O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1951

Post autor: tatianalarina »

golew pisze: 1 rok temu Słuchajcie, a tak się ostatnio zastanawiałam - co z Nathanem Chenem? Widziałam go na zdjęciu z Igą i pomyślałam, że fajnie gdyby jeszcze był na zawodach. Ma przerwę czy już się pożegnał?
Nathan na razie zajął się kończeniem studiów i innymi projektami (książki itp.), co do przyszłości jeszcze nie podjął decyzji, czy powróci jako zawodnik, czy też nie.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1952

Post autor: tatianalarina »

Alona Kostornoj zaręczyła się ze swoim chłopakiem i od niedawna partnerem w parze Grigorijem Kunicą.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1953

Post autor: kasik8222 »

tatianalarina pisze: 1 rok temu Alona Kostornoj zaręczyła się ze swoim chłopakiem i od niedawna partnerem w parze Grigorijem Kunicą.
Nie chcę być złośliwa, ale rozwalają mnie te rosyjskie 19-letnie panny młode. Już kilka rosyjskich łyżwiarek (np. Słucka) udowodniły, że 19-letnia panna młoda to przyszła rozwódka. 23-letniej Medvedevej jakiś rosyjski oficjel poradził szybkie zamążpójście, bo co innego może robić rosyjska kobieta?


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1954

Post autor: blue cat »

A niech się żenią, jak się kochają - choć doświadczenie pokazuje, że tego typu deklaracje często wróżą rychły koniec kariery sportowej. A z ostatnich newsów - Aliona Sawczenko wraca do Niemiec, będzie trenować łyżwiarzy razem z Robinem Szolkowym. Myślałam, że trochę dłużej zabawi w tej Holandii, nie podaje zresztą powodów, dlaczego zakończyła tam współpracę.


Awatar użytkownika
mat
Posty: 92
Rejestracja: 2 lata temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1955

Post autor: mat »

>nie podaje zresztą powodów, dlaczego zakończyła tam współpracę
Może dlatego, że nie miała zbyt dobrych rezultatów w trenowaniu. Ponoć stosowała metody dobre dla zawodników już na wysokim poziomie sportowym, a tymczasem w Holandii łyżwiarstwo raczkuje a zawodnicy są na niskim poziomie łyżwiarskim i też wymagają innego podejścia. Do tego Sawczenko nie ma zbyt dużego doświadczenia w trenowaniu zawodników. Tak to jest jak na siłę chce się reaktywować łyżwiarstwo zatrudniając trenerów o znanych nazwiskach...


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1956

Post autor: tatianalarina »

Wokół Alony nie ma ostatnio dobrej atmosfery: nie była w najlepszych stosunkach po rozstaniu z Robinem (chociaż teraz widać się pogodzili), Bruno w dokumencie bodajże dla Arte też opisywał ich relację jako przemocową - do tego stopnia, że nie pojechał w ubiegłym roku na zawody do Polski, aby nie spotkać tam Alony.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1957

Post autor: yenny »

Aliona wyglądała na ostrą babkę, jej mega ambicja zarówno jako zawodniczki jak i trenerki to fakt znany wszystkim, konflikt z Robinem pamiętam, ale to co piszesz o jej relacjach z Brunem to szok.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1958

Post autor: Halka »

Irina wyszła za mąż młodo, ale z pierwszym mężem byli razem kilkanaście lat i w sumie rozstali się całkiem niedawno, przed 40-tką Iriny. Irinę ja w dalszym ciągu lubię. Natomiast dzisiejsze pokolenie instagramowe to coś zupełnie innego. Aliona Kostorna ma jeszcze szanse, ale nikłe biorąc pod uwagę wykluczenie Rosjan i też wypadnięcie z reżimu treningowego przez kontuzje i chyba charakter (kłótnie z Eteri??).
W ogóle to mam wrażenie, że Sasza Trusowa też ostatnio obniżyła loty, przybrała na wadze i nie wygląda na ciężko trenującą osobę. Ania Szerbakowa raczej nie będzie kontynuować kariery. Z całego towarzystwa najlepiej trzyma się Kamila Walijewa, która ma nadzieję, że dotrwa do następnej olimpiady ...
Z innych wieści, Jewgieniję Miedwiediewą wyrzucili ze studiów (MGU) bo była ciągle nieobecna i coś publicznie napyskowała na uczelnię. Prestiżowy Uniwersytet Moskiewski stwierdził, że trzeba się szanować i wydał oświadczenie o skreśleniu Żenii z listy studentów.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1959

Post autor: kasik8222 »

Kostornaya pobuja się wewnątrz Rosji na galach organizowanych przez Plusha czy tam Averbucha, zarobi trochę, ale nie ma szans na podium mistrzostw Rosji, o międzynarodowej karierze nie wspominając. Takie, przepraszam za wyrażenie, pudrowanie sportowego trupa. Trusova będzie na podobnej zasadzie bujać się ze swoim chłopakiem. Na więcej już chyba same dziewczyny nie liczą.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1960

Post autor: kasik8222 »

Poszperałam sobie o instagramach łyżwiarzy, czego nie robiłam od dawna. I tak się dowiedziałam że Ashley Wagner jest w ciąży, Alena Leonova jest po rozwodzie, Elena Radionova wzięła ślub (według rosyjskich standardów była już starą panną, lat 24). Adelina Sotnikova jest w ciąży. Dziecko ma Jessica Dube, Jamie Sale jest w separacji z drugim mężem (kto by wytrzymał z kobietą mającą odpały w klimatach Edyty Górniak). Ksenia Stolbova ma dziecko z Nikolaiem Morozovem.... Serio..wypadłam z plotkarskiego obiegu. Czy jest ktoś z kim Morozov nie randkował, nie brał ślubu i nie ma dziecka?


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1961

Post autor: Halka »

Mała poprawka Adelina Sotnikova już urodziła chyba w zeszłym roku synka Adriana. Elena Radionowa teraz wzięła ślub, myślę, że ok. Natomiast Kasiu zaskoczyłaś mnie wieściami o Ksenii, jak najbardziej czas na ułożenie życia i dzieci, tylko akurat dlaczego Morozow? Coś chyba musi być w tym trenerze, że wszystkie baby na niego lecą ... (młodsze, starsze, Rosjanki i nie tylko, kiedyś chyba nawet Miki Ando go zaliczyła czy on ją zaliczył? Teraz to nie wiadomo dokładnie.. pozazdrościć formy)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1962

Post autor: kasik8222 »

Morozov powiedział kiedyś, że szczęśliwy może być tylko z Rosjanką. Z S.Lynn Bourne mu nie wyszło. Ma dziecko z jakąś Francuzką, miał romans z Miki i Eleną Ilinich w czasach igrzysk w Sochi. Były jakieś ploty o Elenie Grushinie i że był mężem Navki gdy razem startowali dla Białorusi (takie małżeństwo dla picu i papierów). Jego drugą żoną była jakaś 18 letnia rosyjska łyżwiarka. No ręce opadają. Ja jestem w stanie wiele zrozumieć, ale małżeństwa faceta po 40stce z 18 latką już nie. Na necie można wyszperać zdjęcie Kseni z pokaźnych brzuchem. Na najnowszych zdjęciach jest już dziecko, wygląda na to, że to dziewczynka.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1963

Post autor: yenny »

😳😳😳 I mnie dziwi fenomen tego pana, nic ciekawego,taka kelnersko-fryzjerska uroda...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1964

Post autor: blue cat »

Ja w ogóle nie wiedziałam że oni z Ksenią byli razem, moje informacje kończyły się na rozwodzie z poprzednią, dużo młodszą żoną, więc jestem w szoku. Najwyraźniej z Rosjanką też mu nie wyszło:) O Adelinie i Elenie też nie wiedziałam. Chyba na razie tylko Żenia Miedwiediewa nie uczestniczy w tym matrymonialnym kołowrotku, poprawcie mnie jeśli się mylę:)


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1965

Post autor: Halka »



Piosenka Saszy Trusowej z okazji 19 urodzin. Wpadła mi trochę w ucho, to taki pop na lato. Przypomina mi mój wyjazd do Petersburga za studentki. Było fajnie, a na dyskotekach leciały podobne klimaty.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”