zaczynamy sezon 2024/2025 - plotki i nowinki

jak w tytule
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

zaczynamy sezon 2024/2025 - plotki i nowinki

#31

Post autor: tatianalarina »

Hubbell/Donohue mieli bardzo podobne podnoszenie we FD ze swojego ostatniego sezonu

https://youtube.com/clip/UgkxxI9hRb37MN ... 5NYO38cU4m


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

zaczynamy sezon 2024/2025 - plotki i nowinki

#32

Post autor: kasik8222 »

Może zacznę mało merytorycznie, ale dawno nie widziałam tak pięknego zestawu ubrań u pań. Co jedna to lepsza sukienka. Kaori zasuwa w takim tempie, że nie wiadomo gdzie podziać oczy, nie byłam wielką jej fanką, ale przekonuje mnie do siebie coraz bardziej. Uwielbiam też energię w tańcu Fear Gibson. Świetny SP Amber. Trochę nudnawa Gubanova, ale może się wyrobi. Oczywiście dziewczyna pod każdym filmikiem na youtube zgarnia cała masę hejtu od Rosjan za "zdradę ojczyzny". Wiecie co? Rzucam sobie okiem na test skate w Rosji i myślę sobie, że ban coraz bardziej ich dotyka nawet jeżeli urzędowo prezentują to swoje "i tak jesteśmy lepsi, bez nas nie ma mistrzostw, co za nędzny poziom prezentują inni". No bo jaka oni mają motywację? Ile można startować w kolejnych zawodach o puchar burmistrza tej czy innej rosyjskiej prowincji i jaką zawodnicy mają motywację, by wymyślać lepsze programy jeżeli i tak nie mają szans zaprezentować się poza Rosją? Podobno chodzą plotki, że Kostornaia z mężem chcieliby zmienić obywatelstwo, ale to chyba tylko plotki. Ignatova, wcześniej znana jako Trusova, jakoś mnie nie zachwyca. Nie przestaje mnie też zadziwiać w jakim tempie Rosjanki wychodzą za mąż... Czy ona jeszcze rok temu nie świrowała coś z Kondratiukiem? 21 latka to już chyba w Rosji stara panna.
A tak poza tym Malinin zrobił postępy artystyczne i bardzo podoba mi się piosenka z jego SP.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

zaczynamy sezon 2024/2025 - plotki i nowinki

#33

Post autor: blue cat »

Ja dopiero zaczynam wkręcać się w sezon, miałam ostatnio taki młyn, że szok, ale co nieco poglądam. Elyce Lin-Gracey to póki co moje odkrycie na ten sezon, piękny wynik na Nebelhorn Trophy, Isabeau Levito pozostawiła mocno w tyle. Amber Glenn też świetna, w ogóle ja ją bardzo lubię i trzymam kciuki żeby wreszcie wskoczyła do czołówki, bo póki co ma trochę sukcesów, ale na tych największych imprezach albo jej nie ma, albo idzie jej średnio. Ja w ogóle byłam zdziwiona, że Trusova wyszła za Ignatowa, bo też myślałam że ona jest z Kondratiukiem. A że wychodzą za mąż młodo ... cóż, kariera stanęła w miejscu, na imprezy międzynarodowe nie ma szans, więc w sumie co im pozostaje, zajmują się życiem rodzinnym. Bo tego jeżdżenia tylko na własnym podwórku nie można traktować poważnie.


Online
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

zaczynamy sezon 2024/2025 - plotki i nowinki

#34

Post autor: yenny »

Hej. Ja dopiero zaczynam się wkręcać w sezon, młyn u mnie nie mniejszy niż był, na szczęście cokolwiek obejrzałam.
Glównie panie, Kaori podoba mi się najbardziej ale generalnie wszystkie programy są fajne. Bardzo jeszcze mi się spodobała juniorka Mao Shimada. Sezon zapowiada się ciekawie. I Kasia ma rację, sukienki dziewczyny mają śliczne i eleganckie.

W temacie strojów i programów - robotyczny program Charlene i Marco nie jest taki zły, ale faktycznie lepiej prezentował się jako pokazówka niż jako program na zawody. Ale nie jest tak źle. Stroje są w klimacie programu, choć faktycznie nie są to stroje lubiane przez sędziów.

Z panów zerknęłam tylko na Ilię, no fajnie się chłopak rozwija, ale czegoś mi w jego programach brakuje, może jeszcze najeździć je musi.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

zaczynamy sezon 2024/2025 - plotki i nowinki

#35

Post autor: kasik8222 »

Bradie


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

zaczynamy sezon 2024/2025 - plotki i nowinki

#36

Post autor: kasik8222 »



Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

zaczynamy sezon 2024/2025 - plotki i nowinki

#37

Post autor: Halka »

Nasza Katia na Shanghai Trophy. Znalazłam na razie program krótki. Wg mnie całkiem nieźle, program ma potencjał. Jest też 3F3T na razie nie bezbłędnie ale trzymam kciuki!! Dajesz Katia, jest naprawdę dobrze!



kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

zaczynamy sezon 2024/2025 - plotki i nowinki

#38

Post autor: kasik8222 »

Pomijam masę błędów, ale nie lubię takiego snucia się po lodzie. Do Loeny bardziej pasują programy z pazurem. Zawsze podziwiałam ją za kreatywność, a to tu jest takie wtórne.

Jeszcze nie widziała Bradie to i nie oceniam


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

zaczynamy sezon 2024/2025 - plotki i nowinki

#39

Post autor: kasik8222 »



kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

zaczynamy sezon 2024/2025 - plotki i nowinki

#40

Post autor: kasik8222 »



Online
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

zaczynamy sezon 2024/2025 - plotki i nowinki

#41

Post autor: yenny »

Halka pisze: 2 tygodnie temu Nasza Katia na Shanghai Trophy. Znalazłam na razie program krótki. Wg mnie całkiem nieźle, program ma potencjał. Jest też 3F3T na razie nie bezbłędnie ale trzymam kciuki!! Dajesz Katia, jest naprawdę dobrze!
Na pewno taki repertuar bardziej Katii pasuje niż ten jaki miała w ostatnich latach, ale się czepię :>
Cover fatalny. Nie jest to moja muzyka, ale akurat ten utwór - w oryginalnym wykonaniu - wspominam zawsze z wielkim sentymentem bo kojarzy mi się z jedny,i <skromny> urodzinami mojej najlepszej przyjaciółki. Oryginała ma energię i życie, a takie rozwlekanie go... cóż, z gustami się nie dyskutuje. Drugie przyczepienie to za dużo stawania w miejscu i kręcenia się w miejscu oraz ślizgów. Ale nie jest źle, trzymam kciuki by z rozwojem sezonu jeździła ten program lepiej i lepiej.
edit: Po obejrzeniu innych dziewczyn niestety Katia wypada dość blado. Loenę wolę w SP, w FP strasznie się snuje i do tego znów nietrafiony cover <mysli>


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Online
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

zaczynamy sezon 2024/2025 - plotki i nowinki

#42

Post autor: yenny »

https://results.isu.org/results/season2425/sht2024/
Wyniki z Shanghai Trophy - Obejrzałam dziewczyny, Cheyong je znokautowała :-)

Wyniki z Lombardii
https://results.isu.org/events/fsevent00120580.htm

Nadrabiam też Lombardię, hmm, Włosi wygrali w parach, ja tam wolę Rikę i Ryuichi. No, ale dzieje się, sezon się zaczyna i o dziwo coś mogę obejrzeć.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
mat
Posty: 92
Rejestracja: 2 lata temu
Kontakt:

zaczynamy sezon 2024/2025 - plotki i nowinki

#43

Post autor: mat »

Francuska para taneczna Evgenia i Geoffrey w programie dowolnym miło mnie zaskoczyła. Muzyka - na początku trochę jak z terminatora I (może to na cześć 40 rocznicy powstania filmu ;), teraz z tej okazji mamy wydanie 4K na BD), kostium dopasowane do klimatu - Evgenia wygląda wyśmienicie i pociągająco. Para ma oryginalne i widowiskowe rozpoczęcie a także podnoszenie w pozycji mondo. Taki program zapada w pamięć.

Geoffrey jest stabilnym i silnym partnerem dla drobnej Evgeni, dzięki temu podnoszenia wyglądają efektownie i co najważniejsze, widz się nie stresuje czy łyżwiarz utrzyma swoją partnerkę - widać zapas mocy.

Zawsze doceniałem tę parę pod względem technicznym ale nie liczyłem na to, że sprawią mi taką miłą niespodziankę i tym milszą, gdy inni faworyci z zeszłego sezonu jakoś mnie nie porywają... ale sezon dopiero się zaczyna i sporo nowych przejazdów jeszcze przed nami.


Evgeniia LOPAREVA / Geoffrey BRISSAUD FD 2024 Shanghai Trophy


Online
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

zaczynamy sezon 2024/2025 - plotki i nowinki

#44

Post autor: yenny »

To bardzo ciekawy program. Ta para przypomina mi mocno niedocenionych Marie-Jade LAURIAULT i Romain le GAC których od dawna bardzo lubię.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Lim/Quan Cruella

#45

Post autor: tatianalarina »

Świetny nowy FD pary koreańskiej do "Cruelli"



ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Sezon 2024/2025”