje mi łyżwiarstwa, ale też jak łyżwiarstwo potrafi oderwać od smutnych myśli (i od pracy zdalnej :] ) - na odstresowanie oglądałam ostatnio Oksanę Baiul i Nancy Kerrigan na olimpiadzie w 1994 roku. Starocie, a jak skutecznie wyganiają koronawirusa z umysłu :)


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

Życzenia i pozdrowienia

#257

Post autor: Svietka »

Ciepłych, pełnych radosnej nadziei, zdrowych i bezpiecznych Świąt Wielkiej Nocy dla wszystkich forumowiczów :)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Życzenia i pozdrowienia

#258

Post autor: yenny »

I ja życzę Wam już dziś wesołych i zdrowych świąt, normalności, którą straciliśmy, obyśmy za jakiś czas wszyscy w zdrowiu znów się tu spotkali i rozmawiali o łyżwach.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Życzenia i pozdrowienia

#259

Post autor: kasik8222 »

"Wynalazłam" patent na "relaksację". Zamiast liczyć do stu albo liczyć barany przed snem zaczynam wyliczać w myślach łyżwiarzy, którzy zakończyli już kariery. Niech będzie, że to głupie, ale w trudnych czasach pomaga : ) Polecam spróbować na oderwanie myśli od tego co się dzieje na świecie.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Re: Życzenia i pozdrowienia

#260

Post autor: blue cat »

Wesołych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich - i oby ten nadchodzący rok był powrotem do normalności, zarówno w życiu codziennym, jak i na lodowiskach, obyśmy ten martwy sezon odrobili z nawiązką w przyszłym roku <serducho>


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Życzenia i pozdrowienia

#261

Post autor: kasik8222 »

Dużo zdrowia, spokoju i oby nadchodzący rok był krokiem ku normalności.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Życzenia i pozdrowienia

#262

Post autor: kasik8222 »

Łyżwiarstwo to chyba najbardziej świąteczny sport. U mnie święta są niepełne jeżeli nie obejrzę jakiegośświątecznego łyżwiarskiego programu. Johnny Weir, "Santa, baby" i jego niepowtarzalna styłówa


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Re: Życzenia i pozdrowienia

#263

Post autor: blue cat »

Zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych! Niech ten wyjątkowy czas przyniesie radość i nadzieję. Wesołego Alleluja! <kwiatuszek>


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Życzenia i pozdrowienia

#264

Post autor: yenny »

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam wszystkim dużo, dużo zdrowia i samych dobrych chwil z najbliższymi 💟


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Życzenia i pozdrowienia

#265

Post autor: blue cat »

Świąt białych, pachnących choinką,
skrzypiących śniegiem pod butami,
spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,
pełnych niespodziewanych prezentów.
Świąt dających radość i odpoczynek
oraz nadzieję na Nowy Rok,
żeby był lepszy
niż ten, co właśnie mija
życzy Bluecat:)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Życzenia i pozdrowienia

#266

Post autor: yenny »

I ja życzę wszystkim zdrowych, zdrowych i jeszcze raz zdrowych świąt, oraz spokoju i niech zdrowie i spokój nie opuszcza Was w 2022 roku.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Życzenia i pozdrowienia

#267

Post autor: yenny »

Z okazji świąt życzę wszystkim dużo spokoju i zdrowia w tak niespokojnych czasach.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Życzenia i pozdrowienia

#268

Post autor: blue cat »

Ja też życzę wszystkim spokojnych, pogodnych, dających nadzieję Świąt <kwiatuszek>


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Życzenia i pozdrowienia

#269

Post autor: blue cat »

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzę Wam wszystkim dużo radości, spokoju i pogody ducha i niech ten 2023 rok będzie dużo lepszy niż ten który się kończy <miłość>


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Życzenia i pozdrowienia

#270

Post autor: yenny »

Bardzo dziękuję za piękne życzenia, wzajemnie życzę <prezent> tego co najlepsze i najpiękniejsze, zdrowia i spokoju, samych dobrych chwil z bliskimi.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Hyde Park”