Ufff.. forum wróciło

Wszelkie kwestie techniczne, sugestie, wygląd forum, problemy z mechaniką forum itp.

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Ufff.. forum wróciło

#1

Post autor: tatianalarina »

Tu się zaczyna jedyna duża impreza w sezonie, a forum padło. Widzę, że jeszcze nie wróciło całkiem z zaświatów, ale dobrze, że w ogóle jest, bo gdzie sobie w przyjaznej atmosferze obgadam flutze Szczerbakowej?

Na przyszłość - czy można ustalić jakiś awaryjny pozaforumowy kontakt do adminów na takie okoliczności?


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Ufff.. forum wróciło

#2

Post autor: yenny »

Większość dziewczyn ma emaila do mnie i informuje jak coś jest nie tak. Nie zawsze też można wszystko poprawić od razu. Ale czuwamy. <skromny>


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
musia
Posty: 46
Rejestracja: 7 lat temu
Kontakt:

Ufff.. forum wróciło

#3

Post autor: musia »

yenny pisze: 3 lata temu Większość dziewczyn ma emaila do mnie i informuje jak coś jest nie tak. Nie zawsze też można wszystko poprawić od razu. Ale czuwamy. <skromny>
Dobrze napisałaś " większość" :]

Ja niestety w mniejszości. Kontakt mam z wami tylko na forum. Nawet face nie mam, a poza tym kogo szukać ?? Yenny, tatianalarina ....

Dlatego pozostawało mi zaglądać na zakażone forum i się udało... Jesteśmy, huurra, jesteśmy razem.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Ufff.. forum wróciło

#4

Post autor: yenny »

Napisz pw ze swoim emailem to odpiszę, podam swojego i będzie kontakt.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Odnośnie forum”