Wywiad z Anną Cappellini

Filmiki, zdjęcia, fan arty - wszystko co związane z naszymi ulubieńcami

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Wywiad z Anną Cappellini

#1

Post autor: tatianalarina »

O życiu po życiu zawodniczki, ale przede wszystkim zdjęcia rodzinne z Ondrejem i dzieciakami. Kompletnie nie wiedziałam albo zapomniałam, że są parą.
https://www.insideskating.net/2023/01/2 ... -the-sport


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Wywiad z Anną Cappellini

#2

Post autor: yenny »

<buzki> Musiałaś zapomnieć :-) bo gdzieś na forum były zdjęcia ich ślubu. Super ich widzieć takich roześmianych, oby zawsze im się układało <buzki>


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Wywiad z Anną Cappellini

#3

Post autor: kasik8222 »

Wiedziałam, że są parą, ale że mają już dwójkę dzieci to nie miałam pojęcia. Ostatnio jakoś słabo śledzę życie prywatne zawodników. Jak człowiek ma 40 lat, a nie 15 to chyba naturalne, że mniej się tym jara. Ostatnio nawet łapię się na tym, że oglądam same programy, ale wyniki i punktacja, kto zdobył jaki medal, już nie są dla mnie tak ważne. Po prostu cieszę się samymi występami zawodników


Awatar użytkownika
mat
Posty: 92
Rejestracja: 2 lata temu
Kontakt:

Wywiad z Anną Cappellini

#4

Post autor: mat »

kasik8222 pisze: 1 rok temu Ostatnio nawet łapię się na tym, że oglądam same programy, ale wyniki i punktacja, kto zdobył jaki medal, już nie są dla mnie tak ważne. Po prostu cieszę się samymi występami zawodników
Kasik mam dokładnie tak samo i często nawet występy zawodników, którzy zdobyli dalsze miejsca podobają mi się bardziej niż te z miejscami medalowymi np. w tegorocznych mistrzostwach Europy w tańcach para gruzińska Maria KAZAKOVA I Georgy REVIYA świetnie pojechali, mieli sporo ciekawych układów. Dlatego też wole często oglądać występy bez komentarzy (a często mam taką możliwość) - z samą muzyką, bo komentarze właśnie koncentrują się na rywalizacji i zdobytych punktach, osiągnięciach, medalach itd.a już komentatorka Agnieszka Prawdaaa Iwańska w tym przoduje.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dział medialny”