O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1996

Post autor: blue cat »

Nie dziwię się, trener nie powinien pisać takich rzeczy. Zresztą, talent to kwestia względna, a pod względem wyników liczy się przede wszystkim umiejętność pojechania dwóch czystych programów na jednych zawodach. Szczerbakowej to na IO wyszło, a Kamili niestety nie. Nieźle się tam musi kotłować w obozie Eteri.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1997

Post autor: tatianalarina »

Nie wiem, czy śledzicie sprawę Walijewej. CASA udostępniła cały raport z postępowania, w którym jest wiele różnych smaczków (woda ze szklanki dziadka została zastąpiona deserem truskawkowym, a dziadek to w ogóle nie dziadek, tylko ojciec ówczesnego partnera jej matki). Ale są też rzeczy przerażające, np. gdy Walijewa na swoją obronę twierdzi, że zawsze występowała do WADY o potwierdzenie, czy może brać ten czy inny suplement, cytując np. pismo, w którym pyta się, czy może brać coś o nazwie "mega fat burner".

Pomijając efektywnośc tego i innych tego typu "wynalazków", dlaczego nastoletnia szczuplutka dziewuszka chciała brać "mega fat burner", ja się pytam? <facepalm>


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1998

Post autor: yenny »

Cała ta sprawa z Kamilą pokazuj jakie to były "mistrzynie" z Rosji. Niestety, nie mogę patrzeć bez podejrzenia na inne zawodniczki, bo tam walka o medale była na zasadzie "po trupach" do celu, więc pewnie wszystkie były "wspomagane", części udało się na badaniach a Kamili nie i szambo wylało. Cofnąć czasu się nie cofnie, ale złota Julki, Aliny, Żeni i i innych zawodniczek z Rosji stają się conajmniej dyskusyjne.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1999

Post autor: Halka »

Teraz nawet w rosyjskich mediach piszą, że w organizmie Kamilli było bardzo dużo preparatów, a w ogóle niestety o tym, że coś jest na rzeczy, świadczy sam fakt, jak bardzo fizycznie zmieniła się Kamila. Bynajmniej nie chodzi tu tylko o wagę czy wzrost... tak czy siak, nikogo nie dziwi, że skończyła karierę. Kilka lat temu było szokiem, że Julia Lipnicka w wieku 19 lat skończyła karierę, a potem że przyznała się do anoreksji. Teraz to już jest (nie)normalne.


melancholia
Posty: 6
Rejestracja: 8 miesięcy temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#2000

Post autor: melancholia »

tatianalarina pisze: 8 miesięcy temuPomijając efektywnośc tego i innych tego typu "wynalazków", dlaczego nastoletnia szczuplutka dziewuszka chciała brać "mega fat burner", ja się pytam? <facepalm>
Może dlatego była właśnie taka szczupła. Jakieś mega symptomatyczne wydaje mi się to, że po igrzyskach tak przytyła...


Awatar użytkownika
mat
Posty: 92
Rejestracja: 2 lata temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#2002

Post autor: mat »

W ciągu niespełna 2 lat Kamil przepisano 56 leków. <szok>

https://sport.se.pl/sporty-zimowe/56-le ... -RSgN.html


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#2003

Post autor: tatianalarina »

Ślub kolejnej z 3xA - Trusowa wyszła za Ignatowa.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#2004

Post autor: tatianalarina »

Tessa Virtue urodziła synka.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#2005

Post autor: yenny »

<kwiatek> <buzki> Gratulacje dla Saszy, no i oczywiście dla młodych rodziców <kwiatek> <buzki>


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#2006

Post autor: Halka »

https://www.goldenskate.com/georgias-an ... resh-vibe/
Za mąż wyszła piękna Anastazja Gubanowa, w sukni ślubnej jest bardzo pełną wdzięku. Jestem ciekawa jej programów w tym sezonie, zaczęła współpracę z Adamem Solyą. Trzymam za nią kciuki! To moja ulubienica..


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#2007

Post autor: blue cat »

Gratulacje dla wszystkich państwa młodych i rodziców! Zawsze mam taką nadzieję jak rodzi się łyżwiarskie dziecko, że pójdzie w ślady swoich rodziców:)


Awatar użytkownika
golew
Posty: 105
Rejestracja: 6 lat temu

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#2008

Post autor: golew »

blue cat pisze: 1 miesiąc temuZawsze mam taką nadzieję jak rodzi się łyżwiarskie dziecko, że pójdzie w ślady swoich rodziców:)
Warto tutaj odnotować, że tydzień temu w GPJ wystartował Rysiu Siudek <brawo>


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#2009

Post autor: tatianalarina »

blue cat pisze: 1 miesiąc temu Gratulacje dla wszystkich państwa młodych i rodziców! Zawsze mam taką nadzieję jak rodzi się łyżwiarskie dziecko, że pójdzie w ślady swoich rodziców:)
Tylko w przypadku Tessy to nie wiadomo, czy pójdzie w kierunku ŁF, czy hokeja :-)


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#2010

Post autor: tatianalarina »

Halka pisze: 1 miesiąc temu https://www.goldenskate.com/georgias-an ... resh-vibe/
Za mąż wyszła piękna Anastazja Gubanowa, w sukni ślubnej jest bardzo pełną wdzięku. Jestem ciekawa jej programów w tym sezonie, zaczęła współpracę z Adamem Solyą. Trzymam za nią kciuki! To moja ulubienica..
A ta informacja mi jakoś umknęła, nie śledziłam tak bardzo newsów łyżwiarskich w sezonie letnim. Jest to co najmniej zastanawiające, biorąc pod uwagę, że Solya jest choreografem jej największej konkurentki w Europie... Ja wiem, że to niby nie przeszkadza, w Montrealu trenuje 3/4 obecnego TOP 10 tanecznego w szczęściu i zgodzie, podobnie u Orsera koegzystowali Yuzu i Javi bez problemów, ale ten wybór chyba nie był przypadkowy.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”